LÉČENÍ POHYBEM - novodobý „TINITUS“, bzunění v uších i hlavě 

datum 23. 3. 2022
Zdroj obrázku: Canva.com

Je nás opravdu mnoho, kteří trpíme vnímáním nepříjemných zvuků. Někdo je má v uších, jiný v hlavě. Za poslední dva roky jsou to na celé naší planetě desítky milionů lidí. Nejsme v tom sami, protože jiní lidé mají nepříjemné svědění po celém těle, další bolí tělo, jenže každou chvíli je to jiný kloub nebo jiné místo páteře. Než dostaneme seriozní vědecky podloženou odpověď na naše otázky, uplyne ještě dlouhý čas. Do té doby si musíme pomoci sami. Je to tvrdé, ale pravdivé. Jediný, na koho se můžeme spolehnout, jsme my sami.

 Jsem profesí fyzioterapeutka s dlouhou praxí a tělo je má láska i můj pracovní objekt. Myslela jsem si, že už o něm téměř vše vím. Jenže přišlo něco, o čem jsem neměla zdání. Bzunění v hlavě mne dostalo na dno psychických schopností. Zešílím? Chvíli jsem si nebyla jistá tím, že se to dá zvládnout. Nevěděla jsem, že je nás tolik. Jenže najednou se denně objevovali lidé s tímto problémem. Nemohli spát, báli se, bušilo jim srdíčko, trpěli depresemi. Někdy jsem se víc bála o ně, než o sebe. To mi také velmi pomohlo. Začala jsem pro nás hledat řešení. Něco musí existovat. Dnes zdaleka nejsem na konci hledání a ještě asi dlouho nebudu. Mohu věřit v cokoli. Tělo se čistí, transformuje, vnímá fotonové světlo. Cokoli může být pravda. Jenže já k vyřešení potřebuji objevit tu svojí pravdu. Tu, která vychází z mé osobní zkušenosti.  Provádím různé techniky a je mi bez léků čím dál tím lépe. Mí pacienti, kteří mne následují, rovněž vnímají úlevu. Pořád nevíme co to je a už to ani není tak důležité. Prostě je to nová zkušenost. Možná i nová lidská schopnost, na kterou si budeme muset zvyknout. Když se jí nebudeme bát, možná jednou pochopíme, že nás to něčemu učí. Já už to chápu.

Podívejte se na video, a pokud vás zaujme, zkuste to. Lépe vám bude asi všem, ale zda to úplně přestane, nevím ani já. Co vím určitě, budu hledat dál.

S láskou 
Zuzana Beranová z rehabilitace Zdravíčko Krnov

YT kanál: Léčení pohybem Zuzana Beranová

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě