Když nás vysává tchýně

datum 7. 1. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Dotýká se vás něčím vaše tchýně? Pak to naráží na něco egoistického ve vás. Jelikož kdokoliv a cokoliv nám rozbrnká nitro, je pouze nositel informace o tom, kde ještě máme ego, kde ještě nejsme láska.

Když jsme rozrušeni v nitru, něco nepřijímáme takové, jaké to je. Pozor! To neznamená, že nebudeme konat tělem, bude-li potřeba. Třeba i budeme. Jenže zcela jinak konáme, když jednáme s klidem v nitru a když jednáme v rozrušení.

Když nás něco rozrušuje, znamená, že jsme aktuálně v odmítání něčeho, nepřijímání něčeho v našem životě tak, jak to je.

Všude, kde máme ego, tam je nás stále co učit, takže budou přicházet lidé a situace, kteří nás z toho prozkouší. A můžete se spolehnout, že dokud se vám nepodaří v té nepříjemnosti nereagovat nitrem = nevysílat negace (což neznamená nekonat tělem), bude se vám ta situace či jí podobná vracet, Věřte mi.

To, že například vaše tchýně útočí, v jejich očích povyšuje své děti nad jejich partnery (jelikož v jejich očích se vždy najde něco, v čem jsou ti partneři horší atd.), má štiplavé, jizlivé, lítostivé poznámky nebo si své děti fixuje k sobě nebo má jiné manipulativní úmysly, je její příběh a za ten si ponese odpovědnost, tak jak každý z nás.

Avšak to, jak na to reagujete, je váš příběh a za něj si ponesete odpovědnost vy.

Ta tchýně, která vás dle vašich slov tak vysává, vám neskutečně pomáhá. Ostatně tak jako každý, který vám způsobuje nepříjemnosti, navozuje nepříjemné emoce atd. Ona vám pomáhá zneutralizovat to, co jste nějakou svojí volbou v mysli již dříve vyslali. Podrobně to vysvětluji na Tréninku mysli, než se pouštíme do trénování stavu bez odporu jednotlivými technikami na vašich konkrétních situacích.

My jsme Vědomí a my jsme zodpovědní za to, co vysíláme (= zda si volíme strachy, soudy či lásku ve své mysli). Pokud zvolíme soud, vyšleme do hmotného světa negativní náboj. Tady platí zákon rovnováhy, takže bude nám tento negativní náboj z hmotného světa vrácen, aby došlo ke srovnání.

Když přijde srovnání a my na to znovu zareagujeme soudem, tak sice došlo ke srovnání, ale my si znovu zaděláme na to, že bude muset dojít k dalšímu srovnání z hmotného světa. A to pak vnímáme jako cyklení.

Chápete? Nikdo nám neubližuje, nikdo nás nevysává. To je náš odpor k tomu, že dochází ke srovnání naší dříve vyslané negativní energie (myšlenky, soudu). Jenomže když se nevnímáme jako energie (Vědomí), ale jako tělo, pak si ani neuvědomujeme svoji odpovědnost za to, co k nám přichází a že vše, co přichází, je v tomto smyslu naše.

Takže ta tchýně nám pomáhá vybít nám náš dříve prožitý odpor k něčemu (= vyslaný neláskyplný náboj). A když by nám její útok nevadil vnitřně (= neprožili bychom negaci = odpor), což neznamená nekonat tělem, je-li třeba, tak ona přestane se vůči nám takto chovat. Jelikož už nebude žádný předchozí námi vyslaný neláskyplný náboj, na který by se její chování jako zhmotněná podoba napasovalo. Anebo z našeho života se vzdálí. A to je ten zázrak, který máme každý ve svých rukou. To skutečné ovládnutí hmoty nespočívá v tom, že si tvoříme konkrétní podobu toho, v jakou změnu v realitě se promění nějaké situace, například s naší tchýní. My pouze ten zázrak = harmonizaci toho v našem životě umožníme tím, že ustoupíme egem (odporem) = přestaneme v té situaci vysílat negaci. A to právě trénujeme na Tréninku mysli.

Takže náš úkol je jen zastavit naše vnitřní odpory vůči komukoliv a čemukoliv. A pak zažijeme to, že se vše kolem toho tématu rozestoupí, situace se projasní, zklidní, bude více prostoupena láskou a pochopením. A tyto zázraky se v realitě dějí v mnoha podobách. Například tam, kde byl problém, je po problému, nebo se najde náhle řešení a my cítíme, že to je to ono, nebo daný nepříjemný člověk se k nám vztahuje úplně jinak, více láskyplně, nebo daný nepříjemný člověk z našeho života odejde, nebo něco neláskyplné skončí, aby nové, více láskyplné přišlo atd.

S láskou Peťa

Zdroj: www.jinypristup.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico