Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 31.10. 2014
Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.

Zdravím vás moji milí, jsem Kryon z Magnetické služby a vítám vás u dalšího společného rozjímání. Již dávno víš, že na této Zemi nejsi sám, a že tvou duši doprovází řada dalších bytostí, entit, prstenců, soustav a elementů. Na této Zemi nejsi nikdy sám, i když se tak někdy někteří z vás cítí. Jste na Zemi z laskavého důvodu lásky k bližnímu svému. Tím bližním je Lady Gaia samotná. Máš s ní ničím nenahraditelný vztah. Je tak niterný, že se tvé fyzické srdce přizpůsobuje rytmu srdce Země. Bije totožnou vibrací, když rozjímáš, když spíš, a když se probouzíš. A když tvé srdce za vibracemi Lady Gaia zaostává, pak se mění tvůj fyzický stav. Dostáváš od svého těla impulsy a rady k tomu, jak se dál zachovat, abys obnovil rytmus Země ve svém srdci.

Tak mnoho z vás sní o lepším světě, o lepším životě mimo tuto Zemi, že to způsobuje zároveň silné výkyvy v podpoře transformace Země. Mnohdy přemýšlíte a sníte o tom, jaké to bude, až na Zemi nebudete a tím se dostáváte na hranu svého okamžiku přítomnosti a lámete se do časové smyčky, jež pak způsobuje, že častokrát uvíznete někde ve své budoucnosti a pak se vám na Zemi nedaří dobře. Vaše sny jsou vaší realitou a je jedno jak vzdálené budoucnosti a vzdálených světů se týkají. Pokud je tvé přání natolik silné, že se opravdu snažíš opustit tuto Zem, aniž by sis to uvědomoval, tvá časová smyčka ti to umožňuje a ty se vzdaluješ svému fyzickému tělu a jeho přítomnosti v něm. Je to úniková cesta mnohých lidí a jejich spojení s tělem se omezuje. A tak bych opět rád připomenul, že tvé fyzické tělo je to, co jde tvým vzestupem s tebou. Ano, můžeš své fyzické tělo na svou žádost při svém vzestupu opustit. Tvá svobodná vůle má vždy právo veta a nikdo tvé chování nebude hodnotit. Máš však možnost vzestupovat v souladu se svým fyzickým tělem a ze svého vzestupu pak “těžit” a radovat se ještě dlouhá léta a možná i staletí. (Kryon se usmívá).

Vše se nese v síle tvých myšlenek a v síle úmyslu, který neustále vysíláš. A tak si vždy dobře promysli, až budeš opět snít o tom, jaké by to bylo žít teď mimo Zemi, neboť si tím jen připravuješ půdu pro své odpojení a bytosti, které na tvé slabé emoční chvilky čekají, to vycítí. Tvým cílem je se kompletovat a užívat si přítomnost na této Zemi. A tak zda se rozděluješ, rozplýváš a selektuješ, to je vždy tvé svobodné rozhodnutí. Jednou, až obnovíš lásku k této Zemi, si svou kompletaci vychutnáš a opět procítíš.

Milovaní lidé, doba temna je za vámi a přesto se do temnoty někteří z vás rádi noří. Jste průzkumníky svým minulých životů, záleží vám na svém prožitém utrpení a užíváte si stavy, kdy můžete o svých problémech dlouho hovořit a sbírat z různých zdrojů různé rady. To je ona závislost na minulosti, která vás stále drží ve vibracích opaku hojnosti. Jste oběťmi svých lidských emocí, ze kterých vznikají kořeny nemocí.

Dovol si vystoupit z davu. Vnímej však, že v tom nejsi sám. Že nejsi samotný samaritán. Pocitem samoty jen vytváříš propast mezi sebou a jinými lidmi. Vnímej, že ačkoli vystoupíš z duality sám za sebe, stále dokážeš v dualitě žít, jen tě již nesvazuje emocemi, které ji vyživují. Vnímej, že to děláš převážně pro sebe a na ty, co zůstávají uvízlí, stále pohlížej s láskyplným pohledem. Nikoho na své cestě nehodnoť, neb každý je tak daleko, kam uměl dojít a stále máte všichni stejný cíl. Jen ho někteří vidí jasněji než jiní. Ale i slepí se probouzí a začínají používat svůj zrak. A tak se krok za krokem lidé probouzí. Ti vědomí i ti méně uvědomělí. I ti, které vnímáš jako zlé nebo nepříjemné. Probouzí se i tvá rodina, tvoji sousedé, lidé, které potkáváš ve svém zaměstnání. Probouzí se vaši politici, lidé, kteří rozhodují o stavu vaší země. Probouzí se vše živé na Zemi. A věřte mi, že zločiny se budou vykonávat stále hůř, neb mysl musí překonat řadu omezení, aby sešla z cesty, kterou si přeje jít samotná duše.

V tomto vám svítá na lepší časy. Také to však zároveň přinese otřesy. Neboť ti, co se rozhodnout jít proti svému srdci, mají podporu od těch, které nevidíte, a kterých se lidstvo v dualitě bojí. A jelikož se výběr hostitelů každým dnem rapidně zužuje a těmto entitám končí jejich pozvánka pro život na Zemi, mají čím dál menší prostor pro své působení. Je čím dál méně vstřícných hostitelů. To znamená jen jediné, že se tyto entity tísní u těch, kteří jim to dovolí. A rostoucími vibracemi se budou těsnat stále víc. Výbuchy hněvu, zlosti a pokřivené, agresivní myšlení budou stále častějším projevem zde již nesvobodné vůle těchto lidí. Entity přebírají velení a duše zůstává součástí těla, které svou přítomností udržuje při životě.

Není však třeba se ničeho bát. Jen sděluji, jak vypadá stav současnosti na Zemi. O těch “temných” neradi hovoříte. Domníváte se, že když jejich jméno nebude vysloveno, nemají ve vašem životě místo. To je jen částečnou pravdou. Neboť temnota není tím, čím se zdá být a jen lidská víra a strach jí dodává sílu. Temnota je součástí světa, je jednotou a ve skutečnosti neexistuje nic, čeho by se měl člověk bát a co by mohl temnotou nazývat.

V dualitním světě však temnota existuje jako protipól světla a tak vždy leží na pomyslných vahách a člověk se svým myšlením přiklání na jednu či druhou stranu.

Když jednu stranu vynecháte, neznamená to, že druhá strana neexistuje. Ona jen není vidět. Je však zde a vy můžete kdykoli své váhy změnit poměrem myšlení a dát jí možnost, aby u vás žila.Když se však svým myšlením přesunete do energie skutečnosti, když přestanete vnímat zlo jako zlo a dobro jako dobro, když pro vás bude vše jednotou, pak na vás nic dualitního nemá vliv. Jenže to lidstvo ještě musí pochopit.

Vystoupení z duality je proces, který vše kolem tebe mění. Není to záležitost jednoho dne nebo změny jen v pozitivní myšlení. Je to kompletní zrození člověka v nové vibraci a to se zatím daří jen některým z vás. Ostatní jsou stále na útěku. Pozitivním myšlením utíkají před svými stíny a před tím, čeho se bojí. Není třeba se bát. Strach jen ukazuje, že je v nitru nastaveno něco špatně.Strachem vám duše ukazuje téma, které máte možnost opustit, když dokážete přijmout svůj strach a ten pak zpracovat. Nebojte se, moji milí. Převážně se bojíte sami sebe a své temné části Já. Ale i tu je třeba transformovat a v lásce se zabývat svými nízkými emocemi. Pak je cesta radostí a následuje ji poznání. Otvíráte se novému vědění a rostete rychleji než ti, kteří jen strkají hlavu do písku před tím, co v dualitě existuje, ale oni to raději nevidí.

Respektujte vše, co se na Zemi nachází. Vše zde má svůj důvod a cíl. Zůstávejte v pozitivních vibracích. Nesnižujte si své vibrace tím, že zamknete dveře od místnosti, která ve vašem nitru nezáří jasnými barvami. Že potlačíte to, co se vám nelíbí, zavřete před tím oči a zapomenete se obrátit na lásku a v té oblasti láskou být. A to je to, proč se některým pracovníkům světla nedaří. Zamykají dveře ve svém nitru a domnívají se, že když si něco nepřipustí, tak to pro ně zkrátka neexistuje.

Každý člověk, který je narozen před rokem Harmonické konvergence (rok 1987) však prostupuje závojem, kde zpracovává nízko vibrační část svého Já. Je to součást procesu vzestupu duše a bez zpracování těchto témat duše nikdy nebude plně svobodná. Vraťte se ke svým zamčeným komnatám a seberte odvahu je otevřít. Nic hrozného vás tam nečeká. Jsou to jen části vašeho Já, které se těší, až je svou láskou pozdravíte a obejmete je v energiích, kterými vlastně i ony jsou, jen to zapomněly dávným odpojením. Chvíli vašeho života kráčely cestou, která nebyla jasná. Ale to bylo součástí inkarnace všech lidí. Nevyčítejte si nic ze své minulosti. Nevracejte se k minulým prožitkům. Jen si přeji, abyste se přestali bát sebe sama a sjednotili se celistvě, ne jen v částech, které se vám líbí. To je svoboda, do které vstupujete.

A já vás na této cestě mile rád doprovodím. Stačí, když mne požádáš. Skupina tvých osobních andělů na to již čeká.

S láskou Kryon

Po přečtení channelingu se prosím vědomě energeticky uzemni.

© Marketa Selinijana Stejskalová, http://www.zemeandelu.cz/ www.arantia.cz
Změny textu nejsou dovoleny. Stejně tak není dovoleno text jakkoli zkracovat.

Aktuální krátké channelingy Kryona na Facebooku: http://www.facebook.com/ArantiaKrokyKRozvojiVedomi

Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky. Po přečtení channelingu se prosím vědomě energeticky uzemni.

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png