Zdroj: Jinypristup.cz
Znáte ten pocit tlaku, který jde jakoby z vašeho nitra a nutí vás něco udělat, protože jinak můžete cosi propást nebo už bude pozdě? Tak na to pozor. Odkud ten tlak pochízí a proč nepodlehnout?
Doba čtení 1 min.
Cesty k sobě

Máte pocit, že něco musíte ihned vyřešit? Uvnitř vás to vře, máte pocit, že jakoby nemáte na něco čas, že něco spěchá, že něco musí být nejlépe ihned, jinak je už pozdě, že se něco nestihne? A znáte i tu reakci, kdy na základě tohoto vnitřního tlaku kopete kolem sebe, jste nátlakový na lidi kolem sebe nebo sami rychle něco konáte ve snaze to vyřešit, jelikož včera bylo pozdě?

Tak na to pozor!

Informace o tom, že je něco urgentní, a následné vyvíjení tlaku na vás, abyste rychle jednali, vězte, že nepochází z vás skutečných, ale z vaší mysli a emocí, které právě zhmotňují nějaké vaše dosud nepřijaté zranění, nějakou vaši dosud nepřijatou zkušenost, nějaký váš blok.

A o co větší pocit urgentnosti udělat rychle něco, aby člověk něco nepromeškal, o to větší průlom, posun ho čeká, když emocím nepodlehne, když se jimi nenechá ovládnout.

To, co je skutečné, nelze promeškat. Přichází to za vámi v cyklech stále znovu a znovu, dokud se pro to nerozhodnete. A stejně tak informace o tom, co je skutečné, co je pro vaše nejvyšší dobro. Rovněž ty informace přichází bez nátlaku jako takové tiché doporučení, ze kterého cítíte úctu, lásku a svobodu vůči vám.

To, co vychází z našich destruktivních nastavení, je většinou o tom, že

  • něco musíme rychle,
  • pro jistotu,
  • aby někdo jiný nám to nevyfoukl,
  • pak už bude pozdě
  • raději vzít toto než pak nemít nic
  • atd.

A je na každém z nás, co si zvolí. Zda podlehne nátlaku emocí a myšlenek anebo se rozhodne pro to tiché, láskyplné, avšak pevné a silné uvnitř něj. A jaká volba, taková realita. Toto je naše odpovědnost a současně naše moc.

S láskou Peťa

Zdroj: www.jinypristup.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě