Krystaly samoléčitelé

datum 25. 4. 2018
Většinou je klasický krystal zakončen na jednom konci terminální špicí, kterou utváří šest plošek – fazet. V některých případech, se zakončí oboustranně. Stejně jedinečné jako oboustranně zakončené krystaly jsou krystaly, které jsou zakončené na své základně. Tento typ krystalů nemá na své základně (spodní ploše) terminální zakončení tvořené šesti ploškami – fazetami, jako mají oboustranně zakončené krystaly, ale přirozeně se zformují do mnoha terminálních zakončení místo toho, aby vypadaly jako ulomené nebo rozbité.
Krystaly většinou vyrůstají z tvrdého kamenného povrchu, který slouží jako základna, ze které je jeden konec krystalu schopen vyrůstat. Oboustranně zakončené krystaly se formují v mnohem měkčím podkladu a jejich růst není omezen tvrdými kameny, což jim dovoluje růst na obou koncích a vytvářet dvě koncové špice. V přirozeně zakončených krystalech je jeden konec v určitém bodě svého vývoje a růstu rozbit, ulomen nebo oddělen od tvrdé kamenné základny a následně pokračuje v růstu do zakončení na své základně, přestože neměl prostor nebo prostředí, aby zformoval konečné zakončení do špice. Tyto krystaly se nazývají samoléčitelé už jen proto, že přestože byly odděleny ze své bezpečné základny, pokračovaly v dosažení přirozeného stavu dokonalosti a vytvořily menší o nic méně jedinečně zakončené fazety.
Krystaly samoléčitelů lehce rozpoznáte, když se podíváte na základnu krystalu generátoru s jednou terminální špicí a budete sledovat její plochu. Pokud má krystal nedokončený spodek vypadající jako kámen, pak to není samoléčitel. Ale pokud uvidíte krásně utkaný design zakončených krajů, budete vědět, že jste našli mistra v sebeléčení.
Krystaly samoléčitelů se ve svém evolučním procesu naučily, jak samy sebe opravit a vyléčit, a proto mohou tuto schopnost a své vědění propůjčit a sdílet své zkušenosti, když procházíme podobnou lekcí. Tyto krystaly se mohou stát výbornými společníky během našeho vlastního léčení nebo se mohou stát výbornými partnery a pomocníky v praktikování krystalového léčení – krystaloterapie. Krystaly samoléčitelů můžete položit do rukou člověka přijímajícího krystalové léčení nebo na jakoukoliv oblast vhodnou k přenosu informací do těla, mysli, srdce nebo podvědomého umění sebeléčení. Tyto krystaly vědí, jak uchopit situace které vypadají jako devastující a přetvořit je v to nejlepší tím, že najdou dokonalý řád a přirozený stav dokončení.
Autor: Katrina Raphaell
Překlad: Taunia Atiriamin
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico