Krásná v každém věku

datum 2. 12. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Každá žena chce být krásná v každém věku. Jak to udělat? Nepotřebujete kouzelnou vílu ani cokoliv měnit na sobě. Potřebujete rozzářit své nitro, svou duši a nechat svou jedinečnost se projevit. Jak svou krásu ukázat i ostatním, s tím umí poradit Lada Pospíšilová.

Doba čtení 6,5 min.

Cesty k sobě


Krásný den, milé dámy a pánové.

Jmenuji se Lada Pospíšilová, dnes představím sebe i mé celoživotní zkušenosti z oblasti módy, vnitřní i vnější krásy, poznání sama sebe, otevření srdce, nalezení svobody a radosti v každodenním životě.

Název „KRÁSNÁ V KAŽDÉM VĚKU“ vznikl na základě mé dlouholeté praxe, která začala tvorbou oděvů v dětství. Dále se prohloubila s hloubkou duše, vnitřní ojedinělou krásou, která je v každém z nás. Dostala jsem nádhernou příležitost pro vás zde psát články, zkušenosti, postřehy a zážitky, které prožívám s mými klienty. A nejen to. Celkově o tom, jaký na nás mají naše oděvy vliv, jaké to je, když žijeme jen určitou částí našeho života, co způsobují rodové vzorce a tak dále. Je toho mnoho co vám s radostí předám a věřím, že to přinese úsměv na vaši tvář a snad i určitá uvědomění. Nový pohled na život, který je o našich postojích a přesvědčení.

Už jako malá holčička jsem vnímala krásu jako něco posvátného, hlubokého. Velice ráda jsem malovala a tvořila, byla velmi intuitivní, citlivá a vnímavá, hodná, ale také rebelská a plná energie. Bydlela jsem na zámku v malé obci Zámrsku a možná jsem mé princeznovské jméno Lada dostala právě z tohoto důvodu. Vzpomínám na krásný park, ptačí zpěv - nádherný orchestr tónin, který ladil energii do harmonie a mně bylo dobře

Mám starší sestřičku Anitu. Zatímco ona ráda pletla, já i malovala. Společně s maminkou jsme si užívaly společné chvíle u televize a každá s jehlicemi v ruce. Jak šel čas, začala jsem cítit potřebu dělat věci rychleji, tudíž pletení pro mě bylo pomalé. Zavedlo mě to k šicímu stroji, protože miluji krásu, barvy, velkou kreativitu. Potřebovala jsem tvořit, hrát si, být jiná, vyjádřit svůj dar přes sebe, přes oděvy. To, co se tenkrát prodávalo v obchodech, ve mně vzbuzovalo nudu, svázanost, šeď života.

Přišlo to celé nějak samo, od malička jsem tvořila s babičkou a dědou, který byl krejčí. Vidět a prožívat proměnu myšlenek do hmoty ve mně budilo nadšení a pocit štěstí.

Když mi bylo 13 let, moje kreativita dostávala zelenou. Nepotřebovala jsem jíst, spát, jen jsem žila z obrovských představ, kdy jsem viděla obrazy, co vše jde vytvořit a jaké jsou možnosti. Najednou jsem nemusela malovat oblečky na papír, ale mohla jsem je vytvořit, ušít - mít dílo v ruce nejen pro sebe, ale i kamarádkám, sestřičce, mamince, jejím kamarádkám. Byla jsem tak uchvácená, nadšená, jakou proměnou ženy procházejí, když vytvořím nový model, nalíčím je a upravím účes.

Miluji rovnováhu, harmonii, nadšení, vášeň v životě a dělat věci podle sebe, podle svých pocitů, nápadů. Tím, že jsem uvnitř velice citlivá a jemná, cítím energie druhých lidí. Ihned po proměně byla cítit i změna energie. Měla jsem obrovské představy o tvorbě a chuť pomoci ženám, jak být šťastné a spokojené.

Myslela jsem si, že tohle je život, že ta vnější krása je to ono a radost ze sebe stačí.  Nevěděla jsem nic o růstu duše, o předaných rodových vzorcích, o potlačených emocích, které nám nedovolí žít radostný život, ale vnitřně jsem to cítila.

Jak šel čas, sama jsem procházela procesem uvědomování si svých bolestí, masek, které všechny nosíme a co nám to dělá…. Tímto jsem se dostávala do role terapeuta, kouče. Vystudovala jsem mnoho kurzů a škol, které mi pomohly tuto roli lépe poznat a být tu pro druhé.

Vždy jsem tvořila oděvy s láskou, s obrovskou hloubkou mé duše v propojení se zákaznicí. Uvědomila jsem si, že být krásná z venku, tedy ustrojit se, nalíčit se, zvednout si sebevědomí je sice příjemné, ale je to obrovská hra. Hra, kterou hrajeme nejen na sebe, ale i na druhé.

Je to poloviční krása, řekla bych krása ega. Být ženou je obrovský dar, nádherná esence lásky, křehkosti, ale i neskutečné síly. Pokud je žena uvnitř bolavá, nemůže být ve své síle. Všechny jsme nějakým způsobem bolavé, každá si procházíme procesem osvobozením se z minulosti.

Taková žena není šťavnatá, zářivá, šťastná. Krása je zde v roli ega a překrývání nebo potlačení mnoha bolestí. Šatník je v podstatě jako berlička za to, kdo jsem. A má to obě podoby, buď se stydím ukázat a radši nejsem vidět, nebo naopak, všichni se podívejte. Dodám si tímto způsobem hodnotu, nebo nechci být vidět vůbec a své ženství  úplně zabíjím. Vše má svůj důvod. Nikoho prosím nikdy nesuďme. Za takovými projevy jsou tak hluboké a bolestné rány. Každé hodnocení je náš stín, naše bolest, posuzování.

Dnes  klienty provázím hlubokými procesy vnitřního přenastavení, nalezení  své vnitřní síly, hloubky, nalezení citu, svobody, lehkosti, plynulosti, bezpodmínečné lásky, pochopení sebe i druhých. Jak u jednotlivců, tak i u párů.

Každý jsme jiný a originální, a proto některá žena, či muž potřebuje sám sebe poznat přes oděvy směrem do nitra. Někdo má naopak trápení a přes vnitřek dojde ke kráse, do nové image, nového šatníku, své přirozenosti. Objevení našeho nitra je takový zázrak, já mu říkám SVOBODA. Když se zbortí všechny ochranné zdi. Bolesti jsou uvězněny v atomovém krytu uvnitř nás, aby nebolely, abychom se k nim nemuseli už vracet. Máme je velmi dobře zakonzervované a pojištěné snad ze všech stran.

Krása je naší přirozeností, všichni ji v sobě máme. Pro každého je krása něco jiného a to je na tom to nádherné, naše odlišnost a jedinečnost. Máme o sobě tolik pochyb, strach se otevřít, poznat, kdo opravdu jsem, uvidět svoji velikost. Je to velice hluboká proměna, cesta sama k sobě, ale nádherně osvobozující. Sama to pozoruji na sobě, stále se dostávám blíže sama k sobě, do niterné hloubky, kde sídlí naše ženství, krása a soucit k sobě samé.

Propojením vnitřní a vnější krásy vzniká jeden nádherný celek. Jedno bez druhého není úplné. Žena, která se za sebe umí postavit, jedná v nádherné ženské energii, to znamená s citem a přitom vědoma si své hodnoty, ve své  vnitřní  síle. Nádherný ukotvený pocit, který se nedá koupit, ten vás nikdo nemůže naučit, ten se musí zrodit.

Taková žena je obrovským darem pro druhé, je z ní cítit nádherná energie, která se nedá popsat slovy, taková žena je pevná jako skála, a přitom křehká jako vánek. Plná soucitu a jistoty. Rozdává lásku a pochopení všude kolem sebe. Zná své hranice a je v ní nádherný vnitřní klid, opravdovost, důvěra v sebe.

Pracuji s rodovými liniemi a vidím, jak je naše ženství  hluboce potlačeno. V mnoha rodinách je krása úplně zakázána, je to něco, co je nebezpečné. O těchto věcech budu psát další články, abychom se, milé ženy, dostaly do hloubky a svoje ženství vynesly na světlo. Abychom se nadechly, ochutnaly svoje ženství, procítily svoje oděvy, do kterých odíváme svoje fyzická těla každý den. Do něčeho je ustrojit musíme, nazí chodit nemůžeme. Zvířátka dostala srst a my kreativitu,. To, jaký máme vztah k našemu tělu, je ještě na jiné a hluboké téma.

Je toho tolik, co vám chci v našem seriálu předat, naučit, inspirovat, a hlavně procítit a začít žít.

Miluji vidět své klientky kvést a vnímat jejich obrovské změny. Ty vnitřní změny, ale i vnější propojené nejen s novou image ušitou na míru. Nemyslím tou hranou, povrchní krásou, nebo naopak studem. Ale tou nádhernou vnitřní, kterou budete sami cítit i tou vnější, která bude vaší druhou kůží. Ta, co je s vámi neustále. Ta, co za vás mluví, aniž by jste otevřela ústa. Ta, na kterou lidé reagují a možná se občas divíte jak a proč?

Každá z nás má v sobě obrovskou hloubku, pravdu o sobě samé…. Otevřít tahle témata a potkat se se svou bolestí, ale i svým kouzlem osobnosti, je jeden z nejkrásnějších procesů.

Všude máme mnoho a mnoho informací, ale málo změn si dovolíme dělat. Já bych zde s vámi chtěla udělat opravdové změny. Chci aby každá žena rozkvetla jako růže, abyste ožila, nadechla se a procítila svoji ženskost. Každá podle své rychlosti a možností, nikam vás nebudu tlačit, ono se to bude dít, jen se otevřít a pustit to k sobě.

Nic není o věku, váze, vzhledu, vzdělání, úspěchu či naopak neúspěchu, vše jsou pouze naše potřebné a prožité zkušenosti. Vše je přesně tak jak má být a celé projdeme proměnou, když se otevřeme a pustíme ji k sobě.

Já vám všem milé ženy, ale i muži, přeji nádherné prožitky a otevřené srdce, procítěné s láskou…. Každý jsme hodnotný a důležitý, každý zde máme své potřebné místo.

Žena je nádhernou esencí, kterou se bojíme procítit, nikdo nás to nenaučil, nevíme, co to je.

Ale nic nekončí, protože my právě začínáme 🙂

Žena je jako půda, dovoluje druhým, aby rostli.  Jejich tempem a způsobem, jaký je jim vlastní.

Podporuje je tím, že je….

Cítíte to, moje milé ženy, už jen to je obrovské :-).

Děkuji vám , že jste si přečetli mé řádky, seznámili se s mým příběhem a poselstvím. Příště už půjdeme více do tématu.

Přeji všem krásný den s úsměvem a uvědoměním si sebe sama.

 

S láskou a úctou Lada Pospíšilová

Zdroj: vedoma-promena.webnode.czhttps://www.facebook.com/imagemagie/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico