Lednový úplněk

datum 12. 1. 2020

K lednovýmu úplňku. Celkem mazec, nepřijde Vám? Jakoby celý vesmír čekal na naše nejvnitřnější touhy a připoutanosti a skrze ně nás zkoušel až dokud nepustíme to, co držíme a teď opravdu nemyslím nic materiálního. Myslím tím dokud si nesrovnáme vztahy, na kterých nám záleží, dokud si neurovnáme priority, co pro nás je v životě důležité a na zbytek, se kterým aktuálně nemůžeme pohnout se nevyprdnem, budeme stále v křeči neschopní se uvolnit a vypnout hlavu. Já osobně se snažím držet co nejvíce rovnovážný stav, nechodím do emocí, udržuji odstup stylem “je mi to jedno” a je mi v tom krásně bezpečně a blaženě. Víte totiž co udělá připoutanost, když je Vám jedno? Rozpustí se.

Pár nevyžádaných 😂 rad:
❣️ vykašli se už na nějaké musím. Nic nemusíš! Vůbec nic a svět se nezboří, ale kupodivu začne být zázračný, když začneš poslouchat své srdce
❣️buď transparentní:
Něco Ti vadí? Řekni to.
Vadí Ti něco s čím nejde hnout? Přijmi to. Ano, opravdu je to takto jednoduchý. Jen my lidi děláme furt věci složitějšími a vytváříme konspirace.
❣️Tvé mentální zdraví je nejdůležitější na celém světě. Ty jsi ta, která jej má pěstovat, chránit a za každou cenu udržet. Nenech si vzít svůj klid!
❣️Nedus v sobě emoce! Chce se Ti plakat, plakej. Emoce nejsou nic co by určovalo, kdo jsi. Někdo jich má přirozeně více, někdo s nimi pracuje celá léta a tak to prostě tak moc neprožívá. Vše je správně. Každý jsme jiný.

Jinak dneska první úplněk v roce 2020. Je to pomyslný konec minulého roku a rozjetí vibrací dalšího roku. Můžeš sama cítit, co Ti další rok přináší a zda pro Tebe bude odpočinkovým, úlevným rokem a cítíš se nádherně nebo naopak se na Tebe valí témata k vyřešení. Tak či tak je krásné tento čas využít k očistě a vykročení do dalšího období s jasností našeho záměru. Zítra 11.1 od 11:00 hodin bude v Brně v centru Univerzity Duše posvátný oheň přinášející jasnost do nových začátků. Celý výtěžek z akce bude věnován na pomoc Austrálii. Děkuji všem, kdo se přidáváte a nakupujete tyto dny 100% pomoci v obchůdku na www.barbarasuskova.cz/obchod, máte trpělivost s mýma webovkama, (já je překóduju jak budu mít čas jednou, aby to bylo rychlejší 😁) a taky kdo se přidáváte k večerním meditacím ve společném záměru k uklidnění Matky přírody a poslání mírných a vytrvalých dešťů do Austrálie. Jste zlatí! Držme si klobouky, zrovna odplouváme do nové éry!

Krásný úplněk, mé drahé božské duše 😘❣️

Zdroj: FB Barbara Šušková

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico