Lilit v Raku ♋️

datum 15. 4. 2022
Zdroj: Pixabay.com

15.4. vstupuje Lilit na devět měsíců do znamení Raka a vynese na světlo vše, co je nedořešené či potlačené v oblasti rodiny, vztahů s rodiči, vztahů s dětmi . Lilit v Raku nám může pomoci uvědomit si, jakou roli ve vztahu či v rodině zastávám - jsem v pozici dospělé ženy či muže, nebo jsem v pozici dítěte? Nebo naopak - přistupuji ke svému partnerovi (partnerce) jako k dospělému, nezávislému a svéprávnému jedinci, nebo k němu přistupuji jako rodič k nevyzrálému dítěti a mám potřebu ho neustále kontrolovat, peskovat a řídit? Ženy si mohou položit otázku zda jsou ve vztahu samostatné a nezávislé nebo zda setrvávají v pozici malé holčičky, která vyžaduje veškerou pozornost svého partnera a kterou musí její “otec” neustále řídit, živit a vychovávat. Lilit v Raku působí na nás všechny, ale samozřejmě nejsilněji na ty, na ty, kteří mají Slunce, Lunu, Venuši, Mars či Lilit ve znamení Raka.


Lilit v Raku v horoskopu narození přináší silnou a karmickou vazbu na vlastní rod a rodiče. Člověk má pocit, jako kdyby ho vlastní matka neustále střežila a hlídala-je to nadmíru starostlivá, ale také pohlcující matka. Člověk s Lilit v Raku potřebuje tuto "matku"- i v podobě partnera, jež se jako matka chová. Nebo on sám se chová jako kontrolující matka vůči svému partnerovi.. V podstatě je tu silná ambivalence vůči matce (mateřství) popř.vůči ženám. Tento člověk také nikdy v životě nemusí dospět a zůstává v pozici dítěte o něž se matka (partner) musí starat. Vztahy jsou poznamenány silnou závislostí. Žena může zůstávat v pozici "nesvéprávného dítěte" jež je zcela (i materiálně) závislé na svém partnerovi. Žena osciluje mezi přehnanou přizpůsobivostí a šílenou zuřivostí či hysterickými záchvaty. Nesnáší konkurenci. Hluboko v podvědomí se žena odmítá stát dospělou a odmítá přijmout zodpovědnost za svůj život. Zůstává po celý život dívkou, nikdy nedospěje, buď "rdousí" své děti, nebo pokud je nemá zardousí své "duševní děti" - svou kreativitu a tvořivost. V extrémním případě může být mateřství kvůli nenávisti k vlastní matce odmítnuto. Či naopak žena naváže vztah s "Petrem Panem" věčně nedospělým mužem. Chová se jako přestarostlivá Wendy a dobrá víla zároveň. Muž po jejím boku zůstává dítětem a je zbavován (na psychologické rovině) mužnosti. Lilit v Raku blokuje schopnost porozumět vlastním emocím a také rozvíjet intuici. "obrazy" jež člověk považuje za intuitivní jsou pouze subjektivními obrazy vlastního podvědomí. Žena s Lilit v Raku ve vztahu a v lásce VYŽADUJE OD PARTNERA ABSOLUTNÍ ODDANOST. Sama se dokáže partnerovi zcela oddat, ale jako protislužbu vyžaduje, že osoba, kterou miluje nebo po ní touží, ji věnuje VEŠKEROU POZORNOST A ČAS.


Muž s touto konstelací hledá v ženě matku. Jeden den jí miluje, velebí, nosí na rukách, druhý den nenávidí a napadá pro pocit spoutanosti a nesvobody. Jako východisko si někdy zvolí ženu - děvčátko, přičemž získává "dítě", pak ale začíná týž boj s tchýní.


Nebo Muž i žena hledají v partnerovi maminku, dávají svému partnerovi často nevědomě svolení, aby s nimi jednal jako s malým děckem, odmítají se stát dospělými, vztahy bývají poznamenány značnou závislostí. Úkolem tady je převzít zodpovědnost za svá rozhodnutí, dospět, akceptovat Lunární principy ve spolupráci s Lilit a dostat se tak do kontaktu s nevědomím ("nejen-nýbrž i").
(Zdroj: Lilit-Temná žena v našem nitru /Hanelore Traugott) https://www.facebook.com/astrologverasourkova

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico