Koloidní stříbro: Vymazané z učebnic, neboť léčilo nemoci jako syfilis, tuberkulóza či ebola

datum 30. 11. 2019

Slyšeli jste již o někom, koho spaluje zevnitř? Nazývá se to Stevens-Johnsonův syndrom (SJS) a je to příšerné onemocnění.

Po těle se začnou tvořit puchýřky až do té míry, že oběť SJS je třeba léčit jako oběť popálenin. A nejčastěji vzniká jako nepříznivý vedlejší důsledek léčby běžnými antibiotiky.

Dr. Joshua Zeichner, profesor dermatologie v manhattanské nemocnici Mount Sinai, vysvětlil:

„Ve skutečnosti nejste popáleni doopravdy, dochází však k tomu, že máte narušenou funkci kožní bariéry.“

Vysvětlil, že epidermis se odděluje od dermis.

Úžasný vedlejší účinek, že ano? Zeichner dodal, že k reakcím SJS dochází nejčastěji po antibiotikách a „naneštěstí neumíme nijak předpovědět, u koho tento druh reakce nastane“.

Proč je dobré se vyhnout farmaceutické ruletě

Kdy naposledy vás testovali na intoleranci antibiotik, nebo, jak říkají lékaři, na alergii? Místo toho se vás stručně zeptají: „Jste alergičtí na nějaké léky?“

Cože? Očekávají od vás, že máte vědět, na který ze stovek léků na trhu jste „alergičtí“, ačkoli jste žádný z nich nikdy neměli?

Pokud se chcete vyhnout nepříznivým účinkům, vaše odpověď by měla znít: „na všechny“. Mnohem více by vám pomohlo koloidní stříbro.

Nadměrné používání farmaceutického antibiotického nesmyslu u veřejnosti vyvolává reklamními triky obavy, že farmaceutické léky již nezabírají. Je to způsobeno tím, že mikroby se snadněji přizpůsobí složitým syntetickým chemickým směsím než jednoduchým zabijákům mikrobů, jako je koloidní stříbro.

Vypadá to jako snaha přehlížet koloidní stříbro a udržovat iluzi, že jen oni umí vyléčit rýmu.

A proč potřebují vyvíjet stále nová antibiotika?

Existuje mnoho nepublikovaných zpráv o ošklivých vedlejších účincích, někdy chronických a vážných, jindy subklinických, které jsou důsledkem užívání údajných zachránců života od farmaceutického průmyslu.

Obzvlášť to platí pro fluorochinolonovou řadu antibiotik. Zvláštní zprávy v amerických televizních stanicích přinesly záběry o jejich hrozných účincích.

Trvalé následky byť jen krátkodobého užívání antibiotik

Tyto bolestivé, oslabující účinky mnoha antibiotik však nejsou pouze dočasné. Některé lidi stálo hodně námahy znovu se vrátit k normálnímu životu, zatímco jiní trpěli dál, nebo spáchali sebevraždu.

Více o nepříznivých účincích fluorochinolonových antibiotik si můžete přečíst ZDE.

A čím vás budou strašit ohledně koloidního stříbra?

Zbývající část médií však dále mluví o „modrém muži“, který dlouhá léta užíval nadměrné dávky doma připraveného koloidního stříbra, až u něj vznikl vzácný trvalý stav kůže zvaný argyrie.

Čemu se v tomto případě nevěnuje pozornost, je fakt, že modrý muž, nebo také „taťka Šmoula“, si vyráběl formu koloidního stříbra obsahující příliš velké částice stříbra.

Při vlastní výrobě koloidního stříbra je totiž nutné dodržovat jisté zásady, jako například správné napětí mezi elektrodami, aby byly uvolněné částice stříbra té správné velikosti.

I přesto byl uvedený člověk jinak zdravý a celá léta nebyl nachlazený. Zemřel po šedesátce na selhání srdce a mrtvici.

Tento druh negativních zpráv o koloidním stříbře si nejvíce vychutnávají na Wikipedii a dalších publikačních výstupech nakloněných farmaceutickému průmyslu. Tato média jsou totiž primárně zaměřena proti přírodní léčbě a lidé trpící negativními důsledky farmaceutických antibiotik je příliš nezajímají.

Pokud nechcete kupovat koloidní stříbro z obchodu, můžete si vyrábět vlastní. Na internetu se pro tento účel dají sehnat příslušné sady.

Právníci vymáhající odškodné při pochybeních zdravotní péče nežalují prázdné ambulance

Právnická firma Greg-Jones se specializuje na soudní stíhání farmaceutických společností jménem obětí postižených nepříznivými účinky léků.

O Stevens-Johnsonově syndromu (SJS) a blízké sestřenici tohoto onemocnění, toxické epidermální nekrolýze (TEN), dalším vedlejším účinku mnoha léků a antibiotik farmaceutického průmyslu, říká firma tohle (vybrané z webové stránky firmy Greg-Jones):

– míra úmrtnosti při Stevens-Johnsonově syndromu je 5 %,

– toxická epidermální nekrolýza může být smrtelná až v 50 % případů,

– s SJS/TEN souvisí více než 200 léků, zejména antiepileptika, NSAID (nesteroidní antiflogistika), peniciliny a sulfonamidová antibiotika.

Firma Stevens-Johnson si účtuje poplatek až v případě, kdy případ vyhraje. Musí si tedy věřit, že budou úspěšní. A nejeden lékař již uveřejnil zprávu o množství úmrtí způsobených správně předepsanými léky.

Jedním z těchto lékařů je Dr. Barbara Starfieldová, která 26. července 2000 v časopise Journal of the American Medical Association prozradila, že jen americký zdravotnický systém zabíjí ročně 225 000 lidí – 106 000 z nich jako přímý následek správně předepsaných farmaceutických léků. Ukázalo se, že se jedná o opatrné, nízké číslo.

Ještě více vyráží dech zpráva sestavená v roce 2003 Dr. Carolyn Deanovou, nazvaná „Smrt způsobená současnou medicínou“, která uvádí mnohem vyšší roční míru úmrtnosti.

Nejnovější vydání její knihy Smrt způsobená současnou medicínou uvádí současnou míru úmrtnosti milion lidí ročně, opět v důsledku správně předepsaných syntetických léků.

Lékařská mafie je správné označení pro monopol alopatické medicíny, který lže o takzvaných „alternativních“ medicínách léčících bez nebezpečných vedlejších účinků, přičemž propaguje své škodlivé syntetické léky.

Závěr

Jediným varováním při koloidním stříbře je, že pokud ho užíváte orálně, měli byste pár hodin předtím užít probiotikum, protože ničí nejen patogeny, ale také některé prospěšné bakterie.

Několik odborných zdrojů uvádí, že to není nezbytné v případě, že ho inhalujete pomocí rozprašovače, nebo ho držíte pod jazykem, a potom ho vyplivněte. Obě tyto techniky obcházejí střeva.

Zdroj: www.vylectese.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico