Zdroj: Pixabay.com

Náš duchovní rozvoj je jen a pouze naše věc. Je na nás, jak rychle a kam se chceme pustit. Vše je v pořádku. Nenechme se však ovládat strachem.

Doba čtení 1 min.

Cesty k sobě


Možná, že již létáš v Božím království, ale prozatím Tvoje kroky jsou příliš těžké, aby přešly práh a jemnohmotné proudy ochutnaly velkolepé boží dílo. Lepidlo entity strachu ještě drží boty na zemi, ale stačí je vyzout, roztáhnout třytivá křídla odrážející hvězdy i slunce a letět za štěstím svého hlubokého snu. Nastává chvíle přistoupit k rubínovému trůnu Boha, vzít žezlo do svých rukou a být sobě zrozeným Bohem. Pokud máš srovnané protiklady světa a jsi přímo ve středu Jednoty, máš startovací zlatou plochu Květu Života k letu do Nebes Stvoření. Můžeš vše, stačí jen pomyslet a dovolit si vše, co Ti náleží. Co je ukryto pod rouškou strachu, pod štafetou dramat – “to se nesmí”, zazářila falešná mysl nejistoty. Můžeš tvořit zázraky, naplň se vším, po čem toužíš, z nebe se sype vše, čemu skutečně věříš a nemusíš oddělovat, co je a není vhodné. Radost v nitru srdce je hlavním znamením. Vše odložíš lehce v jedné, jediné chvíli, kdy blaženost vstoupí do Tvého naplněného srdce. Urozenou bytostí světla se stáváš zrcadlením Nebe ve svém chrámě. Jsi božím nástrojem, ale ne v podobě obětování, ale tím, že činíš a rozséváš nejkrásnější prožitek štěstí v srdci.

Autorka: Eva Hannah Haberlandová
www.facebook.com/EvaHannahHaberlandova


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě