Záhadologové a psychotronici mají po roční pauze opět co luštit. Na jednom poli na Liberecku se objevil obrovský grafický obrazec. Agrosymboly podle odborníků vznikají mechanicky a na vzniku se podílí většinou velká skupina lidí. Jsou ale i odpůrci této teorie, kteří si myslí, že jde o důkaz existence mimozemských civilizací.

Záhadný obrazec o rozměrech 60×40 metrů se objevil na poli v Bohdánkově na Českodubsku v Libereckém kraji. Ať už ho vytvořil kdokoli, jedná se graficky o velmi povedený a také hodně rozměrný agrosymbol.

 

Tvůrce piktogramů se ale policii v naprosté většině případů stejně nepodaří vypátrat a i to tak trochu nahrává tvůrcům spikleneckých teorií, že díla v poli jsou vzkazem mimozemských civilizací. A internet dává vzniknout mnoha skupinám, které se tomuto tématu vážně věnují.

Pokud mají pravdu, pak si na Česko museli mimozemšťané asi zasednout, protože v Mackovicích na jihu Moravy se objevil další piktogram, který ale podle záhadologů samotných není tak zdařilý, jako ten z Liberecka.

vbo, Ivan BerkaTN.cz

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě