Krásná v každém věku: Moje ženství, můj rod a síla

datum 16. 12. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Esence ženy je barevná, rozmanitá, plná emocí a empatie. Vědomá žena získává sílu ze svého rodu, zdravého rodu. Pojďme si připomenout, jak být vědomou bytostí ve své síle a jak pracovat s tím, co nese náš rod. Jak vyzařovat vnitřní sílu i navenek.

Doba čtení 4,5 min.

Cesty k sobě


Dobrý den milé dámy a pánové, pojďme nasát trošku naší ženské esence, porozumět našemu vnitřnímu světu, našim emocím a soucitu.

Co vše znamená být ženou, co je to žena? Žena je měsíc, žena je emoce, žena je voda, žena je obrovská energie, žena dává život, v ženském těle se zrodí nový život. Žena je studnice plná citů a emocí, křehkosti, něhy, ale i síly rozbouřeného moře... Žena v sobě má přirozenou potřebu péče, o své dítě, o sebe, o svoji rodinu.

Žena prochází obrovským procesem v průběhu těhotenství a následně porodem. Z dívky se stane žena.

Hned se po ní chce, aby fungovala jako matka, manželka a stále dcera. Ona to však ještě nezná, je to nové. A kdo ji to učí?

Žena má velmi pestrý život, děje se v nás tolik věcí úplně přirozeně, naše tělo vy-živí své narozené dítě. Jsou to všechno zázraky, které my bereme jako samozřejmost anebo velmi bolestně, pokud to samozřejmostí není.

Náš rod má v sobě hlubokou minulost, moudrost, ale také bolesti, které často nebyly ani vysloveny. Ovšem emočně byly nepřijaty a potlačeny. Generačně si v rodech předáváme zranění, ale i dary. Doporučuji prozkoumat, jak se chováme, co jsme si převzali, lépe řečeno, co nám bylo vtisknuto do naší DNA již v břiše maminky a po té hlavně v prvních 7 letech našeho života.

Jaké nepřijaté a nezpracované touhy a potřeby rodičů se vepsaly do naší DNA?

Je to celé opět propojeno s tím, jak vypadáme navenek, zda jsme v podřízené roli, nebo ze sebe děláme někoho, kdo nejsme. Občas na svá záda naložíme tak moc, že nevíme, kde nám hlava stojí a nakonec si toho nikdo ani neváží, jak by mohl, že? Váha roste a roste, chcete vše zvládnout, být dobré matky, manželky ... a možná nakonec už ani tohle ne. Zbudou jen každodenní povinnosti a stres.

Často se v tomto momentu vytratí čas sama na sebe, pozornost, soucit... Každému věnujeme více soucitu, jen na nás samé už nezbude. A přitom zde je to nejdůležitější. Nemocná a nešťastná maminka nikomu nepomůže. Jsme v jiné, nové době. Dříve se tak žilo - hlavně ať jsou všichni šťastní. To je už minulost. Dnes jde vše zevnitř ven, to znamená šťastná a spokojená maminka udělá šťastnou celou rodinu. Svoji nabitou energii předává dál, šíří ji do celého prostoru. Naučit se žít vědomě je hluboký proces, ale neutečme před ním, naopak vítejme ho. Každý malý krůček znamená být blíže sama k sobě, ke svému nitru.

Kde je naše ženství? Moje krásné milé ženy, všechny máme srdce a jsme láskou. Zkuste si teď u čtení pohladit tvář, pohladit se s jemností, procítit v ruce cit ženy. Každá z nás pro sebe potřebuje čas a být ve své ženské energii a muži dát možnost být mužem, dát mu uznání, milovat ho, dát mu prostor.

Zrodily jsme se zde jako ženy, ve vyšším ženském vědomí, abychom začaly vnímat lásku jako soucit a soucítěni s ženským principem.

Pokud nejsme ve svém ženství, pokud nemáme vyváženou mužskou a ženskou energii, nedokážeme se vymezit, jsme stále k dispozici. Zlost, odporu potlačujeme. Naše nastavení nám velí, že je to povinnost být k dispozici, pak se ocitáme energeticky buď v podřízeném, nebo naopak nadřazeném postavení a vysíláme, že si svého ženství nevážíme. Pak přichází nemoc, tloušťka, antidepresiva, život je peklo na zemi. Ovšem ŽENUŠKY, my jsme přišly žít nebe na zemi.

Je zde krásná doba na změnu a osvobození nás, starých prožitků a zkušeností. Vnímám to jako naší povinnost, my potřebujeme vy-živit svůj strom, dát si péči, pozornost, otevřít srdce a dát svým dětem ze sebe bohaté, laskavé prožitky, které přes nás cítí (to znamená vědomě žít a uvolnit ze sebe vše staré, co nás blokuje). Dát svým dětem možnost být šťastné, mít krásné dětství a mít šťastné tudíž i nás rodiče.

Každý z nás potřebuje cítit lásku, milovat a být milován.

Hýčkat sám sebe a to znamená udělat obrovský proces, najít svoje ženství a sílu. Obléci své tělo do krásných a podporujících barev i materiálů, které mě pomůžou se cítit jako žena. Pozor, zde nehraji hru na ženu, ale cítím ženu v sobě. Žít život v plnosti, neznamená se ustrojit, ale na krásné přijaté tělo navléci oděvy, které s námi splynou. Dovolit si sportovat, rozhýbat svoji energii, pečovat o svoje vlasy, ruce, tělo, meditovat, propojovat se sama se sebou. Konteplace je výborná cesta ponoření se do sebe, zastavení se, seznámení se se svými vnitřními procesy.

Každá jsme jiná, prociťte si zde z toho jen to, co potřebujete.

Zkuste to prosím cítit, nejen číst, ale vnímat, co dělají emoce, pocity, kde energie neproudí, kde stojí, co běhá za myšlenky. Propojte se plně s fyzickým tělem a nechte ho k vám promlouvat. Klidně mi je pište, jsem zde pro vás.

Velmi ráda vám pomohu, mám obrovskou touhu vám pomoci, nasměrovat vás k výšinám, k sobě samým.

V těchto procesech vnímejte, co si na sebe strojíte.  A TAKÉ JAKÝM ZPŮSOBEM. Automat, či něha? Často slyším takové, ale tohle mi stačí, to mám jen běhací boty, to je jen. (Dopřejte si to, co cítíte, dopřejte si žít ve svobodě, bez pout svázanosti a všech "MUSÍM".)

Cítíte tu ne-hodnotu, když se odstrčíte, nevnímáte se????? Proč TO mi stačí, kdo jsem? Já jsem ta nejvíc, vy jste ta, co ve vás žije váš život a tu chceme dobrovolně ponižovat a nevážit si sebe???

Kde je láska a soucit k sobě samé, my jsme v tom těle, je to náš domeček a velmi moudrý domeček, který každý den do něčeho ustrojíme.

Každý den mu dáme něco do úst, s nějakým pocitem ho živíme, každý den k němu nějakým způsobem promlouváme. Potřebujeme sladit vše, úplně z nitra, z duše. Cítit v žaludku motýlky, když o sobě smýšlím, být v radosti a vděku, že jsme se mohly jako ženy narodit a celý tento proces zde prožívat. Je to obrovský dar, stačí si to teď jen uvědomit a cítit, zavřít oči a nechat rozložit v těle, prožít to každou buňkou.

Síla ženy je v opravdovosti jejího srdce. Milé ženy, potřebujeme se zrodit za pochodu úplně nově, do nové doby, hravosti, divokosti, opravdovosti. Do své jedinečnosti, odlišnosti, do své ojedinělé esence.

S láskou a úctou Lada Pospíšilová

 https://www.vedoma-promena.cz

http://www.ladapospisilova.cz

https://www.facebook.com/imagemagie/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico