Vážení přátelé,

klece symbolizují průmyslovou živočišnou výrobu. Vězní a omezují; zabraňují mnohýmpřirozeným instinktům a potřebám zvířat a jsou skličujícím odrazem naší společnosti. Navzdory očividným nedostatkům této zastaralé technologie je v Evropě každoročně vězněno v klecích přes 700 milionů hospodářských zvířat.

Podívejte se na dvouminutový film!

Už toho máme dost! Proto Vám s radostí oznamujeme, že Compassion in World Farming, v ČR ve spolupráci se Společností pro zvířata, zahajuje novou, kampaň za ukončení používání VŠECH KLECÍ v živočišné výrobě v EU.

Připojte se k naší kampani!

Prasata, slepice, králíci, husy, kachny a křepelky jsou vězněni v klecích průmyslových intenzivních chovů po celé EU. Kampaň KONEC DOBY KLECOVÉ bude usilovat o odstranění všech těchto klecí. K tomu potřebujeme Vaši pomoc! Nestane se to přes noc, ale s Vaší podporou cíle dosáhneme!

Každá generace se musí rozhodnout, jaké bezpráví a krutost ke zvířatům ukončí. Je načase,  aby se tato generace ozvala a ukončila DOBU KLECOVOU!

Prosím udělejte si pár minut čas, podívejte se na náš film a sdílejte ho s co nejvíce lidmi. A pokud věříte, že hospodářská zvířata v EU by neměla být vězněna v klecích, podpořte ještě dnes naši kampaň!

Je čas na evoluci. Je KONEC DOBY KLECOVÉ.
Přidejte se k nám!

Děkujeme

Dita, Jaromíra a Pavla
Společnost pro zvířata

Romana
Compassion in World Farming

 

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png