Zdroj: Pixabay.com

Hlasujte pro konec klecového chovu slepic. Záleží na každé jedné zemi. Podpořte tuto iniciativu, pokud souzníte.

Doba čtení 1 min

Cesty k sobě


Děkuji Vám za dosavadní podporu kampaně za zákaz klecí pro české nosnice. Dnes Vám píšu s naléhavou prosbou. Ačkoli někteří politici tvrdí opak, konec klecových chovů v EU začíná právě zákazy v jednotlivých zemích. Mnoho z našich poslanců se stále odvolává na celoevropský zákaz, a ten český proto nechtějí schválit. My v CIWF však víme, že k celoevropskému cíli vede nejrychlejší cesta skrze dílčí zákazy. Musíme proto začít u sebe, jen tak dokážeme vytvořit tlak na evropské instituce a politiky, aby zavedli potřebné změny v celé EU.

Zdroj: ciwf.cz

Podívejte se na naši zbrusu novou srovnávací tabulku, jak si stojí Česká republika na cestě ke konci doby klecové ve srovnání s ostatními zeměmi EU. Není to opravdu žádná sláva, jsme až na 20. místě! Máme ale šanci si výrazně polepšit.

Již tento týden by měla Poslanecká sněmovna hlasovat o zákazu klecových chovů slepic. Máme tedy poslední možnost přesvědčit ty poslance, kteří jsou zatím proti, aby zákaz podpořili.

SLEPICE POTŘEBUJÍ VÁŠ HLAS!

Už asi víte, že nejvhodnější sociální sítí pro tyto účely je Twitter.Pokud ještě nemáte založený profil, tady je návod jak ho jednoduše a rychle zřídit. Zde je seznam tweetů určených vybraným poslancům, na které stačí kliknout:

LEPŠÍ ŽIVOT PRO MILIONY SLEPIC

Prosím tweetujte pro slepice hned teď! Ukažme společně, že nám na nich opravdu záleží a že Češi mohou být v Evropě vzorem hodným následování.

Děkuji Vám za Váš soucit, který pomáhá.

S přáním všeho dobrého srdečně zdraví

Romana Šonková
Zástupkyně Compassion in World Farming v ČR

PS: Víte, že zákaz klecí pro slepice uzákonili před pár dny už v 7. americkém státě Colorado? Přečtěte si víc zde.


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě