Zdroj: Pixabay.com

Jsme láska, jsme světlo, jsme energie. Jaké by to bylo, kdybychom skrze naše ústa nechali promlouvat lásku, která je v nás? Jak by se nám žilo? Pro začátek postačí uvědomění, že jsme láska. Zkuste si najít minutku a zažijte lásku v sobě.

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


Láska je víc než blog, monolog a psaní o ní. Co cítím, je láska? Co vidím, je láska? Co všechno je láska? Jak se ptát srdcem a ne rozumem? Co dělám, je láska? Jak velká ona je?

Je tak velká, jak poctivá jsi k sobě, Jano, říká mi hlas, který přichází někde, nevím odkud. Ten hlas hledá písmena na klávesnici a vede mě do míst, kde zabloudit se nedá, když člověk sám sebe našel. Bez příběhu, bez otázek, jen tak, že byl a je. Láska je člověk, říká hlas znovu, když nachází písmena.

Nechávám hlas, ať pokračuje v hraní na klávesnici a vede mě tam, kde vím, že vždycky jsem byla. Ten hlas jsi ty, říká hlas, na který jsem zapomněla. V tom hlase je slyšet můj hlas a slova, která proudí ve mně. Veden láskou, člověk na sebe si vzpomene. To je úkol lásky i člověka, poznat sebe navzájem v propojení a kráse. Kam všude člověk cestuje, všemi trasami a prostředky, které má k dispozici. Ale co cestování s láskou?

Sám v sobě, do míst, kde proudí voda citu a vane lehký vánek porozumění. Tam všude polož svoji hlavu a dej si ruku na srdce. Tam všude se zaposlouchej do sebe. Tam a tady všude to je, blíž, než bys čekal. Posvátná geometrie tvého prostoru tě osloví krystalickou čistotou svého sdělení beze slov. To je také láska. Tvoje láska k tobě. Otvírá prostor fraktální posloupnosti života. Všechno v tobě nalezené je uspořádané láskou. Všechno v tobě nalezené je procítěné láskou. Kam jinam bys měl jít dál, člověče? Blíž, než jsi sám?

Poznej sama sebe, říká hlas, veden láskou. Poznávám sama sebe, vedena hlasem, který znám. Tvůj hlas je láska, říká ona.

Autorka: Jana Králová


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě