Krásná v každém věku: Stud a potlačovaná čistá esence

datum 3. 2. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Další část seriálu nás zavede k esenci Duše. Jak se s ní spojit a vyjádřit ji navenek a proč je to pro nás tak důležité?

Doba čtení 6 min.

Cesty k sobě


Milé krásné ženy, bohyně světla a radosti, dnes se podíváme na naši tak moc potlačenou přirozenou krásu a stud, který v sobě nosíme.

Již Carl  Gustav Jung napsal: Nelze dojít k otevření vědomí bez bolesti z roztříštění EGA. Nemůžeme dojít ke světlu v nás bez toho, aniž bychom čelili všichni na této planetě vlastní temnotě.

Zde již všichni vnímáme, že se skládáme z hmotného těla a esence duše. Tělo nám vytvořili naši rodiče. Duše si vybírá tělo, které je nejvíce povahově podobné duši. Tělo je připravené k procesu předání úkolu duše na krásné planetě zemi. Tělo má stejný energetický potenciál jako duše. Já vždy říkám, že tělo je domeček pro naši duši, a jaký k němu máme přístup, takový máme i ke svému životu, své podstatě. Pokud se o něj nestaráme, nedáváme mu živou a zdravou stravu, nemá pohyb, nepodporujeme ho v tom, co ho nabíjí, dostáváme se do smutku, depresí, odpojení se od své podstaty. Skrz své tělo, za sebou zanecháme svůj otisk a to nejen v našich rodech.

Mnoho tisíc let zde bylo ženství potlačováno a stud za sebe se předával z generace na generaci a tvořil v nás všech.  Nyní se probouzíme z bolesti a pomaličku ochutnáváme svou přirozenost. To znamená RADOST, SÍLU, ZÁŘI, SVOBODU atd.

Úkolem ženy je tvořit vztahy a úkolem muže aktivita a konání. Už je na čase se probudit a vnímat, že jsme naprosto odlišné, ale do sebe zapadající energie, které tvoří celek. Představte si MONÁDU, černá a bílá, den a noc, nádech a výdech. Jedno bez druhého nejde oddělit.

Pokud se my ženy snažíme být nádechem, pak vzniká chaos a naše síla se promění v tlak, manipulaci a vytváříme své komplexy méněcennosti. A s tímto postojem a myšlením nemohla žádná žena vychovat své syny ve zdravé muže, v ochránce a dceru v zářivou a šťastnou ženu. Takto bylo vše generačně tvořeno a předáváno dál a dál, až to došlo do bodu tady a teď a konečně prožíváme změnu. Sice přes bolest, ale pokud ji pochopíme a naučíme se očišťovat každý den od emocí a začneme sami sobě rozumět, pak se změníme i my, naše vztahy, výchova k dětem, láska k sobě, k partnerům, rodičům, ke všemu. Konečně i muži ožijí a dojde k narovnání a proudění mezi mužem a ženou.

My ženy jsme jako voda, emoce, Luna ... Mnoho let učím ženy vnímat svou přirozenost a krásu. My jsme příroda, neustále měnící se, jsme její součástí, ač nám to nikdy nikdo neříkal. Naše menstruace je opakující se proces a já vždy říkám klientkám, "my si píšeme do telefonu den, kdy má přijít menstruace, stvořitel nahoře žádný diář nemá", nic nemá pod kontrolou, neb je to vše řízené energiemi.  Ženy, žijící v mužské energii, a tedy ženském strachu, komplexu méněcennosti, nejsou šťastné. Tvoří si nemoci, vznikají problémy s otěhotněním atd. Vše se děje naprosto přirozeně a vše má své důsledky.

PŘÍČINA JE VŽDY V NÁS.

Důvěra v sebe, v naši duši je základ. Důvěřovat a oddat se tomu, že je o nás vždy postaráno, je pro nás ženy podstatné. Že to, co uvnitř cítíme, je volání duše po změně. Tím nemyslím být v egu a dupy dupy dup, já nic já muzikant a manipulovat druhé. Zde musím žít principem ženy.

Naše duše má 2 polarity, vždy oba extrémy. Strach - oběť a diktátor- pocit viny. A všichni hledáme domov, svůj střed a autentičnost. Jde o popírání své přirozenosti ze strachu, že ublížím. Tak ubližujeme raději sobě, tím že se potlačíme a nebo naopak jsme v tlaku a svou hodnotu dokazujeme svým výkonem. Tam vzniká bolest,  pocit viny, pokud tedy emoce ještě vůbec cítíme.

VŠECHNY MÁME STRACH JÍT DO SVÉ PŘIROZENÉ SÍLY, ALE I KRÁSY.

Pro mnohé z nás, tak bolavé a nebezpečné téma. Ukázat se a být vidět.

Všechny v sobě máme mnoho potlačeného a předávaného strachu od našich předků, kdy nebylo přijatelné a možné se vyjadřovat v pravdě, emočně se projevovat. Doba tomu nebyla otevřená, neb to přichází až nyní. Životy se žily trošku jinak a náš úkol duše nyní je o transformaci v záři a autentické bytí.

Nikdy nehodnoťme a neponižujme svoji minulost, ani našich předků, to vše byl růst proměny ve změny, které nás dovedly ke dnešnímu dni.

Přes dnešní očisty, terapie, léčení svých vnitřních částí, které vyneseme na světlo a pochopíme svou cestu, se dostáváme do souladu s naší duší. Tělo vždy jedná v souladu s duší a je potřeba se tak i chovat. Vše potlačené vynést na světlo a jít do opravdové a čisté pravdy. Vždy kopírujeme své rodiče a jsme jejich součástí, AŤ SE NÁM TO LÍBÍ, NEBO NE. Zde probíhá velmi silná očista, pokud jsme ochotni ji vidět a vnímat.

Ve vnitřním dítěti je KLÍČ k lásce nás samých, tam je poklad.  Všichni jsme byli vychováni mužským principem a naše ženství prožívalo bolest.

Zkoumat a vnímat své dary svou esenci. O jakém tématu je naše zrození zde? To, čeho se nejvíce bojíme, a přitom nás to tak láká a stále z toho vystupujeme a zase se tam vracíme, CO TO JE? Náš dar je největší bolestí i touhou srdce. Přes všechnu bolest poznáváme, kdo jsme, ale i nejsme. Jen tak to dokážeme rozeznat. Tak se žila DUALITA.

To téma a náš postoj, přístup k tomu, co děláme a co nás naplňuje radostí, živostí, přívalem energie. To je náš úkol, zde přes sebe můžeme pomáhat druhým. Všichni jsme jeden celek se navzájem doplňující.

Ženská energie je plynutí, je to RADOST, být prostě šťastná. Když najdeme své poslání, svou radost tak tvoříme srdcem a vše okolo nás rozkvete a uvolní se strach a napětí. Ukotvit se v srdci, v sobě a napojit se na svou moudrost, důvěru.

ODVAHA ZÁŘIT a ukázat svou autentičnost. Všichni potřebujeme svítit a stát se sluncem, zářivým sluncem, vystoupit z role oběti a vybudovat v sobě vnitřního tvůrce. Zodpovědnost a odvaha je další klíč v růstu naší duše. Odvaha zkoumat sebe a najít svou sebe-hodnotu. Otevřít své srdce jde až když důvěřuji sobě. Je to cesta dlouhá, transformační, bolavá, ale jedině tak se dostáváme do nitra v pravdě, je nutné zbořit všechny limity a přesvědčení.

Sebe-hodnota ženy je kolektivní téma.

 Všechny v tom jsme, přiznat si to je občas velmi náročné, protože se snažíme vyrovnat mužům a být dost dobré, výkonné, mít tituly a dobrou pracovní pozici manažerky... dokázat, kdo jsme.  Ejhle ono to nefunguje, PROTOŽE ZAKRÝVÁME A POTLAČUJEME SVŮJ STUD, VZTEK a další komplexy. Štěstí a radost pak nejdou ze srdce, ale z EGA, cítíme frustraci a napětí. Snažíme si na vše sami vydělat, být samostatné a tam hledáme to štěstí. Ovšem opět se dostáváme k monádě, jsme 2 do sebe zapadající energie s muži. Což nám nedochází. A když pochopíme, přijde velké AHA???  Vše se děje postupně. Jak jsme padaly pomaličku psychicky dolů, tak potřebuje vyšplhat opět nahoru.

Učím ženy procházet tímto náročným procesem, nejsem stylistka, která vám nafotí a vybere váš šatník. Jsem žena, která si prošla a stále procházím vším, co vám zde předávám. Jak žít svoji důstojnost, vnímat co je být ženou a jak je to obrovské a krásné. Tvořím váš šatník jiným a novým způsobem, kdy poznáváte svou přirozenost, své potlačené pocity, jemnost, krásu, záři, autentičnost, kterou oděvy už jen podpoří a fotografie zachytí. Je na nich čistá pravda. Není tam nic, co já vám říkám a vy nevidíte, nevěříte, že je to ve vás. Fotografie mluví za vše, je to o vás, je to váš proces ZNOVUZROZENÍ a tím rok 2021 i je.

Temná část duše, ta zranitelná, potlačená, všechen ten stud a strach ukázat své ženství dostává pozornost. Vše potlačené se rozpouští a uvolňuje.

Klientky, které projdou vnitřní proměnou a následují tu vnější, cítí obrovskou změnu. Vy si už neoblékáte krásné oděvy na své tělo, vy najednou obléknete na své DŮSTOJNÉ tělo a duši krásné oděvy, které dodají kouzlo a autentičnost. Vy už cítíte, co s vaší duší a pohyby, ladností souzní. Jaké materiály, tvary, barvy ... vše do sebe zapadne. Vy sami se v mé přítomnosti učíte vnímat svůj šatník, já vás jen vedu do vaší pravdy, krásy a očisty. Pečovat o sebe ze všech rovin je pro nás ženy denní meditací, zde doplňujeme serotonin a dopamin. Propojit tělo i duši, obě části v celistvost.

Ženská energie je o vyzařování a vlnění svého přání, které se tvoří v srdci. V éteru vzniká naše tvoření, pak teprve sestupuje do hmoty. Vše má svůj čas a zde už víme, že jsme kouzelnice a tvořit-elky. Žádné limity, žádné předsudky.

Žena, která si je vědoma svých potřeb, své ženskosti, vyzařuje a vibruje svoji přirozenou esenci ve svobodě a pravdě. Nemá strach, že ji někdo odsoudí za to, co má na sobě a přijde zase stud, pocit viny a smutek. Nepotřebuje manipulovat a tlačit, přetvářet se.

Přitahuje opravdového ochránce, který se s ní propojí a udělá pro ni vše, co ona žádá, protože zná své potřeby. Umí spolu komunikovat v pravdě a proměňují vše do lásky a pochopení toho, čím procházejí.

ŠŤASTNÁ A KRÁSNÁ ŽENA JE ZÁKLADEM SPOKOJENÉHO VZTAHU.

S radostí a láskou Vaše Lady Estara Pospíšilová.

https://www.vedoma-promena.cz

http://www.ladapospisilova.cz

https://www.facebook.com/imagemagie/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě