Láska Fest – Kdo? Proč? Jak?Když se řekne „Láska Fest“, lidem se vybaví různé představy, ať už lechtivé či strachu plné, že se jedná snad o nějaké „sektářství“. Záměr tvůrců Láska Festu je však zcela jiný…

Cílem je inspirovat návštěvníky k pozitivnímu myšlení přednáškami zajímavých osobností, ozdravit tělo jógou a zdravou stravou a otevřít srdce pomocí meditace. Nastavit tak protiklad k současné negativní všeobecné atmosféře, která v naší zemi převládá. Impulsem pro tvoření Láska Festu je snaha o propojení podobně smýšlejících lidí, společné sdílení “TADY A TEĎ” a přispění tak k láskyplnějšímu světu či alespoň Brnu.

Láska Fest je zkrátka takovým průvodcem otevírání srdce, srdeční čakry, chcete-li…

Tomáš Gabriel Vincent

působil před ZMĚNOU jako ředitel lichtenštejnské investiční společnosti pro Českou a Slovenskou republiku. Jeho pohled na svět změnil výstup na nejvyšší horu Afriky, na Kilimandžáro. Toto energeticky silné místo spustilo u Tomáše probuzení duše, celostní životní změnu, změnu hodnot. Nešlo postupovat jinak, než opuštěním předešlého zaměstnání a započetím dělání všech věcí srdcem. Následovalo zpívání v opeře Janáčkova divadla, cestování stopem po Evropě, pomoc dětem nedaleko fronty na Ukrajině, pyramidy v Bosně… Toto období bylo završeno výstupem na biblický Ararat v Turecku.

Tomáš vnímá, že pro spuštění realizace jeho dlouhodobé vize bylo nutné pročištění karmy, přijetí a zbavení se strachů, pročištění těla a nastolení vnitřní rovnováhy. Součástí této vize je právě i Láska Fest.

Magdalena Páčová

působila 5 let v oboru realit. V roce 2011 odjela do Izraele, kde pracovala jako dobrovolník na organické farmě. Po návratu začala cvičit jógu a činnost realitní makléřky již nevnímala jako to pravé pro sebe. Rozběhnuté obchody ji v tomto prostředí však držely ještě dva roky. To, že se nejedná o její cestu srdce, jí velmi silně ukázaly i zdravotní potíže, konkrétně srdeční arytmie. Zdraví Magdu inspirovalo, možná doslova přimělo k cestě do Austrálie, cestě do sebe sama. Následné putování do Indie pak k definitivní volbě nového životního směru – jógy. Společné setkání a spolupráce s Tomášem na Láska Festu už bylo jen otázkou času.

Magda říká, že k tvoření Láska Festu je celý tým veden v rámci synchronicity, aby se pomocí jógy, hudby, osobnostních přednášek a meditace podařilo znovu otevřít lidem srdce. Otevřené srdce jasněji nasměřuje člověka ve všem,  co dělá. Například i v hledání či najití partnera nebo i „jen“ dobré nálady. Otevřené srdce ukazuje cestu.

„Láska Fest vytváří prostor pro to, abychom se setkali s těmi, se kterými se setkat máme. Zvyšujeme v Brně vibrace a propojujeme lidi v jednotě.“

VÍCE INFORMACÍ O AKCI: https://www.facebook.com/events/507921809385377/515956781915213/

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě