Silné biopole, to je pevné zdraví, vysoké sebevědomí a rozvinutá bioenergie. Právě těchto věcí občas nemáme dost k tomu, abychom byli úspěšní. Nicméně energetickou obranu je možné rozvíjet, pokud se zaměříme na sedm příznaků dokonalého biopole.

Energie každého člověka se dá naprogramovat na úspěch. Budete-li svoje biopole sledovat pozorně, zjistíte, v jakém směru na sobě máte pracovat a vyžaduje-li vaše biopole vůbec nějaké ovlivnění. Třeba máte pevnou obranu i bez toho.

Existuje celkem sedm základních příznaků energeticky silné osobnosti. Pokud se          v našem popisu nepoznáte, ale uvidíte v něm kolegu nebo nějakou televizní hvězdu, pak se na takové lidi zaměřte. Můžete se od nich nabít kladnou energií, kterou dostávají z Vesmíru. Šance na úspěch v kterékoli životní oblasti se vždycky o něco zvýší, jestliže se v našem okolí vyskytnou energeticky silní lidé.

Co je to energie a jak ji posílit

Všechny živé organismy mají svoji auru. Člověk ji má nejsilnější, protože je rozumnou bytostí schopnou měnit svět kolem sebe. Dokážeme poznávat svět; jsme korunou vesmírného tvoření. Východní filosofové zastávají názor, že člověk má sedm energetických center, která označují jako čakry.

Vesmír nám pomáhá jít za svým snem, dělat, co chceme a umíme a ještě se v tom zlepšovat. Pokud není váš organismus k tomu dostatečně uzpůsoben, může vás úspěch opustit navždy. Nejlepší způsob posílení vlastní energie je splynutí se světem cestou přijetí jeho pravidel. V tom člověku pomáhají hlavní zákony Vesmíru. Pokud je dodržujete, rychleji dosahujete vytoužených cílů. Jestliže si například co nejčastěji představujete konečný výsledek své práce, je šance skutečně ho dosáhnout mnohem vyšší. Čím více myslíte na něco dobrého, tím častěji budete v životě pociťovat uspokojení.

Co posiluje energii:

Zdravý životní způsob. Kouření, alkohol a vyčerpanost nejenom ztěžují spojení se zdrojem hojnosti, ale narušují také vaše vědomí otupováním schopnosti zřetelně vnímat okolní svět.

Afirmace. Některé je vhodné rozdělit na určité dny v týdnu, abychom posílili efekt jejich opětovného pronášení. Pomáhají uvěřit v sebe sama a naladí mozek na potřebnou vlnu, doslova jako radiopřijímač.

Obřady. Energie je výtvorem přírody, proto s ní rozmlouvejte její řečí. Využívejte k tomu správných obřadů v různé dny a svátky, abyste aktivovali potřebné energetické zóny.

Všímejte si znamení. Lidé si nevymysleli jen tak zbůhdarma, že není dobré křížit cestu s černou kočkou. Naši předkové si už velice dávno všimli, že některé jednání má negativní dozvuk. Využijte tento dar předků, abyste si mohli být jisti, že úspěch bude vždycky na vaší straně.

Sledujte horoskopy. Hvězdy i planety sluneční soustavy mají pro lidstvo obrovský význam. Držte se rad astrologů a přizpůsobujte se nastavení hvězd i planet.

7 příznaků silného biopole

Jak zjistíte, jestli jste silnější nebo ne? Pomůže vám sedm příznaků silné aury:

Příznak první: jestliže je aura čistá a silná, její nositel prakticky nikdy nestůně. Chudá, řídká aura znamená přetíženost, vyčerpání. Dotyčného často bolívá hlava, trpí chronickými nemocemi, snadno se nastydne. Někdy se projeví i závažná onemocnění.

Příznak druhý: silné biopole přináší svému nositeli neuvěřitelné úspěchy v každé náležitosti. Zjednodušeně řečeno, lidé se silnou energií mají vždycky větší šanci na úspěch, a to i s minimem úsilí.

Příznak třetí: silnou auru má člověk vyzařující optimismus. Jeho blízkost podněcuje  k aktivitě, k činu, chce se nám vedle něj dobývat svět a všechno vidíme v příznivém světle.

Do takové osoby je snadné se zamilovat.

Příznak čtvrtý: osoby se silnou energií nepronásledují problémy. To neznamená, že snad vůbec žádné nemají, jenom se s nimi dokážou snáz vypořádat. Jen těžko jim nějaká potíž zásadně změní život.

Příznak pátý: vysoká úroveň energie předurčuje obvykle lídra. Vést lidi a být přitom slaboch, to jsou dvě neslučitelné věci.

Příznak šestý: silná aura rovná se silné tělo. Je-li člověk silný duševně, bývá silný i fyzicky. Je odolný, dlouho se neunaví a vždy je hotov zdolávat nejvyšší vrcholy.

Příznak sedmý: otevřená mysl. Tito lidé se nebojí experimentovat, překračovat běžný rámec a nahlížet i za obzor.Nebojí se žádných změn. Znovu to dokazuje, jak dynamický je život. Je ustavičnou změnou a nepřetržitým přetvářením.

Mít jenom dva z těchto příznaků místo všech sedmi není možné. Mohou však být různě rozvinuté. Mohou se vyskytnout nevelké odchylky či anomálie, avšak celkově každý z nich sílí s růstem biopole.

Zdroj: https://astroplus.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png