Krásná v každém věku: Osvobozená žena

datum 24. 2. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Milé dámy a pánové, dnes jsem tu opět v pokračování a naladění se na sebe, na své nitro a krásu, která z nás vyvěrá, šíří se našim polem a prostupuje do ostatních.

Znáte ten krásný pocit, když potkáte človíčka, který kolem vás projde, usměje se a vy cítíte, klid, vyrovnanost, nádhernou láskyplnou energii? Je to síla naší aury, našeho ženství, které je vyživené, důstojné a chápající, vědomé si své přirozenosti.  Je to vědomí plně usazeno ve svém fyzickém těle. Je to naše přirozená sexualita, kouzlo alchymie, které vyzařujeme.

Žena, která se každodenně očišťuje, rozumí svým emocím, rozumí tomu, čím prochází a co se v ní odehrává. Ví, jak sama se sebou pracovat, PROTOŽE SE ZNÁ. Už nehodnotí druhé, ani sama sebe. Ví, že její život je vše. Je to růst duše a proces každodenní proměny. Ví, že se narodila do nádherné požehnané doby, která započala a ve které se učíme žít nově. Žena, která si sebe váží a miluje se, přijímá se, ta pro sebe vždy udělá to, co uvnitř sebe cítí. Věnuje čas svým potřebám. Není to sobecké, naopak velice potřebné a láskyplné.  A každá jsme jiná a jedinečná a žádné z nás se nedá radit a říkat ji, co je správné, ta doba je dávno pryč. Taková komunikace se odehrává ve vědomém stavu bytí.

Šťastná žena rozdává lásku všude kolem sebe. V mých kurzech učím ženy žít svou jedinečnost, nikdo vám neřekne, co to je, jak máte žít, nehledejte to u druhých. Je to past EGA, chtíč a touha ďábla v nás. Vždy nás bude pokoušet a nutit být „někým“, odpojené od své podstaty, své svobodné duše. 13 tis. let bylo ženství potlačováno a je pro mnoho žen velmi těžké rozpoznat, co to je opravdová esence a co naučené a převzaté programy z rodu. Nakonec i celé kolektivní čištění, a proto to prochází námi všemi. Vždy to nazývám humorně, že jsme takové "pračky", jako když pereme špinavé prádlo. Vše musí projít očistou a proměnou. Období RYB je pryč a celý mužský princip potřebuje pře-vibrovat do vlády VODNÁŘE. Tedy svobody, která už v nás všech vyvolává bouři, která vytahuje vše staré, aby mohlo přijít nové.

Vše staré musí zemřít, bez smrti není život a je to ženský princip. Naučit se pracovat s energií smrti a znovuzrozením je každodenní potřebou nás žen. Jsou to očisty a odevzdávání, které nás nikdo neučil, ale také to za nás nikdo neudělá. Každý den je tu pro nás, pro růst a očistu.

Ženství znamená být krásná, šťastná, tancovat a tvořit. K tomu prožitku je potřeba svoboda a lehkost. Tancovat v kuchyni, vařit a zpívat si u toho, tančit kolem svých dětí, mužů a šířit lásku. Obšťastňovat je a meditovat tím, co děláme. Prožitky jsou tím, co je naší podstatou, naším životem. Není to to, jak vypadáme, zda máme velké břicho, či zadek v tomto pojetí. Je to o tom se milovat a přijímat se vším kdo v nitru jsme a jak vypadáme.

A kolik nás žen to tak žije? Víte kolik žen při konzultacích, či terapiích vytáhne staré vzpomínky, že přeci, když byla maminka smutná, tak se ona jako holčička nemohla radovat, protože v tom maminku nemohla samotnou nechat? Že když si zpívala, bylo ji řečeno, ať se jde raději učit, či vynést koš a dělat něco prospěšného? Že na „kraviny“ není čas? Ať je už ticho a dá ji pokoj, že je důležitá práce a vydělávání peněz a nemají na projev dětí náladu, A mnoho dalšího, co si do svého života vzaly za pravdu a dodnes ji v sobě nosí a bojí se projevit.

Uvěřily jsme tomu, že život je těžký a žena slouží jak muži, tak celé rodině. Sloužení je obrovské téma a musím říci, že je zažrané až do našich kostí. Provází nás  obrovské pocity viny, když si dovolíme něco neudělat.

Žena je tím, kdo tvoří teplo domova, a tudíž potřebuje být šťastná a radostná, od ženy se vše odvíjí. Dozrát ke své síle a důstojnosti je obrovská cesta proměn uvnitř sebe, jsou to každodenní krůčky, ale tak jak jsme se učily a odpojovaly v dětství od svého ženství, tak se úplně stejně učíme ženství zase žít.

Jsme na planetě Zemi na návštěvě a učíme se tu žít vztahy, rovnováhu mezi mužskou a ženskou polaritou. Jen přes muže vidíme, co vše potřebujeme ve svém nitru přenastavit a kde se potřebujeme dovyživit nádhernou a teplou energií matičky země. Po porodu jsme byly odneseny a ztratily kontakt s matkou, ve všech nás to zanechalo prázdnotu a bolest. Nikdo v rodech se nečistil emočně, nebylo to tu připravené. Možné je to až nyní. Proto se vše předávalo a učily jsme se chápat, co je život a pravda mužským principem RYB... A když si uvědomíme proces porodu a tím, že je to cesta - linie našeho rodu, vidíme tu návaznost, jak se vše generačně předává jako štafeta. Teď je doba proměny, staré musí v nás všech zemřít.

Být krásnou už dávno neznamená jen vypadat dobře. Stále to mnohým ženám, ale i mužům, nedochází. Že jen to, co vidíme očima pravda opravdu není. Žena je emoce a nese s sebou celý svůj rod. Až se začneme cítit přes svá srdce a naučíme se oblékat tak, že oděvy opravdu budou sladěné s naší vibrací, s naší pravdou a budou opravdu naší druhou kůží, teprve zde přijde svoboda. Mnoho žen vůbec netuší, jak obrovskou moc naše oděvy, osvobození se i projev mají.  Co vysíláme, pokud se emočně neočišťujeme, nepracujeme se svou přirozenou sexuální energií a jak tím mateme sebe i okolí. Co si o sobě myslíme a jak obrovské strachy být ženou jsou v mnohých vryté. Jaký strach a stud pro ně znamená se ukázat. Jak obrovské změny nastávají, když žena hovoří VNITŘNÍM jazykem lásky a obleče do něj své posvátné tělo, když dojde k procítění obou častí. Vnitřní a vnější krása v nové proměně, v nové ZEMI, která volá a nutí nás k otevření srdcí a čisté pravdě. Osobité a jedinečné esenci, která potřebuje být projevena, Neb každý člověk se zde zrodil, aby byl autentický a vyjádřil sebe, každý z nás tu má svůj úkol, který nemůže být nikým jiným zastoupen. Každý z nás má v sobě svého rebela, tvůrce, který byl potlačen a je nyní čas mu dát prostor, aby se dostal do své síly a začal tvořit. Jen tak se můžeme vyvíjet a jen tak je možný růst a vývoj planety. Pokud bychom zůstaly svázané a bez projevu, vývoj by stál.

Tento rok bude opravdová jízda a pokud neuděláme uvnitř sebe ten obrovský proces proměny, nebude možné jít za svým srdce, za svou touhou srdce a novými prožitky, které potřebujeme ve svém vývoji.

A co bych vám dnes chtěla popřát?

Dovolte si vše staré pustit. Už není co držet. Bere vám to energii a vyčerpává. Přiznejte si pravdu.

Svoboda a důvěra ve svého vnitřního rebela, který nám dává možnost se osvobodit z pout svázanosti je cestou k sebelásce a proměně. Pojďte najít klíče ke všem svým zámkům a podívat se do svých komnat, potkat se s nepoznaným a proměnit bolest v sílu a radost.

A příště se podíváme na energii černé a bílé barvy a to ve spojení našich rodů a ženství.

S láskou  vaše Lady EsTara Pospíšilová

www.vedoma-promena.cz

www.ladapospisilova.cz

www.facebook.com/imagemagie/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico