Zdroj: Pixabay.com

Vědomé následování vlastní intuice se nám ve dnech kolem srpnového úplňku velmi vyplatí. Udělejte si úplňkovou meditaci a podpořte energie, které nese nadcházející fáze měsíce.

Doba čtení 3,5 min.

Cesty k sobě


ÚPLNĚK 3. SRPNA v 17:58 ve Vodnáři

Luna ve Vodnáři a Slunce ve Lvu – to je nádhera, z určitého pohledu. Tvořivost, proudy fantazie, soulad mezi rozumem a citem… prostě waw. Buďte si toho vědomi, protože pokud pocítíte nějaký neklid, pak se pravděpodobně může jednat jen o nevyužitou příležitost pro kreativitu.

Lidé narozeni ve Lvu jsou tvůrčí bytosti, nádherné jako Slunce samo, kreativní tak – jako by sami byli schopni psát si scénáře pro hlavní roli ve filmu a pak s úspěchem mohli tu roli hrát. Jen nedej Bůh, aby se jim nedostávalo příležitostí, říkává se. Já dodávám, že nepřítomnost příležitostí je protimluv – žádná taková situace nemůže existovat, protože pořád je nějaká možnost a příležitost, ale rozhodující je rozhodnutí. A to Lev umí. Umí se rozhodnout, a většinou správně.

Letošní srpnový úplněk ve Vodnáři ještě k tomu přináší báječnou energii pocitovou, intuitivní – jako by se paprsky Měsíce a Slunce chytily za ruku a jako kamarádi se vydali hladit Zemi, lidi, přírodu, Všechno.

Ideální čas učit se důvěřovat své intuici, ale jak stále a vážně opakuji – VĚDOMĚ. Protože tato energie bude působit tak jak tak, a pokud si ji člověk nebude vědom, pak podvědomé síly mohou působit i konfrontačně, ne-li dramaticky.

Kdyby  náhodou se vám taková situace přihodila, tak si jen uvědomte, co vás napadalo před tím, zeptejte se sami sebe, co jste možná „neposlechli“, klidně se k tomu vraťte, úplně klidně se můžete rozhodnout, že opustíte situaci, která vám nevyhovuje (třeba jen v mysli) a že začnete věnovat pozornost tomu, co chcete zažívat.

Pokud si svoje intuitivní myšlenky nebo obrazy budete uvědomovat, pak vás čeká nádherné období.

Lunární úplňková meditace je vedena právě v těchto energiích. Nicméně ji můžete užívat při každém úplňku. Budete moci tvořit!!! To je ve vaší moci.

A nyní pár konkrétních rad:

Než se pustíte do meditace, zamyslete se – a připomeňte si svoje touhy, představte si, jakou roli a v jakém filmu byste chtěli hrát. Napište si to.

Pak si tu roli zahrajte v lunární meditaci, užijte si ji… Vychutnejte si ji,… a nadechněte ten pocit do celého těla a vydechněte ven, do Vesmíru… Bude přijata.

A pak jen důvěřujte.

Nebuďte přísnými kritiky svých vnitřních obrazů a nesuďte nic podle nějakých trendů, co umění je a co ne… i kdyby vás napadlo, že by váš „obraz“ v meditaci mohl vypadat jako kýč, tak opusťte tenhle soud a dovolte si to.

Duchovní bytosti měsíce přijímají vlivy ze všech směrů, a když je Měsíc z našeho pohledu v plném světle, pak je to nejideálnější příležitost vyslat k němu po paprsku světla, které je moudré, ty nejnádhernější obrazy. Budou přijaty, uloženy a vysílány do všech směrů na oné rychlé cestě Měsíce vesmírem. I zpět k vám.

Pak už jen je potřeba důvěry a pozornosti, z které strany k vám začnou přicházet jemné zprávy, že cesta k jejich realizaci a užívání si ve fyzické rovině vede právě tudy.

Kromě toho se v době úplňku planeta Merkur, která mimo jiné ovlivňuje pohyb, uzdravování, také cestování, ale i komunikaci, ocitá v Raku, což podporuje jednak intuici a jednak změny, jejich elegantní uskutečňováni, kdy ani jinakost druhých nečiní nikomu těžkosti… a vůbec – tato energie otevírá prostor pro přijímání chvály, v dobrém slova smyslu a ve všech ohledech a směrech i pro ty největší ostýchavce.

Takže si v meditativním obraze dovolte vidět svou velkou radost, svou vlastní velikost, jakoukoliv změnu, svůj velký úspěch, přijímejte pochvaly i lichotky … dovolte si je se soucitem k sobě i ostatním přijímat, protože to půjde snadno a budete to umět přijímat zdravě a přirozeně, jako úplně normální součást svého života.

Držte se své vlastní radosti.

Vaše radost je a bude radostí pro všechny zúčastněné.

Tak to je.

Umíte to.

 

Buďte šťastni

Yvell

Yvetta Ellerová / Yvell

Zdroj:www.yvellerova.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě