Stejně tak mohou vznikat rozpory v tom, že se nemusíme sladit s aktuálním rozpoložením okolí a
když my budeme chtít něco dokonalé v každém detailu, okolí to nebude zajímat a detaily nebude
chtít řešit. Může ale nastat i obrácená varianta, která po nás bude chtít dokonalost v momentě,  který nám bude připadat naprosto nevhodný.

Do 4.5., kdy ještě přetrvává Mezidobí Země a je tak větší pravděpodobnost, že budeme mít přeci
jen větší šanci na zklidnění a uvnitřnění. Mezidobí Země nás celý duben vedlo k přemýšlení a opravám našich plánů. Pokud jsme to ještě neudělali, je dobré si popřemýšlet, zda to, o co se snažíme, od začátku roku, jde dobrou cestou nebo jestli máme něco změnit. Ještě máme čas. Stále jsou nějaké úpravy dovoleny a nebude nás to stát příliš mnoho energie.

4.5. končí Mezidobí Země a nastává léto.
S létem přicházejí ohnivé energie. Oheň je energií jak Hada, tak Koně. Navíc letos má Kůň přívlastek dřevěný a Dřevo vyživuje Oheň. Dá se tedy očekávat, že letošní letní měsíce budou  opravdu plné ohnivé energie.

Oheň mimo jiné znamená vidět, mít jasno, jak má výsledek vypadat, co pro úspěch mohu ještě  dělat, jak se můžu postarat, aby vše dopadlo podle mých přání. K tomu „mít jasno“ nám právě  základ dává Mezidobí Země, kdy jsme to měli vše vymyslet.

Silný oheň letošního léta nás bude směřovat k mnohému. Může vést k tomu, že opravdu jedeme  naplno. Pozor na naše nervy, mohou být snadněji náchylné na vybuchnutí. Také budeme chtít  vidět a vědět. Pozor v květnu na to, že pokud stále nejsme připraveni vidět tzv. světlo na konci  tunelu, mohli bychom se propadnout do deprese., případně nějakých závislostí. Můžeme však v sobě objevit nebo opětovně probudit vášeň. Vášeň je velmi tvořivá energie. Kdo dělá věci s touto silnou energií, tak tvoří velmi lehce. Vše se mu daří. Vášeň pro práci, pro život, pro lásku…

Můžeme také cítit silnou potřebu ukázat se, zazářit…ale to spíš nechme na následující měsíc.
To bude ta správná doba. V květnu to nechme ještě uzrát. Had i Kůň jsou s0polečen ská zvířata. Nezůstávejme tedy příliš doma. Pojďme ven, pěstujme společenské aktivity, užívejme si teplo. Kultura, hudba nám bude dělat dobře. Ale vše, co budeme dělat tento měsíc, by však mělo být na úrovni.

Had má osobité kouzlo, tak jeho energii využijme k získání jiných lidí. Buďme milí a kouzelní!  Svým způsobem končí nám období větru a začíná období tepla. Jindy říkám, že dobrá zpráva je,  že konečně můžeme odložit šály a nemusíme se bát, že za každým rohem na nás čeká nějaký bacil.

Ale letos to neřeknu. Tím, že nám letos celý rok vládne dřevo, dá se předpokládat, že celý rok  bude větrno, a tak alespoň já šátky neodkládám. Oheň znamená „vidím“, takže by se nám zase měl trošku zlepšit zrak, protože mnoho z nás určitě v jarním období zaznamenalo jeho náhlé zhoršení. Jinak zátěže by se opět mohly projevit na srdci, tenkém střevu, krevním oběhu, krevním tlaku, na psychice.

Je třeba se vyhnout kumulaci ohně, zejména pokud má člověk již nějaké potíže s uvedenými  oblastmi, případně sám má v Astrotypu hodně ohnivé energie. Ohnivá energie je nejaktivnější od 11 – 15 normálního času, takže z hlediska letního času je to od 10 – 14. Takže touto dobou raději neběhat, negrilovat, nepít alkohol, nebrat drogy atd. Tyto informace budou nyní platné po celé období ohně, tj. od 5.5. do 7.7.2014 Ale rozhodně našemu zdraví a pohodě napomůže meditace, vizualizace, chození do společnosti, užívání si tepla, návštěva večírků, užívání radosti a její oslava s našimi přáteli atd. Naopak nás mohou vyčerpat bouřlivé emoce jako vztek, žárlivost, slepá vášeň nebo touha po slávě.

LETÍCÍ HVĚZDA

5.5. k nám přiletí další Letící hvězda a zase nám přinese ještě trochu dalších energií. Energie Letící hvězdy nám říká, že bychom se měli někde zavřít a přemýšlet. Ideálně o naší budoucnosti a radosti, kterou by nám měla přinášet.

Měli bychom věnovat pozornost i našemu domovu. Trávit tam víc času, přemýšlet, jak ho změnit, aby odpovídal tomu, za čím právě jdeme a čeho chceme dosáhnout. Zda nás na naší cestě  podporuje.

Ale věnujme pozornost i našemu tělu. Zda to, jak se oblékám, vyjadřuje, kdo jsem a kam kráčím. A když si koupíte něco na sebe, tak nejlépe to, co vám opravdu udělá radost. A pokud během našeho přemýšlení objevíme něco, čemu se už věnovat nechceme, je dobré období na to, tuto kapitolu uzavřít.

Naopak partneři to nebudou mít tento měsíc lehké. Přemýšlení povede k izolaci a partner se bude
moc cítit odstrčený a vyvíjet na nás tlak. To by mohlo vést k rozporům. Tak pozor.

Zdroj: www.harmonie-zivota.cz

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png