Nejžhavější téma v kolektivním ne-vědomí tohoto léta je SÍLA. Často je však tato síla pokřiveně vnímána a chápána. Ve skutečnosti nejvíce lidí se bojí své vlastní síly, protože jejich DUŠE velmi zná onu sílu a intenzitu jejich síly a tak si mnoho lidí přichází do tohoto inkarnačního cyklu NAVRÁTIT SVOU SÍLU DO ROVNOVÁHY, do PŘIJETÍ a PROŽÍVÁNÍ SVÉ SÍLY na všech rovinách svého bytí v NOVÉM PŘIJETÍ A V NOVÉM SMĚROVÁNÍ.

Často si lidé sami pojistili svou ne-uvěřitelnou sílu svým VLASTNÍM FILTREM, aby tzv. nemohli ji již nikdy použít destruktivně. Mluvím-li o filtru, jsou to taková přesvědčení duše, s kterými pokračujete v této inkarnaci „BEZ SÍLY“ a váš každodenní pozemský život tak dle toho vypadá.

Mnozí MUŽI v minulosti odevzdali svou sílu ŽENĚ v domnění, že žena je spasí. Odevzdali svou vnitřní sílu ve „VYŠŠÍ MOC“ a tím se odpojili od své vlastní zdrojové síly bytí. MUŽI PROCHÁZEJÍ ZNOVUZROZENÍM SVÉ VNITŘNÍ SÍLY, která nepramení z vnějšího světa, která nepramení z ženy matky, která nepramení z ženy partnerky, která nepramení z magických schopností, která nepramení z množství peněz, ale ZE SVÉ ZDROJOVÉ BOŽSKÉ JISKRY, kterou potřebují NOVĚ ZAŽEHNOUT V NOVÉM SVĚTLE.

MUŽI, najdi si čas a prostor být pouze sám se sebou, bez chytrých kamarádů, bez tvé kariérní moci, bez všech vnějších iluzorních jistot, které tě udržují v bludném kruhu a PROPOJ SE NOVĚ S TVOU VNITŘNÍ SILOU TVÉHO BOŽSKÉHO PLAMENE, který se potřebuješ NAUČIT
KULTIVOVAT, UCTÍVAT A ROZDMÝCHÁVAT vědomě, namísto plýtvání a směrování této ZDROJOVÉ SÍLY DESTRUKTIVNÍM A POKŘIVENÝM ZPŮSOBEM.

NIKDY NENAJDEŠ VENKU TO, CO NEOBJEVÍŠ NEJDŘÍVE SÁM V SOBĚ.

UMOŽNI SI ZNOVUZRODIT SVOU OHŇOVOU SÍLU TÍM, ŽE SE PONOŘÍŠ DO SVÉHO TICHA, DO SVÉHO PROSTORU, DO SVÉHO ČASU A ZAČNEŠ SE PROPOJOVAT S TVOU VNITŘNÍ SILOU TVÉHO VNITŘNÍHO PLAMENE. TAM PŘEBÝVÁ TVÁ ESENCIÁLNÍ PODSTATA TVÉ POSVÁTNÉ MUŽSKÉ SÍLY. POUZE NA TOBĚ ZÁLEŽÍ, JAK JI KULTIVUJEŠ, KAM JÍ SMĚŘUJEŠ A CO Z NÍ VZNIKÁ.

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

ZRODIL/A JSEM SE Z BOŽSKÉ JISKRY, KTERÁ VE MNĚ UDRŽUJE SÍLU ZDROJE-BOHA A PROTO JI UCTÍVÁM A SMĚRUJI JI DO ŽIVOTA PODPORUJÍCÍCH PROJEKTŮ, KTERÉ JSOU PŘÍNOSEM PRO VŠECHNY.

ROZHODUJI SE KULTIVOVAT MŮJ VNITŘNÍ ZDROJ SÍLY V ROVNOVÁZE S MOJÍ SEBEHODNOTOU.

_Strážci původní esenciální geometrie_ – _Strážci rovnováhy_
Přijala LEMIANA dne 2.8. 2019

Edita Lemiana Santiago

Zdroj: FB Posvátná Spirála

Na obrázku může být: venku

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě