Buďte srdečně vítáni, a také vy, kteří jste na mém blogu poprvé. Jak se změny urychlují, všichni se snažíme dělat to nejlepší. Každý den přemýšlíme o cestě, kterou kráčíme a kterou sdílíme. Upřímně se domnívám, že jedním z nejvzácnějších okamžiků je, objeví-li člověk svoji Božskou Podstatu. Instinktivně víme, že se dříve nebo později tyto dveře otevřou pro každého. Chceme-li přejít z jedné reality do druhé, musíme změnit tisíce kódů přesvědčení. Jednou z velkých pomocí jsou jistojistě knihy Barbary Marciniak, které jsou vibračním vzorem. Každou změnou vibrace se mění chování. Dovolte mi podělit se o jednu z nich. Číst ji byl pro mě velký zážitek. Cesta Posílení je klenot mezi channelovanými materiály. Vděčnost a úcta za tento skvost. Obsah a myšlenky se mohou stát komfortním návodem jak uspořádat život, jak rozšířit Vědomí, osvojit si pětidimenzionální standardy a nasměrovat kroky na cestu ke šťastnému a naplněnému životu. O čem všem se můžete dozvědět?
– Vytváření reality, po které toužíte
– Právo plánovat a tvořit šťastný život
– Zvýšení povahy inteligence
– Vytváření nových území
– Zdraví je bohatství a klíč k dobrému imunitnímu systému
– Emocionální inteligence a vědomé vyživování zajišťuje soběstačnost
– Tělo je samoléčebný nástroj
– Nastavování hranic a respektování hranic druhých
– Být bohatý a moudrý
– Správné držení těla rozvíjí vědomou bytost, procvičování páteře (mozkomíšní mok)
– Hodně o stravě
– Muž a žena + partnerství
– Zvýšení vnímavosti a schopnost řídit realitu
– Nabídněte světu své vize a kreativitu
– Síla posvátné lidské sexuality, intimita sexuálního spojení
 ….a mnoho, mnoho krásných život měnících myšlenek
Lidská rodina potřebuje mírotvůrce, kteří mají v úctě posvátnost života. Pracovat s touto knihou bylo z mého pohledu odborníka na integraci polarity obohacujícím zážitkem. Přeji vám velké dobrodružství. Mnoho Lásky.

KNIHY

Tento blog je věnován stvoření Nové skutečnosti – Nové Země, kterou můžeme zažít díky práci na sobě a vnitřním kouzlům. Základem je čistá blaženost a radost vycházející zevnitř nás. Jsme všichni bytosti Božské Lásky, ztělesněním Lásky v lidském těle. Jsme zde, abychom poznávali a využívali svoji vnitřní sílu, porozuměli mnohem hlouběji smyslu tohoto života. Mnozí z nás sdílí své vědomosti, což pomáhá nám samotným i kolektivnímu životu. Učíme se stát se bystrými s ochotou a odhodláním ukazovat cestu. Je doba, kdy je nutné nacházet a rozvíjet své schopnosti a nejsme na to sami. Můžeme navázat zcela mimořádný vztah a prožít dobrodružství a radost se svými duchovními Průvodci.

Osobně s nimi zažívám někdy velmi krátké, někdy dlouhé rozhovory, doprovázejí mě cestou na nákup, při práci, jsou mým doprovodem při malování i v tichu přírody. Předávají mně nové myšlenky. Neměla jsem nikdy žádný návod, ale přirozeně toužila se s nimi seznámit. Neměla jsem návod, jak se spojit se svým nefyzickým doprovodem, oni sami mě postupně jemně vedli, jak zvýšit vibrace a otevřeli postupně mé Vědomí pro tento způsob spolupráce a také mě s laskavostí tento týden doporučili koupi několika knih, které možná již máte, a které mohou sloužit jako katalyzátor nebo spouštěč, a o které se s vámi postupně podělím.

S. Roman: Channeling. Jak se spojit se svým duchovním Průvodcem. Název této knihy je všeříkající, obsah je názorný návod, jak navázat spojení se svými Průvodci, kteří vás milují, se svým Vyšším Já, duší nebo se naučit channelovat bytosti z vyšších Sfér. Výhody této spolupráce poznáte v každodenním životě. Jako každá práce i tato vyžaduje učení, trpělivost a oddanost. Přeji vám krásné čtení, je-li pro vás inspirativní, a nádhernou alchymii zážitků s vašimi Průvodci. S Láskou Lenka.

P.S. V neděli se těším na společnou meditaci, která je významným urychlovačem dimenzionálního Přechodu.  Požehnání, že se spolu můžeme spojit tímto způsobem. Více info ZDE. Děkuji za vaše zážitky, o které se se mnou dělíte v emailech.

Přeji vám také magický zážitek procházení Bránou Zatmění Slunce 21/8 KAN 5 (energie dynamického růstu, hojnosti, bohatství, nových vztahů), která očišťuje hluboko uložené staré bolesti a usazeniny s kontinuálním vstupem do nové reality. Mějte úžasné léto!


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě