Zdroj: Pixabay.com

.., tentokrát se Vám výjimečně ozývám po velmi krátké době, ale nemohu si nechat ujít příležitost popřát Vám jménem celého týmu CIWF krásné Velikonoce.

Letošní svátky jara a znovuzrození budou jiné, bez velkého navštěvování, a místo pomlázky se nabízí jiný symbol – rouška. To ale vůbec neznamená, že je nemůžeme prožít radostně a harmonicky. Jaro je tu a probouzející se příroda se slunečným počasím mi vždycky spolehlivě dokáže nalít optimismus do žil. Doufám, že to cítíte podobně.

Svoje plány, jak si nadcházející volné dny zpříjemnit i v této náročné době, můžete doplnit inspiracemi, které jsme pro Vás připravili zde. Místo osobních setkání můžete například rozeslat tato roztomilá přáníčka s dávkou láskyplných myšlenek. Sdílet můžete také originální Velikonoční poselství od oblíbené herečky Sandry Pogodové, která s námi aktivně spolupracuje.

Děkujeme za Vaši podporu a přejeme Vám i nadále pevné zdraví a krásné Velikonoce plné lásky a soucitu pro všechny živé bytosti.

Se srdečným pozdravem

Romana Šonková
Zástupkyně Compassion in World Farming v ČR


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě