Déšť je léčiví a velice užiteční a očistný, protože když venku prší, tak je Duchovně uvědomělé, aby lidé měli myšlenky pozitivní a konstruktivní a reagovali na okolní svět a situace, POZITIVNĚ. To, jak se cítíme je přímo závislé na naších myšlenkách a představách, v našem nitru – (srdci) je nekonečný oceán LÁSKY, jestli toto si lidi uvědomí, pochopí a uvědomí si, že stěžejní myšlenka založená na Duchovn&iac ute;m a Láskyplném  životě vedoucí až k blaženému stavu LÁSKY, bude ŽIVOT žít naplno a čirou jasností vědění o Podstatě Vesmíru a hvězd a znalost vyšších světů a realit daleko přesahujících rámec naší reality 3D. LÁSKA je obsahem a smyslem našeho Života, LÁSKA je životodárná síla existující ve všech stavech, místech a světech, když jsme a žijeme v lásce ve svém srdci, tak jsme a stáváme se součástí oživujícího principu Lásky, který je nadčasoví a mající univerzální charakter svého stavu Jednoty a Lásky.

Láska v dešti, vaše milující sen co v skutečnost se mění, jak láskyplný květ a ve vašem náručí je milující pocit, že kráčíte spolu světem, životem a radostí ve vzájemné pospolitosti. Ten souzvuk vašich citů v denním sledu koloritů se zračí, jen žádný spěch, ten Život Žít se má v Duchu lásky každý okamžik, buď v přítomnosti ve spojení v lásce čistém napojení, Láska v dešti v mokrém štěstí spolu jste a cítíte, že srdce vaše žije v lásce, co v srdcích vašich hřeje Láskou, ten autentický pocit štěstí. v jemném vánku v krůpějích deště jste rádi, jste milování, jste, protože milujete a jste milování. Mějte myšlenku na lásku denně, i slunce na obloze svítí a dává vám hřejivým paprskem pohlazení a potůček z lesních strání, co žene se, vás svěžestí zmáčí, jste soucitné milující Bytosti a LÁSKOU ve svých srdcích, přinášíte MÍR na celou Zem, do všech krajin a míst, kde lidské Bytosti Žijí, protože LÁSKA je nosním pilířem nového uspořádán&i acute; světa.

Facebook – Valentýn Láskyplný

Valentýn Láskyplný je jméno, které jsem si zvolil ze své svobodné vůle a které je vibračně (energeticky zcela kompatibilní) s láskou v mém srdci.

Děkuji za pochopení a přeji láskyplný den. J

 

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png