Krásný den,
ráda bych Vás všechny pozvala na letní “ Nebeský “  pobyt v termínu od 10. 6. – 17. 6. 2017 v malebné klidné vesničce Igrane v Chorvatsku. 

 Během meditace zimního Slunovratu mne přišla informace, uspořádat pobyt u moře spojený s meditacemi, Léčebnými kódy a nově Světelnými kódy.  Oslovila jsem tedy o pomoc svojí drahou kamarádku Zorinku Kabaštovou, která již vše dle požadavku zorganizovala. 

 Během pobytu budeme nejen relaxovat, odpočívat, meditovat,  cvičit na břehu moře,  ale také se vzájemně lépe poznáme  a obohatíme se o nové zkušenosti.

Veškeré meditace, cvičení a setkávání  všech účastníků během pobytu jsou zcela dobrovolné .   

Každý den bude vyhrazen čas na společně provádění meditací –  Léčebné kódy –  kde budeme procházet postupně všech 12 kategorií. Tyto meditace zaměřené na 12 kategorií  povedou střídavě někteří z Vás Průvodců. 

Za východu a západu Slunce budeme provádět  na břehu moře meditaci – nové Světelné kódy.  

Již delší dobu jsem tyto Světelné kódy připravovala, byly nám všem Bohem seslány.  Světelné kódy jsou celistvé, ukotvující a radostné.  Tyto Světelné kódy se skládají z jednotlivých pozic tzv. Květů.  

Každý z Vás obdrží v Igrane  svůj Květ Světelných kódů. 

2x během pobytu vedená meditace na břehu moře  : harmonizace čaker a prozařování Zlatým Světlem. 

Vybrali jsme tichý, útulný hotel, v nebeské přírodě, klidném místě s nádhernými oblázkovými plážemi a voňavými borovými lesy.  

Jedná se o hotel Sensimar **** na Makarské riviéře, nacházející se v nedotčené přírodě přímo na břehu moře.  Nově a pečlivě zrekonstruovaný hotel byl speciálně navržen, aby zajistil  klidnou a nerušenou atmosféru pro milovníky přírody. 

Tento nově zrekonstruovaný hotel Sensimar Makarska  je zárukou naprosté spokojenosti. Z důvodu klidného odpočinku všech hostů hotelu je pobyt pouze pro hosty od 18 let. 

Počet míst je omezen. Rezervace nutná nejpozději do 28.2. 2017 zde: CA FALCON SPORT tel. 777 551 891 nebo e-mail:falcon.sport@seznam.cz

Po dohodě je možné  také zorganizovat a navštívit poutní místo Medjugorje, vzdálené od Igrane 77 km. 

V případě jakéhokoliv dotazu kontaktujte Zorinku Kabaštovou CA FALCON SPORT, Hlavní nám.20, 79401 Krnov, tel. 777 551 891 , e-mail: falcon.sport@seznam.cz nebo pište mirami@lecebnekody.cz

 VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA www.lecebnekody.cz 

S láskou 

Mira Mi Celina 

Mira M.Lišková

Certifikovaný Praktik Léčebných Kódů

Léčebné kódy

www.lecebnekody.cz

Facebook: www.facebook.com/lecebnekody

Skype: lecebnekody

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png