Ahoj plamínku, v dnešním článku bych se chtěla bodově zaměřit na to, čím je potřeba si projít, aby došlo ke sjednocení s dvojplamenem, protože dřív či později všechny duální duše dojdou do bodu, kdy se k sobě vrátí.

Na úvod bych chtěla připomenout, že k oddělení došlo proto, abychom jako duše získávaly svoje vlastní, individuální zkušenosti. Dvojplamen není naše chybějící druhá půlka, ale je to naše duševní dvojče. Jsme tedy dvě celistvé, samostatné duše, které touží po svých zkušenostech a učení. I celý proces a samotné sjednocení je vlastně cesta učení a vývoje.

Karma, karma a zase karma

Co je vlastně karma? Je to zákon příčiny a následku, což si v praxi můžeš představit tak, že během všech inkarnací interagujeme s dalšími dušemi a vzájemně si činíme jak to hezké, tak to nehezké. Planeta Země je velkým experimentem a skvělým místem k učení, protože toho zde můžeme prožít širokou škálu. Vývoj a historie lidstva je krásným příkladem toho, co se zde odehrávalo. A tedy jakou karmu jsme nasbírali, jak kolektivně, tak i individuálně.

Jelikož planeta prochází transformací a vstupujeme do éry Nové Země, kde staré a bolestivé vzorce nemají místo, úkolem dvojplamenů (a nejen těch) je pořešit si právě tu. Jak s ostatními dušemi, tak právě i s dvojplamenem. Tím, že si projdeme lekcemi a poučíme se z nich, si karmu čistíme a tím čistíme i naši duši. Já mám například karmu se svým dvojplamenem už vyčištěnou (díky bohu), a momentálně jsme ve fázi odloučení, ale i neutrality.

Postupem času si uvědomuju, že to, co nás k našim dvojplamenům táhne, není jen pocit sounáležitosti a samotné propojení, ale i ta karma. Proto je to takovou dobu tak bolestivé, protože si vzájemně dáváme lekce, abychom se mohli vyléčit.

Jak jsem ale zmínila, karmu nemáme pouze s naším dvojplamenem, a dokud si nevyřešíme hlavní karmické dluhy i s ostatními dušemi, nelze se sjednotit.

Zpracování ega

To samozřejmě úzce souvisí s prvním bodem. Poučením se z lekcí, které dostáváme, si ego postupně zpracováváme. Dle mých zkušeností s klientkami, ale i kamarádkami, vím, že je potřeba ke zpracování ega přistupovat i přes osobnostní a spirituální rozvoj.

Osobnostní rozvoj si představ jako poznávání sebe sama, zaměření se na silné stránky a jejich využívání a využívání vlastního potenciálu. To posílí sebevědomí i sebelásku. Zároveň nám to pomůže na spoustu situací v životě přestat reagovat se silnými emocionálními výkyvy, ale zůstat víc v nadhledu, respektovat sebe, a i ostatní. A v-v-v-vo tom to je. Rozšíří se ti vnímání světa a neuvidíš ho tak černobíle.

Léčení zranění aka „čištění“

Osobní rozvoj je jedna věc. Nicméně často máme tak silné bloky, které nám nedovolují jít vpřed, že je potřeba se na ně specificky zaměřit. Je to zpracování různých traumat, negativních emocí a reakcí, které blokují tok energie v našem těle a způsobují právě naši reaktivitu a bolest. Já sama na to využívám EFT terapii a SRT. O těchto metodách se chystám napsat samostatný článek nebo natočit video.

Sama tyto terapie nabízím, takže kdybys měl zájem se dozvědět víc informací a pobavit se o aktuální situaci, můžeš využít dvacetiminutovou konzultaci zdarma.  (dole pod článkem hledej fialové tlačítko). Některé bloky jsou emoční, některé vyloženě duchovní, právě proto kombinuji tyto dvě metody. Hodně věcí lze zpracovat i pomocí různých meditací či návštěvou šamanských ceremonií.

Účelem je přelaďování se do vyšších vibrací a na bezpodmínečnou lásku, k čemuž je právě potřeba tyto negativní bloky a zranění odstranit.

Spirituální rozvoj a soulad s duší

Čím víc jdeme do bezpodmínečné lásky, tím víc dokážeme být v souladu s duší a s jejími záměry pro tuto inkarnaci. To způsobuje celkovou spojenost v životě a to, že nám dává náš život smysl. Propojujeme se víc se sebou samými, s naším vyšším já a dokážeme od něj přijímat signály a zprávy.

Spolu s tím se otevírá naše mimosmyslové vnímání, schopnost „napojovat se tam nahoru“ a získávat potřebné informace. Rozvíjí se naše schopnosti, které nejsou logicky vysvětlitelné, intuice nám dává jasnější upozornění a my je dokážeme lépe zachytávat. Všechno do sebe prostě zapadá a chápeme souvislosti.

Harmonie a vnitřní jednota

Vnitřní sjednocení předchází tomu s dvojplamenem. To znamená zharmonizovat i našeho vnitřního muže a ženu, věnovat jim pozornost a spojit je. Často máme naše energie prohozené a pošramocené, a naším úkolem je dostat je do harmonie a využívat sílu obou dvou. Další aspekt je fungovat primárně v energii, která sedí našemu pohlaví.

Harmonie by měla ale nastat i s hmotou. Hodně si všímám toho, že když se začneme rozvíjet výše uvedenými způsoby, „uletíme“ nahoru a zapomínáme na hmotu a na „světské“ záležitosti. My jsme tu ale proto, abychom žili život právě v té hmotě a vytvořili harmonii mezi tím, co je na Zemi, a co je ve vesmíru.

To znamená i přijímání hojnosti ve všech oblastech našeho života – přijímání lásky, mít v pořádku finance, abychom se nedrželi v obavě z toho, jestli přežijeme, a v neposlední řadě je třeba se starat o naši fyzickou schránku – strava, pohyb a žít v pohodě, bez zbytečného stresu navíc.

Vnitřní svoboda

Tohle je pro mě takový speciální bod a zároveň velice aktuální. Na téhle cestě nás žene vpřed právě to sjednocení a to, že toužíme být s naším dvojplamenem. Dostala jsem se do bodu, kdy jsem si uvědomila, že na úrovni duše jsem stále na svém dvojplamenu závislá a sebe odsouvám na druhou kolej. Že vlastně všechno dělám právě pro to naše sjednocení a moje existence je bez něj zbytečná.

Těch vrstev je mnoho a i když si mnohé zpracujeme na vědomé i podvědomé úrovni, jsou další a další vrstvy, které je potřeba zharmonizovat.

Když jsem si tohle uvědomila a zpracovala, nastal u mě totální převrat. Postavila jsem sebe na první místo. Přestala jsem lpět na našem sjednocení a jednu dobu jsem ho razantně odmítala. Dovolila jsem si možnost být s někým jiným a být šťastná sama o sobě, vymotala jsem se z toho bludného kruhu. Vychýlila jsem se ovšem do druhého extrému (právě do toho urputného odmítání našeho sjednocení). Teď jsem opět ve vnitřní rovnováze a vůbec to neřeším.

Zcela upřímně? Vím, že to přijde, protože jsem si uvědomila, že právě to sjednocení umožní další vývoj naší duše a její růst. Ale nepřemýšlím o tom kdy to bude, jak to bude a vůbec netrvám na tom, aby to bylo co nejdřív. Jsem aktuálně v módu, že nemůžu říct ani to, že o to stojím, ale ani to, že o to nestojím. Je to zajímavý stav.

Nicméně na svůj dvojplamen nemyslím a uvolnila jsem tlak, který mezi námi neustále přetrvával. Aktuálně se mi léčí zranění z našeho oddělení, právě na té úrovni duše. Na vědomé úrovni jsem totiž v podstatě od začátku po našem rozchodu vděčná za to, že to přišlo, protože ten vztah nebyl vůbec harmonický a takový, jaký si oba dva zasloužíme.

Zároveň se mi potvrdilo, že na vyšší úrovni jsem to já, která naše sjednocení blokuje / blokovala a utíkala jsem od toho. Často je všechno naopak. To, co se jeví ve hmotě, může být na vyšších úrovních úplně jinak. Ve hmotě vypadá on, že utíká, ale pak se ukáže, že jsme to my, ženy, které utíkáme. Když jsem si tohle uvědomila, začalo mi dávat smysl, proč mi v jiném stavu vědomí říkal, ať se rozhodnu, jestli to chci, že rozhodnutá nejsem.

BONUS: Jak v praxi vypadá sjednocení s dvojplamenem?

Jelikož mám ve svém okolí páry, které se reálně začínají sjednocovat, můžu posdílet pár zákulisních informací.  Sjednocení totiž neznamená pouze být spolu ve vztahu, ale začnou se vám propojovat vaše těla – mentální, emocionální, astrální, éterické apod. Je to docela haluzoidní proces a jsem ráda, že u toho můžu být a vidět, jak to v reálu probíhá. Opravdu se stáváte s dvojplamenem jedním, pouze ve dvou fyzických tělech.

Doufám, že pro tebe byly informace užitečné a pokud víš o někom, kdo si touto cestou prochází, nasdílej mu ho. Alis

Zdroj: http://www.zivotsdvojplamenem.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png