K lednovýmu úplňku. Celkem mazec, nepřijde Vám? Jakoby celý vesmír čekal na naše nejvnitřnější touhy a připoutanosti a skrze ně nás zkoušel až dokud nepustíme to, co držíme a teď opravdu nemyslím nic materiálního. Myslím tím dokud si nesrovnáme vztahy, na kterých nám záleží, dokud si neurovnáme priority, co pro nás je v životě důležité a na zbytek, se kterým aktuálně nemůžeme pohnout se nevyprdnem, budeme stále v křeči neschopní se uvolnit a vypnout hlavu. Já osobně se snažím držet co nejvíce rovnovážný stav, nechodím do emocí, udržuji odstup stylem “je mi to jedno” a je mi v tom krásně bezpečně a blaženě. Víte totiž co udělá připoutanost, když je Vám jedno? Rozpustí se.

Pár nevyžádaných 😂 rad:
❣️ vykašli se už na nějaké musím. Nic nemusíš! Vůbec nic a svět se nezboří, ale kupodivu začne být zázračný, když začneš poslouchat své srdce
❣️buď transparentní:
Něco Ti vadí? Řekni to.
Vadí Ti něco s čím nejde hnout? Přijmi to. Ano, opravdu je to takto jednoduchý. Jen my lidi děláme furt věci složitějšími a vytváříme konspirace.
❣️Tvé mentální zdraví je nejdůležitější na celém světě. Ty jsi ta, která jej má pěstovat, chránit a za každou cenu udržet. Nenech si vzít svůj klid!
❣️Nedus v sobě emoce! Chce se Ti plakat, plakej. Emoce nejsou nic co by určovalo, kdo jsi. Někdo jich má přirozeně více, někdo s nimi pracuje celá léta a tak to prostě tak moc neprožívá. Vše je správně. Každý jsme jiný.

Jinak dneska první úplněk v roce 2020. Je to pomyslný konec minulého roku a rozjetí vibrací dalšího roku. Můžeš sama cítit, co Ti další rok přináší a zda pro Tebe bude odpočinkovým, úlevným rokem a cítíš se nádherně nebo naopak se na Tebe valí témata k vyřešení. Tak či tak je krásné tento čas využít k očistě a vykročení do dalšího období s jasností našeho záměru. Zítra 11.1 od 11:00 hodin bude v Brně v centru Univerzity Duše posvátný oheň přinášející jasnost do nových začátků. Celý výtěžek z akce bude věnován na pomoc Austrálii. Děkuji všem, kdo se přidáváte a nakupujete tyto dny 100% pomoci v obchůdku na www.barbarasuskova.cz/obchod, máte trpělivost s mýma webovkama, (já je překóduju jak budu mít čas jednou, aby to bylo rychlejší 😁) a taky kdo se přidáváte k večerním meditacím ve společném záměru k uklidnění Matky přírody a poslání mírných a vytrvalých dešťů do Austrálie. Jste zlatí! Držme si klobouky, zrovna odplouváme do nové éry!

Krásný úplněk, mé drahé božské duše 😘❣️

Zdroj: FB Barbara Šušková


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png