V tomto měsíci nastává ten skutečný zlom v našem chápání Světa. To, co se nám odhalí v srpnu, se nebude nikomu líbit. Nový, ale skutečně naprosto nový vjem a skutečnost mnohé zaskočí. Projev toho, co je nám doposud zastřeno tajemstvím, nám jasně dá najevo, kudy bychom se měli ubírat. Projevy „nadpřirozena“ budou viditelné i pro ty, kteří jsou skeptičtí a naprosto nevnímají svět, který je neviditelný. To, co příjde, zasáhne do života všech lidí bez výjimky.

Hmatatelný důkaz nenechá nikoho stranou. A nastane doba, kdy se člověk, ať chce nebo nechce, bude muset rozhodnout. Ono bezmezně věřit něčemu, co nemá ruce a nohy, …je nemyslitelné a nesmyslné. Konfrontace, která tento měsíc nastane, je již mnohokrát popsaná a nevědělo se, kdy se uskuteční. Minulý měsíc jsem poukazoval na to, že by se mělo dívat pod povrch a nalézt, co je za tím skryto. Aktivace jedinců se uskutečnila a jen hrstka statečných pochopila skrytý význam.

Přitom u všech proběhlo „něco“, co si nedokážou přeložit do našeho jazyka a řeči. Mnoho symbolických klíčů nám bylo předloženo. Nyní nastává doba, kdy již není cesta zpět v započaté cestě. Proto v tomto měcíci mnoho „falešných proroků“ ztratí svoji masku a budou vidět v pravém světle. Ti, kteří je slepě následovali, zůstanou stát na cestě opuštěni a zmateně budou pobíhat v labyrintu nevědomostí. Proto přichází TO, na co jsme všichni celou dobu čekali.

Nastane Nový AEON a s ním nové chápání souvislostí, které se v tomto měsíci projeví. Stále jsme do této doby čekali, až „zahřmí a naprší“, abychom měli důvod něco pro sebe udělat. Hřmí a prší, tak mějte odvahu. Ten, kdo zná a ví, je připravený a není zaskočen. Nejhorší smrt je z hrůzy a strachu z neznámého. Protože to, co je neznámé, je pro mnohé strach. Poznáme-li to, není se čeho bát a mít strach. Proto bych na měsíc srpen dal atribut – SOUDNÁ ODVAHA -.

Vzkaz pro ty, kteří ví – Čtyři Strážné Věže jsou aktivovány a brány do NJ jsou otevřeny. Vstupuj s hrdostí pro nové a opusť s radostí staré. Řeky jsou vylity ze svých koryt a vyplavují tisícileté nánosy. Znovunastolení je v tvých rukách. Věřím tomu, že tento odkaz nebude nepovšimnut i těmi, kteří nechápou a opět mi napíšou, „co píšu za bláboly“… je mi to jedno. Protože se jmenuji Krátký Luděk, a to, co mám ve svém kodexu psáno, je odkaz Templu, a to je má víra a mé přesvědčení.

Nikomu ho nenutím… To jen malá odluka od výkladu na měsíc srpen roku 2014. Však věřte, že byla potřeba to napsat… Solis Templ Salutaris – Chrám Duše je jen v nás…

Luděk Krátký, mág, věštec a hermetik

Zdroj: www.astrolife.cz

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě