Krátký vhled do vnitřních struktur

Nevědomí rodiče nás nemohli milovat bezpodmínečně, přestože se to tak říká. Nevědomost, odpojenost od Zdroje, to je matrixový aspekt. A matrixová tzv.láska je ve Světle Pravdy ovládáním, kontrolou, manipulací, závislostí, se-trvá(vá)ním ve hře tyran-oběť, jakkoli subtilní podobu tato hra může mít. V rámci této hry nás rodiče formovali dle svých představ, programů, sociálních a jiných statusů ve snaze udělat pro nás “to nejlepší”. A my jsme tolik toužili po Lásce, že jsme se nechali programovat/ovládat/zneužívat/kontrolovat a dělali jsme vše pro to, abychom, sami od Zdroje odstřižení, kousíček Lásky dostali.

Vytvořili jsme si tak strukturu vnitřního soudce, složenou ze všech programů, rodových i osobních karmických i traumatických zátěží, ale i z tzv. radostí, potěšení, uspokojení. Tato vnitřní struktura pak korigovala celou naši existenci, abychom se nevychylovali z vyrytých kolejí. Rodiče s námi již dávno nejsou, mnohdy ani fyzicky, tyto (podvědomé) struktury v nás však existují stále. Dokud je nezvědomíme.

Z-vědomění je vytažení z podvědomí do vědomí a následné propuštění a odevzdání. Nezbytným prvkem tohoto procesu je zastavení (se). To je okamžik, vteřina spojení se Zdrojem. Zastavit (se) a nepustit ke kormidlu podvědomou soudcovskou, tedy ne-Láskovou strukturu/myšlenku/pohnutku. Stovky zastavení denně začnou rozkrývat náš vnitřní matrix, naše mentální omezení a krabici. Každé zastavení může přinést uvědomění a odevzdání. Každé odevzdání vytvoří prostor pro vnitřní Zdrojové vedení. Čistíme podvědomí, pečujeme o svůj prostor, expandujeme, neboť uvolněnou částí prochází kvantově mnohem více energie, než když byla ucpaná soudcovskou strukturou. Vytahování podvědomých vzorců na Světlo je proces s-Jednocování. Ženská energie se spojuje s mužskou a tvoří Jedno-tný celek procesů, tanec při broušení diamantů.

I.
Zdroj: www.ivakotaskova.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě