Záhadologové a psychotronici mají po roční pauze opět co luštit. Na jednom poli na Liberecku se objevil obrovský grafický obrazec. Agrosymboly podle odborníků vznikají mechanicky a na vzniku se podílí většinou velká skupina lidí. Jsou ale i odpůrci této teorie, kteří si myslí, že jde o důkaz existence mimozemských civilizací.

Záhadný obrazec o rozměrech 60×40 metrů se objevil na poli v Bohdánkově na Českodubsku v Libereckém kraji. Ať už ho vytvořil kdokoli, jedná se graficky o velmi povedený a také hodně rozměrný agrosymbol.

 

Tvůrce piktogramů se ale policii v naprosté většině případů stejně nepodaří vypátrat a i to tak trochu nahrává tvůrcům spikleneckých teorií, že díla v poli jsou vzkazem mimozemských civilizací. A internet dává vzniknout mnoha skupinám, které se tomuto tématu vážně věnují.

Pokud mají pravdu, pak si na Česko museli mimozemšťané asi zasednout, protože v Mackovicích na jihu Moravy se objevil další piktogram, který ale podle záhadologů samotných není tak zdařilý, jako ten z Liberecka.

vbo, Ivan BerkaTN.cz

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png