Kterým ze 7 zvířat byste se chtěli stát? Vaše volba odhalí vnitřní sílu, kterou v sobě ukrýváte

datum 31. 12. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Kdybyste měli možnost stát se některým ze zvířat, které by to bylo? Vyzkoušejte náš zábavný test a vyberte si jedno ze sedmi nabízených. Vaše volba prozradí, jaká vnitřní síla ve vás dříme – ochranitelský pud, magie, moudrost, vášeň či kreativita?

Kterým ze 7 zvířat byste se chtěli stát?

Představte si, že máte jedinečnou možnost transformovat se do jednoho ze sedmi zvířat, které vidíte na obrázku níže. Na výběr je medvěd, motýl, kočka, vrána, kůň, myška a delfín. Které z těchto zvířat by to bylo? Dobře si to promyslete, zvolit si lze pouze jedno z nich. Až budete mít vybráno, pokračujte na výklad. Vaše volba odhalí vnitřní sílu, kterou v sobě ukrýváte.

Zvířátka
Zdroj: UNSPLASH

Medvěd – síla ochrany

Pokud jste si zvolili medvěda, znamená to, že v sobě máte silně zakořeněný ochranitelský pud. Jste připraveni bránit svou rodinu, přátele a kohokoliv, kdo se ocitne v nouzi nebo se mu děje nějaká nespravedlnost. Nebojíte se konfrontace, dříme ve vás velká vnitřní síla. Je však také důležité umět se krotit a nejednat zbytečně impulzivně. Jste rodinný typ, statečný jedinec, který se rád o druhé postará.

Motýl – síla flexibility

Jestliže vás nejvíce zaujal krásně zbarvený motýl, tak je vaší vnitřní silou flexibilita a schopnost transformace. Umíte se přizpůsobit každé životní situaci, která nastane. Nestává se, že byste čekali se založenýma rukama a nemohli vymyslet řešení. Ze všech peripetií umíte ladně vybruslit. Motýli jsou také v mnoha kulturách považováni za posly, kteří nesou zprávy z onoho světa. Je možné, že jste obdařeni nadpřirozenými schopnostmi.

Kočka – síla čisté magie

Kočky byly již ve starověkém Egyptě považovány za magická stvoření – vtělení bohyně Bastet. Ve středověku pak byly spojovány s temnými silami. Pakliže jste si vybrali kočku, jste velmi vnímavý člověk, který může být obdařen šestým smyslem. Je možné, že máte věštecké sny, dar vidět budoucnost či jste velmi senzibilní a dokážete vycítit blížící se nebezpečí. Jste člověk se silnou intuicí, který je velmi samostatný a nezávislý.


ZDROJ: SHUTTERSTOCK

Vrána – síla moudrosti

Vránu si vybrali ti, ve kterých dříme vnitřní síla moudrosti. Jste velmi inteligentní člověk, který už má za sebou hodně životních zkušeností. V životě je pro vás nejvyšší prioritou svoboda. Máte silně rozvinutou intuici, která je schopná vás varovat před blížícím se nebezpečím. Charakter osob i vyhodnocení situací zvládáte snadněji a rychleji než ostatní lidé. Nesnášíte pohled na bezpráví, vždy pomůžete slabším v nouzi.

Kůň – síla vášně

Pokud jste si vybrali koně, znamená to, že jste velmi vášnivý člověk, a to nejen v milostném životě. Dovedete se nadchnout pro věci. To, s jakým zápalem pracujete, je obdivuhodné. V životě toužíte dělat to, co vás baví a láká vás dobrodružství všeho druhu. Díky cestování získáte cenné zkušenosti. Zároveň jste empatický a trpělivý člověk.

Myš – síla požehnání

Pokud jste si vybrali myš, v životě vás bude provázet štěstí. Jste požehnaní vyšší mocí. Myš byla prvním zvířetem, které reagovalo na Buddhovo volání a pro boha Slunce Apollona byla posvátným zvířetem. V životě se vám bude dařit díky tomu, že je vám vesmír nakloněn. Jste velmi vděčný člověk, který s pokorou přijme všechny dary, které obdrží.

Delfín – síla kreativity

Vybrali jste si delfína, hravé stvoření, které je zároveň velmi inteligentní. I vy máte tyto vlastnosti. Vaší největší předností je kreativita. Míváte skvělé nápady a vaše mysl neustále pracuje. Inspiraci dovedete najít i v maličkostech. Jste optimista, který rád komunikuje s lidmi a zároveň je to skvělý stratég a inteligent.

Původní zdroj: Magical Recipes Online

Zdroj: www.svetzeny.cz/psychologie

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico