LISTOPAD 2022 - 1. POLOVINA

datum 7. 11. 2022
Zdroj: Pixabay.com

LISTOPAD 2022 - 1. POLOVINA, hlavní aspekty. Slunce, Venuše a Merkur ve Štíru střídavě v opozici s Uranem a v kvadrátu se Saturnem ve Vodnáři, Mars v Blížencích, na začátku měsíce stacionární, v kvadrátu s Neptunem v Rybách, černá luna v Raku v trigonu s Neptunem v Rybách, Jupiter na měsíc a půl také znovu ve znamení Ryb.

První polovina listopadu letos působí spíše komplikovaně, hned z několika důvodů. Na přelomu října a listopadu se Mars v Blížencích obrací do zpětného chodu a až do 12. 1. 2023 couvá tímto znamením, začátek listopadu tak může budit dojem jakéhosi přešlapování nebo dokonce stání na místě, zatuhnutí situací apod.

Listopad současně působí jako měsíc IMPULZIVNÍ, emočně intenzivní, netrpělivý a PROTESTNÍ. Merkur, Venuše a Slunce se postupně dostávají do opozice s Uranem v Býku a do kvadrátu se Saturnem ve Vodnáři, což může vést k ostrým řezům, individualistickému, nepromyšlenému jednání nebo k celkově větší výbušnosti a nevyzpytatelnosti jednání.

Mohou se projevit také různé REZIGNACE POLITIKŮ, PROTESTY, TERORISTICKÉ AKCE, VÝBUCHY nebo v krajním případě zemětřesení.

Trigon černé luny v Raku s Neptunem v Rybách z astrologického pohledu evokuje také možnost záplav nebo infekcí.

Celý měsíc působí v horoskopu silný vliv vodního živlu, zejména v první polovině listopadu. Jupiter ve zpětném chodu ve znamení Ryb může přinášet také o něco více empatie, imaginace, soucitu a poetického náhledu na svět, trigon s planetami ve Štíru ale vytvoří až kolem 17. 11.

Listopad je z astrologického pohledu také měsícem introspektivním, psychologicky hlubinným a až do 17. 11., kdy Merkur a Venuše přestupují do Střelce, také spíše introvertním, hloubavým a lehce melancholickým.

Slunce a Venuše ve Štíru v konjunkci zřejmě přispějí také k určité názorové vyhraněnosti, polarizaci společnosti a společně s Merkurem ve Štíru k černobílosti pohledu, v pozitivním směru bude konstelace nepovrchní, ale naplněná určitou sarkastičností nebo cynismem - zvláště za kvadrátu Slunce a Venuše se Saturnem ve Vodnáři.

Mezi 5. 11. a 8.11. kulminuje opozice Venuše ve Štíru s Uranem v Býku, což do vztahů může vnést netrpělivost, individualismus a separační sklony, následně do opozice s Uranem zamíří také Slunce a Merkur, takže cca od 7. 11. do 14. 11. lze očekávat zvýšení napětí, hádavost nebo společenský neklid, v krajní poloze v podobě protestů nebo terorismu.

Černá luna v Raku v trigonu s Neptunem v Rybách asociuje také větší možnost infekcí, povodní nebo celkově mlžný a spíše deštivý charakter období, ale uvidíme, nadále působí také konjunkce Slunce a Venuše ve Štíru, která je vztahově a emočně velmi intenzivní a ve vztazích může být vyhledávána a očekávána větší blízkost, ať už ve fyzickém nebo psychickém slova smyslu.

Druhá polovina listopadu již působí za silného vlivu Střelce (od 17. 11.) optimisticky a idealisticky, první část se jeví spíše lehce ponuře, impulzivně a některé dny až bouřlivě. Zvýšenou měrou se může řešit také téma NEZÁVISLOSTI A SVOBODY, případně CITOVÉHO ODCIZENÍ (Saturn ve Vodnáři).

Mars v Blížencích celý měsíc v kvadrátu s Neptunem v Rybách pak může oscilovat mezi hyperaktivitou a určitou ochablostí. Neptun v kvadrátu s Marsem je také lehce rozptýlený do všech stran, ne zcela důsledný a potenciálně infekční.

V dobrém slova smyslu doplňuje vážnost a intenzitu planet ve Štíru o něco větší lehkost.

Pěkné období všem. /P.S.: Zítra přestupují Slunce a Venuše do Štíra a na mě už jdou november vibes /

Zdroj: https://www.facebook.com/reflexivniastrologie1

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico