~ Channeling Kryon ~
„Milované lidské bytosti, jaké energie s sebou nese léto a co vše se na Zemi změní?
Především je nutné sdělit, že to období není obdobím smutku a utrpení, ale období prozření a probouzení. Všichni jste velmi vědomé bytosti, jejichž světlo přitahuje k Zemi stále více vysokých energií a jste tak pohonnými motory, křídly, která Lady Gaia má. A když vaše křídla přestanou mávat, pak se i vzestup zastaví, zbrzdí nebo ubere na síle. A v období léta vaše křídla začínají mávat o to intenzivněji. Jako by se těšili na každý okamžik čím dál více.
Přijde nečekaná radost, kterou vám váš duchovní rozvoj způsobí. Jako by jste byli z ničeho nic odbrzděni a mohli se vrhnout do zkoumání světa bez hranic. A jsou mezi vámi i lidé, kteří pracují na projektech, které změní svět. Právě takové impulsy vám nabízí letní měsíce. Jsou to impulsy, které vedou k rychlejšímu mávání vašich duchovních křídel. Vaše duše k vám hovoří. Díky zesílenému magnetickému působení na oblast hypotalamu se snadněji dostáváte do kontaktu s Bohem v sobě – do kontaktu se sebou samotnými, s vlastním Já – tím nejsilnějším atributem vaší osobnosti, která se ve vašem fyzickém těle chce projevit, růst a zazářit. S tímto cílem na Zemi přišel každý z vás. Každý z miliardy lidí. Nikdo nebyl o tento cíl ochuzen. Letní měsíce budou ve znamení turbulentních změn, kdy vaše nitro přijímá spoustu informací ze svého okolí a tím zrychlujete mávání svých duchovních křídel.
Celé léto bude zárove provázet uvolování energie zadní části vaší srdeční čakry. A proto toto období bude pro lidskou říši velmi zajímavé a zároveň je to i období určité pohotovosti v duchovním světě. Nebo právě pro tento čas jsou duchovní bytosti připravené více zasahovat na jakoukoli prosbu nebo žádost, která nepramení z touhy ega, ale z touhy srdce. Ve svém životě tak můžete mnohé vylepšit. Můžete změnit vyzařování svého aurického okolí.
Změnou svého vědomí můžete změnit svět. Prolínáním energií pracovníků světla, kteří jsou nastaveni na práci činů a nikoli jen slov, se vytváí pozemské světelné obrazce, které se odráží v nebeském okolí. Země tak zrcadlí zprávu vesmíru … „Ano, jsem tu a jsem připravena na pozvednutí svého vědomí, nebo mně provází andělé, kteří se inkarnovali na Zemi.“
S láskou Kryon“
Channeling Kryona přijala Marketa Selinijana 07.07.2014 pro www.zemeandelu.czÚroveň DNA 5D ( Vědomí Krista).

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png