V Božím světle LÁSKA – SOUCIT – ŽIVOT,

LÁSKA, v tvém, v tvé Duši hřeje tě, kráčíš údolím SVĚTLA – svého SRDCE, Potkáváš Bližní své, na Energetické úrovní jste JEDNÍM – jako Vesmír, Na Fyzické  úrovní,  vnímáme rozdíly a odlišnosti.

Jste JEDNO, Jeden Integrovaný systém Energií, Jste LÁSKOU – STVOŘITELE, jste světelní, a milující, Jste VĚČNÝ, ŽIVOT ve vás proudí, jako řeka v krajině SRDCÍ.

Mějte se RÁDI – Děti nebe, vcházíte  do vnitřního stavu Meditace, a vnímáte ten svit světla a nekonečného DOBRA, CÍTÍTE pokojný stav napojení na LÁSKU v lidech všech, jejich SRDCE miluje vaše Láskyplné srdce CÍTIŠ ? Jak hřeje vás ENERGETICKY ? pocit, Vědomého spojení a sjednocování ENERGIÍ je zjevný, a přináší vám Jednotný POCIT LÁSKY,

LÁSKA, je hladivý, srdečný, a JEDNOTNÝ stav vašich milujících srdcí v okamžiku, kdy jste spolu, Jste v JEDNOTĚ, jste v napojení, vaším nitrem, SRDCEM, CITEM, Jste součásti Jednoty VESMÍRU,

Láska naplňuje vaše NITRO, Jste LÁSKOU, Jste – NÍ – Chráněni, Posilování, Oživování, jste stále ŽIVÝ, jste ŽIVÍ LÁSKOU ve vašich Milujících SRDCÍCH, Jste součásti SVĚTLA, jste ŽIVENI Světlem ve vašem SRDCI,

ŽIVOT, je ve vás, ŽIVOT, je vámi milován a ŽÍT. ŽIVOT je utkán z ČISTÉ LÁSKY, ŽIVOT je Milován, a je milující, ŽIVOT, je součástí vás a vámi Projeven.

Milujete  se a sdílíte své pocity, Sdílíte LÁSKU ve vás, Sdílíte VĚDOMĚ to, co CÍTÍTE že je ke sdíleni určeno, Stvořeno, naděleno, vytvořeno, VĚDOMÝ, je s LÁSKY ČISTÉ, ve vás Milováno a milující, Láska je VĚČNÝ ŽIVOT. Milujte se, a Mějte se Rádi, a Láska vámi proudí a proudí a… VĚČNÉ ŠTĚSTÍ ve vás, Amen.

 

Valentýn Láskyplný – facebook –


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě