Vážení a milí,
Po velkém úsilí se nám konečně podařilo sehnat objekt vhodný pro nový KOČICÍ DŮM a to v Klecanech u Prahy. Nový domov pro opuštěné kočky a současně azyl pro nalezené psy a další zvířata bude v objektu bývalých kasáren pronajatém zatím na 20 let. Útulek to bude se vším, co k němu patří – místnostmi pro kočky a koťata, pro kojící kočky s miminky, karanténami pro nemocné a na pokastrační péči a také s velkou voliérou. Kromě zvířátek zde srdečně přivítáme i lidi,kteří se přijdou podívat a třeba dát některé kočičce nový domov.

Aby bylo možné se do něj s kočkami nastěhovat, je bezpodmínečně nutné jej zrekonstruovat a rozpočet na rekonstrukci naprosto přesahuje naše finanční možnosti. Hlavní sponzor je ochoten velkou část rekonstrukce zaplatit, ale stále nám ještě k tomu, abychom vše mohli zrealizovat, zbývá sehnat nemalých 500.000 Kč!

A opravdu jde do tuhého, nyní je to hop nebo trop. Pokud se rekonstrukce podaří a my tak získáme nové zázemí, budeme mít dalších minimálně 20 let možnost pomáhat opuštěným zvířatům, především kočkám. Pokud ne (a na to se nám nechce ani pomyslet), musíme do února umístit všechny kočičky, které máme nyní v péči a nebudeme už moci poskytnout pomoc žádné další. Pokud se nám nepodaří najít všem nový domov … nechceme ani pomyslet co by bylo dál.
Pomoci nám můžete:

s šířením informací o DMSkách a našem úmyslu všemi směry (posílání mailem, vyvěšování
letáčků všude, kde to jde, sdílení naší výzvy na facebooku nebo na Vašich stránkách atd.)

poskytnutím svého auta nebo plotu jako nosiče nalepeného plakátu

posláním jakéhokoli peněžního obnosu na účet PSOZ 179 500 872/0300 VS 201302

osobním darováním peněz v současném útulku v Jahodnici

darováním či financováním některé nutné součásti stavby (největší starost nám dělá kotel ústředního topení, ale i radiátory, dveře, kování…)

V případě zájmu nám pomoci volejte na tel čísla: 728 193 712, 603 800 338 nebo pište na email ivana-kocky@email.czpsoz@seznam.cz.

Nechceme se vzdát, ale sami to nezvládneme, proto žádáme o pomoc i Vás. Postavme společně nový Kočičí dům!

Více na http://www.psoz.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě