Zdroj: Pixabay.com

Kde se cítíte doma? Ano, váš domov je na Matce Zemi. Ona nám dává potravu, přístřeší i ochranu. Jak se jí odvděčíme my? Žije z lásky. Chovejme se k ní s úctou a děkujme za vše, co díky ní máme. To je cesta, jak žít v harmonii. Ona nám za to poskytne ráj na zemi.

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


A ještě taková drobná otázka, když udeří na svět hlad. Myslíte si, že nám ty národy a transportní služby budou stále jídlo dovážet? Každý si přece své bohatství nechá pro svou rodnou zem. Nespoléhejme se na to, že to nějak dopadne. Naučme se být plně soběstační už nyní. Může se stát totiž cokoliv. Pokud nežehnáme přírodě, každý den ji neděkujeme za všechny dary. Tak jsme horší než mravenci. Protože každý mraveneček ctí svou matku přírodu, každý domorodý kmen, za každé sousto matce děkuje. Každá bytost je vděčná, za to, že se jí dostává potravy a útočiště. Ale je mnoho bytostí, které díky člověku nemají za co být vděčné, za utrpení a strádání není komu poděkovat. A takových bytostí jsou miliardy. Kdy na ně člověk pomyslí, že jsou zdrojem jeho obživy. Kdy jim poděkoval, za všechno utrpení, kterým prošli.

A kdy si řekne, zda to bylo nezbytné? Aby se jeden měl dobře, tisíce trpěli? Je to ve vesmíru takto v pořádku? Určitě?

Autorka: Zuzana Kantorová

Zdroj: zuzanakantorova.webnode.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě