Zdroj: Pixabay.com

Podle Keanu Reevese se vede válka, která utváří budoucnost lidské existence a svět, který zanecháváme svým dětem, který říká, že je „tiše optimistický“ ohledně budoucnosti, protože „lidstvo vykazuje známky osvobození se od matice. “(Osvobodit se z Matrixu).”

“Lidská rasa byla zotročena tisíce let,” řekl Keanu Reeves během natáčení v poušti Mojave a vysvětlil, že “byli jsme drženi v psychickém vězení temnými elitami a tajnými společnostmi, které udělaly vše pro to, aby nás potlačily a odtrhly nás od našeho potenciálu. ” Hvězda Speed´s star, John Wick nebo Matrix, která natáčela scény z reklamy na Super Bowl, však tvrdí, že skutečná ‚matice ‘začíná praskat.

„Lidstvo vykazuje známky osvobozování z matrixu a probuzení. Žijeme ve vzrušujících časech!”

Keanu vysvětlil, že studuje starodávné texty, včetně Vedanty a Upanišad, a poznává podstatu reality. Významná část populace byla probuzena. “(Osvobodit se z Matrixu) „Nejdůležitější je, že nyní probíhá válka mezi našimi nejvyššími učiteli a těmi, kteří nás chtějí osvobodit.“ (Osvobodit se od Matrixu)

Co je to MATRIX?

Keanu Reeves říká, že matrix (matice) je holografický vesmír promítnutý těmi, kteří nás chtějí ovládnout. Lidstvo bylo tímto způsobem utlačováno a ovládáno po tisíciletí. Věříme, že je skutečný, ale ve skutečnosti je to jen film reprodukovaný v kolektivním vědomí, které se prezentuje jako „realita“. Keanu Reeves není sám, kdo věří, že lidstvo žije v „matrici“ tisíce let. Někteří z nejbohatších a nejvlivnějších lidí na světě jsou přesvědčeni, že žijeme v počítačové simulaci. Minimálně dva z technologických miliardářů ze Silicon Valley investují peníze do úsilí dostat lidi ze simulace, ve které si myslí, že žijeme. (Osvobodit se od Matrixu)

“Myslím, že lidé se opravdu báli, že svět skončil, víte, velmi nedávno.” Jen jsem cítil, že se věci vymkly kontrole. Ztratili jsme veškerou naději, že se dokážeme zachránit před temnými silami světa. Stačí však na minutu otevřít oči a rozhlédnout se kolem toho, co se děje. Je to úžasné. Lidé jako Trump zvedají závoj v úžasné síti vzájemně propojené manipulace. ” “Svým způsobem umožňuje lidstvu probudit se z letargie a vidět, že stejných pár lidí, stejných tajných společností, nového světového řádu, aktivně řídí naše životy a potlačuje naše skutečné schopnosti.” “Je čas obnovit naši nekonečnou sílu a otevřít dveře mentálního vězení a být motivováni k budování vlastní identity.” Není to snadné, ale je čas jít do světla svobody. “

Zdroj: https: www.ufo-spain.com

Zdroj: infinityexplorers.com

Přeloženo pomocí Google překladač (Pozn.red.)


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě