Krásná v každém věku: Posvátná sexualita

datum 24. 3. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Sexuální a živé, zářící a jedinečné ženy, zdravím vás dnes jinak, ale o to jde 🙂

Co dnes chci předat?

To, že náš život je o naší jedinečnosti a dokud si ji nebudeme vědomé, nikdy nebudeme vyzařovat svou opravdovou a jedinečnou esenci.

Možná vám není úplně jasné o čem píšu, ale tato síla sedí právě v našem podbřišku. Proto se dnes podíváme i na životní, tedy sexuální energii, naši kreativitu, šťávu, radost, kterou jsme během života zaměnily za povinnosti a často právě tohle přetvořilo vaše životy ve smutek a beznaděj.

Je to celkově naše vědomí, jsem si sebe vědoma jako žena. Žena, která je stvořena pouze v "mé verzi", nikdo není jako já.

A chceme být stále někým, proč to děláme? Dochází vám, co za sebe-zradu sami sobě děláme? Pak vyzařujeme své potřeby v podobě toho, co mi chybí a vystavujeme své nedostatky, ale ne svou záři. Vyzařujeme smutek, tíhu života, v tuto chvíli nejsme autentické, potlačujeme svou radost ze života, která čeká na to, až ji probudíme. Až projdeme očistou a rozhýbeme svou sexuální energii.

Koho a jaké příležitosti k sobě s tímto vyzařováním asi přitahujeme?

Pochyby a nedůvěra v sebe, učení se být někým, abych.... a už zase podmiňujeme...jak se mám chovat a co jsem udělala kdy špatně? Často slyším tyto otázky, jak jsem to měla udělat? Jak to má být správně? Co dělám špatně? To jsem si o tobě opravdu nemyslela, to jsi mě zklamala. Dochází vám, že ten druhý hovoří o své představě o nás? On nás nějaké chce mít. A my se pak snažíme být tím, kdo bude přijatý a přeučujeme se být někým.

Nikdy nic není špatně, je to cesta a kdo spolu má být, ten prostě bude, kde máme být tam jsme. Potřebujeme důvěřovat a cítit.

Do všech míst se dostaneme pro svůj prožitek a každý je obrovským požehnáním. Pojďme se na to dívat takto a držet se v radosti a přijímání. Pokud něco odmítáme, je to energie odmítání čili odmítáme i sebe a svou hojnost ve všech podobách. To, co odmítáme, nás vždy bude odmítat. Odmítáme vždy jen to, co není přijaté. Ta část v nás. A s tím se krásně pracuje například pomocí „yoni“ vajíček. Jsou to drahokamy přírody, Matky Země. Ta energie je obrovská. Přesně ve fyzickém těle a přímo v yoni máme my ženy mnoho potlačené energie, která potřebuje uvolnit. Učím ženy pracovat s tím, co vylézá za staré a rodové těžké situace.

Na to, abychom se uvolnily z pout svázanosti do lehkosti života, potřebujeme si dovolit- uvolnit v sobě to staré a nadechnout se nových nápadů, těch vlastních, které jdou z našeho nitra. Dát jim důležitost a hodnotu, prostě život.

Pořiďte si diář, tužku, svíčku, hezkou hudbu, a pište. Vždy si pište. Pokud to hodně bolí, něha vás léčí. Dejte si čajíček, zachumlejte se do deky a nechte to přes sebe projít, už nic neodmítejte, jsme to vždy my sami, co odmítáme.

 Deníček je váš přítel, pište a prožívejte své emoce, pocity.... vše, "ženo pokud to v tobě vře, plakej, ťukej EFT body, dýchej, křič, dupej...... hoď to ven "

" Cesta k pramenům nekonečné lásky je uvnitř tebe.

Začni věnovat pozornost a životní sílu sama sobě, své pozornosti, ty potřebuješ vy-živit své tělo a propojit se se svou jedinečností. Nikdo není jako ty, tvá cesta je jedinečná :-). Tam je hojnost, radost, která přitáhne toho člověka, který je tvou opravdovou rovnováhou. Tedy i práci, bydlení, vše, co potřebuješ, jen v sobě zbourat to staré, že to pro mě není. Ale dost! Opravdu je, jen to změnit.

Staň se prioritou a láskou pro sebe.

Pokud nevidíš svou jedinečnou krásu, jedinečné ženství, a hlavně pro sebe nejsi tou JEDINEČNOU, žiješ napůl, žiješ pouze v představě, jak máš žít a kdo máš být. Zde není živost, zdraví a vitalita.

Tvůj ženský otisk v chrámu tvého těla je v naprosté originalitě a toho ty si potřebuješ být 100 procentně vědoma. Tělem i duší.

NEEXISTUJE ŽÁDNÁ JINÁ ŽENA, KTERÁ BY BYLA JAKO TY. JEN TY MÁŠ SVÉ KVALITY, JEN TY MŮŽEŠ DÁVAT TO, CO JE TVOU JEDINEČNOSTÍ, JEN TY JSI ZDE PRO DANÉHO PARTNERA, JEN TY MŮŽEŠ VYTVÁŘET ORIGINÁLNÍ ŽENSKOU TVORBU, KVALITU TVÉ KRÁSY. JSI TVŮRKYNĚ SVÉHO ŽIVOTA. "

 Budeme se učit to zde přijímat a do hloubky prožívat. Nejde nic odstřihávat silou a bolestí, vše chce čas a důvěru a něhu K sobě. Hýčkat uvnitř sebe tu malou zrazenou holčičku, která ztratila kontakt sama se svou podstatou a jedinečností.

"Pust si hudbu, je to frekvence lásky, zvuková vibrace, která léčí. Dýchej a s rukami na prsou vnímej svou jedinečnost.

Jsi krásná, jedinečná, milovaná a nemusíš vůbec nic. Můžeš vše, co cítíš........

 Co je tvojí podstatou a vyživuje tě láskou. Nehledej lásku venku, vibruj ji ze srdce a tím ji přitáhneš.

Vytvoř v sobě explozi soucitu, pochopení lásky. Své cesty a proměn životních procesů. Napiš příběh, možná 1 dne, měsíce, roka.... jak potřebuješ. Napiš si to, jsi to ty, tvůj prožitek, koupej se v tom, neodmítej to, pokud to bolí....

Drahokamy - můžeme s nimi pracovat různě, použít na obličej k masážím, při meditacích držet v rukou, nebo i  v yoni, vnořit se do vlastních vůní a olejíčků, ponořit se do tvorby ze srdce, z citu.

Fluorit, růženín, jadeit, smaragd, olivín nefrit  atd,  jsou to dary přírody, nejvyšším poslem lásky z úrovně krystalů.

Je to frekvence milujících doteků Matky Země.... Nech vynořit vše, co se otvírá.... Miluj to :-).

Polož se do sebe a s něhou si život a prožitky prožívej." Náš život jsou vše jen naše prožitky, to je ten růst. Krása ženy není o věku, váze, vzdělání. Krása ženy je o přijetí sebe, udělám pro sebe vše, to znamená, že pokud mi vadí že jsem silná, udělám pro sebe to, že budu jinak jíst atd.... ale už žádné musím. Hrajte si, váš šatník je obrovská hra tvarů a barev. Dovolte si zářit, být jiná, smyslná. Nemyslím v těch nízkých vibracích, myslím tou radostí. Ve smyslnosti je ženství, uvolnění, úsměv. Vnímejte vlnění svého těla. Tak jak měníme sebe očistami, potřebujeme měnit i šatník. Minulost už nejsme my, to je důležité si uvědomit. A nejen v šatníku.

Tančit životem je o ladném pohybu, kráse, do které oblečeme naše tělo, úsměvu, který vykouzlíme krásným vnitřním přijetím, sebe láskou a radostí.

Milujme se 🙂

S láskou a radostí Vaše Lady Estara Pospíšilová

www.vedoma-promena.cz

www.ladapospisilova.cz

www.facebook.com/imagemagie/

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico