Pro všechny z Vás, koho zajímá osobní rozvoj, jsem si připravila na každý měsíc rozbor jednotlivých znamení. Na tyto rozbory používám už jen pouze karty intuitivní, protože jsou neomezené a nekonečné, tak jako MY. Ať vám rozbor slouží k osobnímu růstu.
Listopad je ve znamení tvoření, narození, početí – důvěra v proces a vděčnost, za veškeré situace, které nám přichází do našich životů. Být v proudu s životem, nechat umřít a odejít co již není potřebné a důvěřovat i tam, kde jinak utíkáme, a nasazujeme si masku. Listopad je znamením akční energie, která tvoří, která rodí a plyne.Obrázky pro jednotlivá znamení je třeba pro léčivý efekt textu po přečtení zvětšit kliknutím  a několik minut se soustředit na barvy a tvary.


Horoskop listopad 2016BERAN (21.3. – 20.4.)
Jako matka, která rodí své dítě, svůj vnitřní poklad, který vychází ven, poprvé se dotýká porodem, hmatatelné hmoty, poprvé okusí ZEMI. Ať už rodíme a tvoříme skrze sebe cokoliv, je vždy nutné, nechat vše dozrát. Někdo si to plete s tím, že nepustí projekt, tvoření nebo svůj plod lpěním, že ještě není čas, že to není hotové, dodělané. Proces zrání, je ale bez našeho úsilí, naše síla přijde až v momentě, kdy ji máme ukázat světu, ukázat sami sebe, aby bylo viděno to, co se v životě zrodilo, to co rostlo z nás, v nás.

Listopad je měsícem projektů, tvoření, porodů, početí – láskyplně pečujte o život, láskyplně mu důvěřujte, láskyplně mu dodávejte lásku, důvěru a ponořte se do procesu zrání. Je čas porodit, je čas ukázat světu Váš vnitřní svět – bez masky, bez hodnocení – PROJEVIT SE.


Horoskop listopad 2016BÝK (21.4 – 21.5)
Neúplnost, jako pocit, je jen myšlenkový pochod. Je to vzorec, který nás činí neúplnými, protože sami sebe nevidíte jako celistvé bytosti – pořád je co ladit, pořád je co řešit, pořád se něco děje. Ve své podstatě, ale bez té osobnosti, která Vás pronásleduje od narození, jste celistvý a už není co řešit. Veškerá tvorba se rodí v naší hlavě, hlava je velice opatrná na minulé zkušenosti a to ji velice omezuje, protože zkušenost je přeci živá energie, kterou jsme zakusili na vlastní kůži a jsme v ní i zapojeni emocí, která nám to vše dobarvuje. Pokud se Vám opakují některé věci stále a znova – takové kruhy, je dobré se podívat na své minulé myšlenky a emoce a zpracovat je, a pokračovat s důvěrou a láskou, že nyní jste schopni tvořit navzdory minulým zkušenostem, ponořit se do srdce, vnímat sami sebe a láskyplně a s největší úctou k sobě tvořit budoucnost, která vychází z TADY a TEĎ.

Listopad je pro Vás měsícem, který Vám ukáže, že ne všechny minulá přesvědčení jsou pro Vás dobrá. Ukáže Vám, že veškerý proces, který zažíváte, si řídíte sami tím, v jaké energii se nacházíte.


Blizenci listopad 2016BLÍŽENCI (22.5 – 21.6)
Bytosti propojení, tvořit se dá nejen samostatně, ale také ruku v ruce s druhými lidmi a přesto neztrácet sám sebe. Spolupráce je Vaším tématem listopadu. Ať je spolupráce jakákoliv, je vždy dobré zachovat si svou energii, je zde mnoho barev srdeční čakry, laskavost a láskyplnost ve tvoření s druhými je důležitá. Může to být i téma nejen spolupráce, ale také vztahová. Ve vztahu je důležité zachovat si sám sebe i přesto, že se nacházíme v energii toho druhého. Když jsme spolu, tvoříme spolu, přesto ve své podstatě ale jsme každý sám za sebe v tom projektu nebo vztahu. Pokud to tak není, věci se nás dotýkají, vznikají hádky, pranice – pokud bychom byli ale vždy spojeni s tím, že každý je tam také sám za sebe, hodně by se Vám ulevilo. Vztah ať je jakýkoliv vždy odrazuje nás samotné, takže pokud dojde na situaci, kdy bychom utekli, kdy máme chuť se hádat a hájit se, obraťme se k sobě a dívejme se tam, odkud to pochází – od nás.

Listopad je pro Vás šance, jak uvidět, jak si tvoříte vztahy a spolupráce. Jste spolu, ale přesto jste tam každý zvlášť, bytosti, které žijí ve své energii a přesto vnímají a přijímají energii toho druhého, jako něco zvenku – poznat co je mé, co je partnera/ky a s láskou nahlížet do vnitřních pochodů, bez velkých gest, hněvu a obrany.


Rak horoskop 2016RAK (22.6 – 22.7)
Držím to strašnou silou, držím to v sobě, držím se. Energie se hromadí, praská na hrudi, ale Vaše ruce jsou prázdné – veškeré vědění je ve Vás a tolik se bojíte, že je tam schované. Nepropustíte nic, nepropustíte sami sebe, ruce jsou vráštité, celé bolavé, jak drží energii tvoření, ukázání se. DRŽÍM TO. Přivírám oči, jakoby svítilo slunce a já nemohu otevřít oči. Svírá mě to na hrudi a brzo mám pocit, že to praskne. Pokud něco držíš v sobě, co má už být venku je připraveno se narodit, pak zastavuješ jen proces tvoření, proces života – jste uzavřeni v místě, kde život chce ven, a přesto se ještě nenarodil, místo, které je mezi životem a odpoutaností od života. Nedůvěra v život, jako takový, jak přichází je tu velká. To co přichází je pro vás DAREM – nemoc, veškeré ukončení ať už jste si mysleli, že je to pro Vás nelepší – NEDRŽTE, neduste – PUSŤTE energii ven, plujte na důvěře, že je o Vás postaráno. Nelpěte na výsledku, poděkujte za vše. PODĚKUJTE

Listopad je pro Vás měsícem, který Vám nabízí možnost, aby se vše narodilo, vše co má – nová zkušenost, je potřeba pustit se té minulé, je třeba pustit se strachu a důvěřovat.


Horoskop listopad lev 2016LEV (23.7 – 22.8)
Tolik napojení na všechny a všechno. Zavřené oči a takový malý úsměv, jakoby jste se ztráceli v energii ostatních, jakoby jste vnímali vše kolem, ale jen ne sami sebe. Je to odpojení od podstaty. Pořád jsou tu tendence dívat se ven, kdykoliv se něco stane, kdykoliv Vás život překvapí, je tu cesta, jak se dívat ven – proč se mi to stalo, proč zrovna já, proč se to stalo, proč mi to někdo udělal, atd. Pořád tam není zažité – dívat se k sobě. Někdy je lepší věřit ostatním než sám sobě, někdy je ta cesta lepší, neboť dívat se na druhé je jen maskou, jak se nedívat k sobě, nasazujete si ji vždy, když se něco děje, něco podstatného. Je čas, nechat všechny a všechno stranou a udělat si čas pro sebe, v tichosti a odpojení se od všech myšlenek a jen být.

Listopad je pro Vás takovou vnitřní procházkou, dívat se na stvořitele vždy tam, odkud to pochází. Ať už kolej děje cokoliv nenechte se strhnout, nenechte se ovlivnit, vnímejte, jak to máte VY, ve svém srdci.


Horoskop listopad 2016 pannaPANNA (23.8 – 22.9)
Nic mě nenapadá, nevím co dělat, nevím jak dál – nevím. Jakoby jste měli pocit a myšlenku, že uvnitř nic není, nebo, že to co je uvnitř ještě není dostatečné proto, aby to vylezlo ven. Pokud naše energie směřuje směrem ven, pokud je energie držena ve vnějším světě, pak je naše tvoření takové „mrtvé“ – nehýbá se, neprojevuje se. Ale je to jen proto, že Vaše energie směřuje směrem ven. Je třeba zaměřit se na vnitřní pochody projektu, tvoření – může to souviset i s otěhotněním – kdy lpíme na otěhotnění a ztrácíme kontakt se svým tělem a s důvěrou v proces a život.

Listopad, je pro Vás měsícem, který Vám chce ukázat, že energie pokud tvoříme, musí jít dovnitř – chytáte se vnější projekce, protože je to Vaše maska proto nejít dovnitř. Je to jen výmluva, proto, nejít dovnitř. Proto raději se držíte venku.


Horoskop listopad  2016 vahyVÁHY (23.9 – 23.10)
Někdy je tvoření a proces spojený s ním, opravdu hluboce duchovní záležitost. Pocit, že už nemůžete je jen pohonem dostat se dál. Někdy, než se stvoří něco krásného, je čas odložit něco, co v životě nefunguje, i když na první pohled si toho nejsme vědomi.

Odevzdat se procesu, tím je pro Vás listopad. Odevzdat svou snahu, lpění a nechat proud života pracovat, aby vytvořil to co již je vytvořené a nyní se to jen formuje v naší realitě. Ten tlak je jen proto, že vše co se ukazuje, je dávno stvořeno, proto tam je, cítíte tlak, nejde tomu stejně zabránit, držením a lpěním to jen zhoršujete. UVOLNĚTE SE, dýchejte a poděkujte za vše co se děje.


Horoskop listopad 2016 stirŠTÍR (24.10 – 22.11)
Vy ale záříte, jako sluníčka. Být oporou je skvělé, být nad věcí také, ale nesmí zde být potlačení něčeho tmavšího. Ta světlost je úžasná, přesto není celistvá, ta celistvost je ve všem co se děje i když se to zdá temné, náročné – je třeba to brát jako to světlo. Milovat každý okamžik života je osvobozením, je to cesta, která nás učí důvěřovat, že i to co není pozitivní je prostě, tak jak má být a je to dobré tak jako světlo.

Listopad je pro Vás měsícem, kdy je třeba si uvědomit, že jsme vším, tvoříme světlo a stín, tvoříme život – narození a smrt – vše do toho patří, není zde žádné dobře a špatně – je tu jen ŽIVOT a jeho proud a Vaše důvěra.


Horoskopy listopad 2016 strelecSTŘELEC (23.11 – 21.12)
Váš otisk se blíží, stvoření přijde mezi Vás. Jste připraveni, jen se nadechnout a s výdechem pustit veškeré obavy, veškeré strachy. Jen dýchejte, v každé situaci si na to vzpomeňte, dýchejte zhluboka. Už se to blíží, to na co čekáte je za dveřmi, teď jen s důvěrou odevzdejte energii životu, proudu a nechte vše, aby se narodilo, aby to Vaše miminko, samo řeklo, jak a kdy chce na svět.

Listopad je pro Vás zrozením. Nechte život, aby se projevil, nedržte ho svou snahou. Máte tu krásnou kartu otisku, který bude přesně to, na co čekáte, jen je třeba nechat veškeré očekávání za dveřmi a vstoupit do narození s láskou a důvěrou, představy stranou, bude to přesně tak jak má.


Horoskop listopad 2016 kozorohKOZOROH (22.12 – 20.1)
Životní proud, je místem, kde buď pádlujete jako blázni a nic moc se neděje, jediné co cítíte, je, že Vám to ubírá mnoho energie, nebo je to místo, kde si jedete na vlně toho, na co zaměřujete pozornost, můžete si vybrat cokoliv z té velké životní řeky. Jsou tam i tací, kteří své nohy svázali a leží na dně a mají pocit, že jsou na bodě nula, celý svět se jim zastavil, je to jakoby bylo slyšet ticho před velkou bouří a to je Váš případ. Rozhodnutí zda plavat proti proudu nebo s ním je na Vás, zatím ležíte na dně, a kameny, které Vám brání se hnout jakýmkoliv směrem, je jen maska toho nemuset se rozhodnout. Rozhodnutí je někdy klíčové k našemu ubírání se životem.

Listopad je pro Vás místem rozhodnutí – kudy se dáte, kudy a jak poplavete, nebo zdali budete ještě chvíli na dně a budete si užívat vše, co k tomu patří. Kde není energie, tam je balvan, který drží Váš životní proud – rozhodněte se to změnit a jít za tím CO CHCETE.


Horoskopy listopad 2016 vodnarVODNÁŘ (21.1 -20.2)
Proud života je jako nebe, po němž plují ptáci, nemusíme se identifikovat s ničím ani s nikým, můžeme být vším a zároveň ničím. Neidentifikujte se, nezavírejte se to škatulky, co jste či nejste – hrozně Vás to v tom proudu brzdí. Kráčejte dál, jen pozorujte ve svém prostoru vše, co tam přijde a nechte to být, jen to pozorujte. Dýchejte.

Listopad je místem, které Vám ukáže, že Váš prostor je vším, ale vy si můžete sami vybrat, čím se budete a nebudete zabývat – nechte to ve svém prostoru, jen tomu nepřikládejte váhu, neberte si to osobně.


Horoskopy listopad 2016 RybyRYBY (21.2 -20.3)
Proud života doslova pohlcuje to, co není třeba, vír, který pohlcuje vše, co už nemá být ve Vašem životě, co už tam nemá místo. Jediný kdo tomu bráni jste vy sami, pusťte se všeho, všeho a ono to odejde a bude lépe, nedržte se něčeho, co nechcete, nebo nefunguje, nechte to odejít, je vhodný čas. Ono to odejde i tak, ale bude to s bojem a energie bude ubírat na těle a emocích, když poděkujete, skloníte hlavu a ucítíte proud a vplujete do něj, bude to vše, jak má být a bude uvolnění. Neočekávejte, jen buďte.

Listopad je pro Vás měsícem uvolnění a ještě větší důvěry a odevzdávání se životu.


S láskou a úctou Athelaj.

Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.

Autorka článku: Lenka Vlášková 
Lenka Vlášková
Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png