Leťte jako vítr

datum 24. 7. 2014

Solara – Malý fragment Solařina Reportu na červenec 2014

Červenec je extrémně mocný měsíc, ve kterém se právě může stát cokoli, na různých úrovních. Tento měsíc je cítit jako extrémně plodný, jak na poli slibů, tak vzhledem ke zvýšenému pocitu poplachu. Je zde takový pocit, že každou chvíli se může stát něco zázračného nebo zlověstného, nebo obojí. A proto je velmi důležité, abychom NYNÍ VYSTOUPILI Z DUALITY.

Po několik minulých měsíců v nás probíhalo rozsáhlé „zavedení nového systému elektrického vedení, drátů“. Jsme důkladněji odpojováni od našich starých životů, starých systémů víry a prošlých způsobů toho, jak co dělat. Vlákna, dráty duality, byly z našich bytostí odstraněny, a tím udělaly prostor pro čerstvé, nové vysokorychlostní vedení.

V červenci jsou umísťována na své místo nová spojení. Navíc, budeme přepínat ze starého vedení na nové. Do konce měsíce námi bude po úplně nové vnitřní síti proudit nový, povýšený proud. To nás nacpe do zrychleného Režimu  Zoomu, Přibližování, a posune všechno dopředu rychlostí světla.

Toto je podle čínského zvěrokruhu rok Větrného koně, který nastává jen jednou za šedesát let. Větrný kůň nese na svých zádech legendární pohádkový Kámen Mani, tibetský Klenot, zrozený z centra Lotusu, který stojí za to, aby si ho člověk přál,. Za starých časů byl kůň v Tibetu symbolem cestování velkou rychlostí, stejně tak jako přeměny všeho z negativního do pozitivního, ze špatného na dobré, z neštěstí a utrpení na štěstí a přízeň osudu.

To znamená, že my všichni budeme mít tento rok šanci, která přichází jednou za život, a to posunout naše životy na úplně novou úroveň, abychom plně obydleli Obrovsky Nádhernější Realitu Nové Krajiny a zhmotnili své Nejdivočejší Sny. Důležitou součástí našich Nejdivočejších Snů je spojení s naším Pravým Domovem. To je tam, kde najdeme naplnění našeho Pravého Účelu.

Náš Pravý Domov je na našem Pravém Místě. V této době, kdy probíhá přeměna z duality na Jednotu, je nanejvýš důležité, abychom se dostali na naše Pravé Místo co nejdříve. Z našeho Pravého Místa budeme schopni sloužit jako kotva a stabilizační peruť masivního přeskoku systémů reality z duality do Jednoty.

Naši kouzelní, zázrační Větrní koně jsou tento rok s námi, aby nás vzali na jízdu života do našich Pravých Domovů, právě ve správný čas, kdy je nanejvýš důležité tak učinit. Jsme v tomto úžasném Roce Větrného Koně, kdy můžeme lehce zhmotnit naše Nejdivočejší Sny a dostat se na naše Pravá Místa, a přesto mnozí z nás tyto energie nevyužívají úplně. Tento rok jsou možné zázraky a vůbec všechno, ale aby se to mohlo stát, musíme zcela ztělesnit naši obnaženou Opravdovosta pak letět jako vítr do našich Pravých Domovů na našem Pravém Místě.

Je jednoduché vidět, kdo už tento rok sedí na svém Větrném koni a kdo ne. Když se zuby nehty držíte, jako by šlo o život, tak nespadnete, když se rozšiřujete do Nové Krajiny s výrazem šoku i zbožné úcty ve tváři a s velkým úsměvem ve svém srdci, jste jednoznačně na svém Větrném koni. Pokud jste zapnuli Kompas svého Srdce, aby vám ukázal cestu do vašeho Pravého Domova bez jakýchkoli oklik a odboček, jedete na Větrném koni. Když zažíváte masivní tvořivý proud a nemáte ani chvilku pro sebe, tak na svém Větrném koni pádíte. Pokud už jste na svém Pravém Místě, jste na Větrném koni.

Pokud se stále vymlouváte, proč nemůžete to nebo to, pokud váš větrný kůň strádá kvůli tomu, že mu nevěnujete pozornost, pokud předstíráte, že nemáte Větrného koně, měli byste se rozhlédnout kolem sebe a uvidíte, že čeká, až uznáte, že tu je, a naskočíte na jeho hřbet. Tento rok máme u sebe všichni Větrné koně. Právě v tomto okamžiku si můžeme vybrat, že skočíme na své Větrné koně a začneme jízdu svého života!

Pokud ještě nejedete s větrem, prosím, naskočte na svého Větrného koně teď. Je to naprosto úchvatné? Je to Kvantový Skok ze všech Kvantových Skoků ten nejlepší. Naši Větrní koně nás odvezou ze světa duality na naše Pravá Místa. A právě to může být nanejvýš důležité pro naše přežití a přežití této planety.

LEŤME JAKO VÍTR!!!

Solara
www.nvisible.com

Toto je velmi malý fragment Solařina kompletního  Surf Reportu na červenec 2014. Celý Surf Report a týdenní Updaty jsou dostupné po zapsání v angličtině, němčině, portugalštině, ruštině a španělštině na INVISIBLE MERCADO.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico