Lék na koronavirus pro chudé, bez strachu a paniky

datum 1. 8. 2020
Zdroj: Pixabay.com

10 rad, jak vyzrát na koronavirus i na jné viry, neduhy a neplechy. Jednoduše využijme, co příroda dá a znaly již naše babičky.

Doba čtení 4 minuty.

Cesty k sobě


Hned úvodem sdělím jednu pozitivní podstatnou informaci.

26.2. jsem se bavil s jedním už starším, velmi zkušeným biochemikem na jeho celkový názor a náhled na koranovirus. Odpověděl mi, velmi jednoduše: že není se čeho bát, že je to chřipkový virus jako běžná chřipka. Úmrtnost je stejná jako na chřipku nebo podobná. Tedy nízká. Umírají jen staří nebo nemocní lidé. Průšvih je ale někde úplně jinde, a to je 5G. 5G je vysokorychlostní internet páté generace, který se začíná všude zavádět a jeho mikrovlnné záření likviduje imunitní systém. Ve Wuchanu - chytrém smart městě, bylo nainstalováno 10 000 vysílačů 5g. Tudíž všichni obyvatelé mají poškozenou imunitu. A to jsou pak v háji. Pak je ten virus porazí. Zde v Česku na tom nejsme tak špatně, takže to zvládneme. Je třeba brát vitamín C - antioxidant, ten odstraňuje volné radikály v těle. 5G vytváří silně tvorbu volných radikálů ale i tak, když by Číňané brali vitamín C, tak i tak přežijí i v 5G.

Proto první rada zní: používejte vitamín C, pro správnou funkci imunitního systému. Vitamín C od alternativy, je lepší. Doma si vypínejte wifi, když jí nepoužíváte a nespěte s mobilem a vypínejte ho.

Druhá rada je: můžete si vyrobit extra silné antibiotikum, které se užívalo už ve starověku na morové nemoci a nemoci té doby.

Třetí rada: budujte si pevný imunitní systém zdarma :-). Tuto informaci mám od jedné staré zkušené paní. Ukázala mi prosté jednoduché cviky, které stimulují imunitní systém. Jsou to akupresurní body na horní části hrudníku. Provádí se jednou denně, při nemoci klidně po hodinách. Říkala, že kdysi to ukazovali i v ruské televizi.

Návod: dejte si prst do krční jamky a sjeďte s ním lehce dolů 1-2 cm, až ucítíte místo kde se vám spojují klíční kosti. Odtud jsou to zhruba 3 cm kde se nachází první bod, a zhruba další tři cm pod prvním bodem se nachází bod druhý. Nic složitého. A nyní kroužíte na prvním bodě 16krát doleva prstem a poté 16krát doprava. Poté přejdete na bod druhý a provedete stejnou masáž. To je celé. Jeden z bodů je brzlík.

Bod na chřipku: se nachází mezi spánkem a očním důlkem. Položíte-li prst na spánek a lehce jej přesunete k oku, směrem k očnímu důlku, ale zůstáváte u hrany očního důlku a spánkové plochy. Zde jsou ty body na obou stranách hlavy, které se masírují nebo mačkají při chřipkách. Je třeba si to zakusit, a pokud cítíte pomoc v tomto směru, tak v tom pokračovat.

Čtvrtá rada: jeden Angličan se uzdravil z koronaviru jen tím, že pil whisky s medem. U nás to může být slivovice s medem.

Pátá rada a možnost: použití epamů - 20c, mumio, 7 dětský- pro děti, když jsou nemoci vážné dávat i 20c (je tam i propolis a česnek).

Šestá rada: jezte pečený česnek, pokud vám česnek nevadí. Tento způsob dává sílu a energii, podporuje imunitu, hubí patogeny, bakterie a viry a má mnoho blahodárných účinků. Odkrojíte vrchní část česnekové hlavy, to jest dáte pryč ty špičky v  jedné čtvrtině. Potřete olivovým olejem a dáte péct zabalené v alobalu do trouby na 200-220 stupňů po dobu 45-60 minut. Stačí i 30 minut. Takto upečené vydrží pár dní v lednici a každý den, když sníte 3-6 stroužků česneku, uvidíte, jaké divy to s vámi bude dělat. Množství je na vás, doporučuje se jíst s bagetou a pravým máslem.

Sedmá rada zní: použijte jakýkoliv přírodní preparát, o kterém víte, že vám dělá dobře a že posiluje vaši imunitu. Echinacea, tymián, regulant pro bio a mnoho dalších.

Za osmé: ještě stále pochybujete o tom, že probíhá de populace lidstva humánním způsobem?

Za deváté: přidejte se na stranu lidstva. Spojujte se s dobrými lidmi a společně spolupracujte pro dobro lidstva a Nové země. Ukotvujte lásku, světlo a dobro ve svých životech.

Za desáté: kdykoliv budete v úskalí obracejte se s pokorou k bohu-zdroji, božským bytostem, andělům. Atd. Vždy vám bude pomoženo. Odtud přichází pomoc, klid a mír, léčení, energie, harmonizace a všeobjímající láska, kterou všichni tolik potřebují. Podstatné je se tam obracet-mít spojení. Nečekejte, že toto za vás někdo udělá. Ne, neudělá. Pokud každý napraví sám sebe, svět se nám změní před očima...

(pozitivem současné situace je, že se můžeme všichni společně spojit, místo strachu, zoufalství, deprese a paniky.)

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico