Tajemné zvuky z nitra Země nevěstí konec světa, nýbrž přepólování naší planety.

Jupííí, skotačí vesele a oslavují mnozí záhadologové a proroci. Konečně máme důkaz o tom, že se opravdu blíží konec světa a provolávají: „Spaste svou duši, ó neznabozi, spytujte svá svědomí a připravte se na zkázu! Jedině my jsme ti vyvolení, kteří vás dokážeme spasit. Dejte nám vše, co vás materiálně tíží a my se o vás postaráme. Haleluja…!“ O čem to vlastně mluvím? O tajemném zvuku, který v poslední době stále častěji vychází z nitra Země.

Budeme mu říkat hlasový projev a je tu už od nepaměti. Ve Starých pověstech českých se tento fenomén objevuje dokonce hned několikrát. Ať už jde o hory Říp či Blaník nebo v neposlední řadě kopec Plešivec. A to jsme jen v zemi české. Podíváme-li se za hranice k sousedům, tak i Německo, Rakousko, Švýcarsko, Polsko, Slovensko či Ukrajina mají své dávné pověsti o takových projevech. Z blízké minulosti známe třeba případ tzv. Kolského vrtu, který je nejhlubším vrtem do zemské kůry a dosáhl neuvěřitelné hloubky 13 kilometrů. Tím ale není až tak známý jako tím, že když zde vědecký tým nahrával zvuk pohybu zemských desek, neuslyšel to, co očekával. Uslyšel naprosto něco jiného a neočekávaného.

Z výpovědí svědků se dovídáme, cituji: „To, co jsme pak slyšeli, nás všechny k smrti vyděsilo. Místo pohybu desek jsme slyšeli bolestný lidský křik a pláč. Zpočátku jsme si mysleli, že zvuk vyvolalo naše vlastní vrtné zařízení. Když jsme ale následně vše znovu seřídili, naše nejhorší podezření se potvrdilo. Křik a řev nebyl křikem a nářkem jednoho člověka, byl to křik, řev a sténání mnoha miliónů lidí,“ prohlásil o Kolském vrtu vedoucí projektu, doktor Dimitrij Azzacov. Objevila se rovněž zpráva, že v Tibetu u východu z „tajné jeskyně“ je tento tajemný zvuk slyšet také a tibetští mniši u jejího východu meditují a modlí se za smíření.

No a co Vy? Jak to na Vás působí? Myslíte si také, že se blíží Soudný den? A nebo se chcete dozvědět o pravé podstatě tohoto fenoménu? Jestliže jste se při čtení tohoto článku dostali až sem, tak čtěte dál. Jak moc dobře všichni víme, naše planeta Země se dostala do polohy, kdy dochází k jejímu magnetickému přepolování. Co to s sebou nese? Má to vliv na počasí, východ a západ Slunce, psyché člověka, pocity nervozity a podrážděnosti, ale hlavně na samotnou planetu Zemi. To, jak se mění poloha magnetických polů, tak s tím se samozřejmě hýbe i zemská kůra. A jestliže si někdo myslí, že se to děje za naprostého ticha, pak je bláhový. Ani to nejde. Je to taková síla, že se někudy musí protlačit ven… A hádejte kudy?

No samozřejmě že průduchy, kterým říkáme jeskyně či dutiny zemské kůry. Už v románu Julesa Verna „Cesta do středu Země“ se popisuje a naznačuje, že naprosto nic nevíme o tom, co máme pod nohama. Existuje i teorie, že Země je dutá a uvnitř ní je další Svět… Dokonce je i pojmenován a jmenuje se Agharta. Avšak jde o zcela jiný příběh a jinou skutečnost. Takže, abych Vám popsal na nějakém příkladu, co se uvniř naší planety děje. Země je živoucí a její vnitřnosti jsou to, co je pod námi. Když tato živoucí bytost dostává za potravu stále více znečištěné ovzduší, nešetrně se s ní zachází a točí se v důsledku okolních vlivů, co asi udělá? Co uděláte Vy, když slezete z centrifugy? Určitě budete slyšet, a nejen to!

Takže, prosím, zapomeňte na všelijaké spekulace a záhady. Ne vše, co se děje, má duchovní či záhadný rozměr. Jde jen o proces vytváření a přeměny. Nic víc, nic méně. Duchovní rozměr máte každý z Vás každý den před sebou a je jen na Vás, zda si vyberete a uspokojíte se s přijetím zprávy o konci Světa, nebo se zúčastníte práce na velikém Díle, kterému říkáme život. Chrám duše je jen v nás…

Luděk Krátký, mág, věštec a hermetik
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

Zdroj: www.astrolife.cz

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png