Léčení pohybem Zuzana Beranová

datum 4. 6. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Po téměř půl roce jsme dokončili 45 videí s návody, jak pečovat především o zdraví fyzického těla. Není tam nic nového, neznámého nebo převratné objevy a přesto jsme mnohem dál na cestě porozumět sami sobě. Pochopili jsme, že i tělo si zaslouží péči, údržbu, uvádění do rovnováhy všech extrémních přetížení. Pochopili jsme, že nemoc si tvoříme a podporujeme sami. U každého je projev jiný, každý má svou osobní slabou a silnou stránku. V tom spočívá naše jedinečnost. Videa odpovídají na vaše dotazy a mají sloužit jako inspirace k dalšímu hledání. Snažila jsem se o jednoduché propojení, protože ve svém základu nejsme složití, jen se jako složité vidíme a chápeme.

Tato část byla věnována jednomu úhlu pohledu. Na této rovině se pohybujeme tam a zpět jako pomyslné kyvadlo. Nevyhnuli jsme se posuzování, i když už nyní víme, že dobré a zlé je relativní, málo a moc je rovněž relativní, + a – je také relativní. Závisí to vždy na čase, kdy se to děje tak či onak. Pohyb v čase a prostoru je jeden možný úhel fungování. Někteří to označují jako 3D chápání.

Jenže ono nás to vede ještě mnohem dál. Máme na víc.

Jeden můj pacient mi oponovat, když jsem mu řekla, že zdraví je nejdůležitější hodnotou. Doslova řekl: „na Titaniku byli zdraví, ale neměli štěstí“.

Tam se nyní podíváme v druhé části Léčení pohybem. To „Štěstí = radost“ je totiž opravdu nadřazeno „Zdraví = rovnováha“ i když to spolu úzce souvisí. Budeme se učit vnímat štěstí jako pocit, pocit blaha, pocit něčeho co si zasloužíme zcela přirozeně a ne jako náhodu. Budeme se učit být šťastní. Radovat se a radostí nabíjet své „baterky“ životní silou.

Takže kdo máte zájem, právě začínáme. Bude to jízda po kruhu spirály. Necháme se ze svého středu uvnitř těla vynést vzhůru ke hvězdám.  Porozumíme nekonečné spravedlnosti Vesmíru, lásce k životu i smrti protože jsou součástí celku, řádu a dávají všemu hluboký smysl. Těším se na náš společný růst, protože i já jsem vedena úplně stejně jako každý z nás.

46. Shrnutí a doplnění informací k 45. Lekcím

www.youtube.com/watch?v=NN4iCMBc8zg

47. Bolesti z fyzické práce „na zahrádce“, „při sportování“, jak je zmírnit nebo léčit

www.youtube.com/watch?v=ezY_gIN9O9I

S láskou Zuzana Beranová

www.rehabilitace-zdravicko.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico