Když je něco velmi urgentní

datum 8. 11. 2020
Zdroj: Jinypristup.cz
Znáte ten pocit tlaku, který jde jakoby z vašeho nitra a nutí vás něco udělat, protože jinak můžete cosi propást nebo už bude pozdě? Tak na to pozor. Odkud ten tlak pochízí a proč nepodlehnout?
Doba čtení 1 min.
Cesty k sobě

Máte pocit, že něco musíte ihned vyřešit? Uvnitř vás to vře, máte pocit, že jakoby nemáte na něco čas, že něco spěchá, že něco musí být nejlépe ihned, jinak je už pozdě, že se něco nestihne? A znáte i tu reakci, kdy na základě tohoto vnitřního tlaku kopete kolem sebe, jste nátlakový na lidi kolem sebe nebo sami rychle něco konáte ve snaze to vyřešit, jelikož včera bylo pozdě?

Tak na to pozor!

Informace o tom, že je něco urgentní, a následné vyvíjení tlaku na vás, abyste rychle jednali, vězte, že nepochází z vás skutečných, ale z vaší mysli a emocí, které právě zhmotňují nějaké vaše dosud nepřijaté zranění, nějakou vaši dosud nepřijatou zkušenost, nějaký váš blok.

A o co větší pocit urgentnosti udělat rychle něco, aby člověk něco nepromeškal, o to větší průlom, posun ho čeká, když emocím nepodlehne, když se jimi nenechá ovládnout.

To, co je skutečné, nelze promeškat. Přichází to za vámi v cyklech stále znovu a znovu, dokud se pro to nerozhodnete. A stejně tak informace o tom, co je skutečné, co je pro vaše nejvyšší dobro. Rovněž ty informace přichází bez nátlaku jako takové tiché doporučení, ze kterého cítíte úctu, lásku a svobodu vůči vám.

To, co vychází z našich destruktivních nastavení, je většinou o tom, že

  • něco musíme rychle,
  • pro jistotu,
  • aby někdo jiný nám to nevyfoukl,
  • pak už bude pozdě
  • raději vzít toto než pak nemít nic
  • atd.

A je na každém z nás, co si zvolí. Zda podlehne nátlaku emocí a myšlenek anebo se rozhodne pro to tiché, láskyplné, avšak pevné a silné uvnitř něj. A jaká volba, taková realita. Toto je naše odpovědnost a současně naše moc.

S láskou Peťa

Zdroj: www.jinypristup.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico