Nemusí tě protějšek fyzicky přitahovat, přesto cítíš k němu obrovskou touhu. Intuice radí jemu se raději vyhni. Neposlechneš svůj vnitřní hlas, který tě chce ochránit. Tato osoba tě zajímá stále více, chceš ji poznat. Jsi okouzlená silnou vášní.

Začátek karmického vztahu bývá velmi intenzivní a magický. Prožíváš životní básně, které se čtou zvesela a krásně. Věříš, že jsi potkala osudovou lásku. Užíváš si své štěstí a radost.

Brzy se začneš zamotávat do bolestivého příběhu lásky plné lekcí, vášně, bolesti a slz. Nastává uplakané učení, kdy skončí zamilovanost plná citu a touhy. Závislost na něm přetrvává, přestože jen bolí. Krásný vztah dávno skončil. Nechápeš, proč se tak stalo. Pořád věříš, že prožiješ lásku jako na začátku. Nemůžeš se dlouho vymanit z těchto pout. Nemáš na to sílu. Tvá sebeúcta a důstojnost se ztrácí každý den. Jednou pochopíš, že se ti rozplynul velký sen.

Učíš se, dokud má probíhat tvá lekce. Častokrát býváš na konci svých sil. Odejdeš ze vztahu, ale většinou se opakovaně vracíš. Věříš, že všechno bude zase krásné a zalité sluncem. Na krátkou dobu prožíváš opět spokojený vztah, pak přijde další zklamání ještě bolestivější, než bylo to předchozí. Máš ještě měně sil, než jsi měla. Ztrácíš se sama v sobě, dokud nepochopíš, že nikdy to nebude pěkné, spokojené, naplněné.

Potkala jsi osudového učitele, který ti pomohl zesílit a naučil tě nastavit své hranice. Díky němu jsi pochopila, že milující láska neubližuje, krásně plyne a šíří dobro. Vnímáš samu sebe a ctíš svou hodnotu. Jsi sebevědomou ženou, která cítí, co potřebuje a taky to vyžaduje. Dovolíš si odejít od každého člověka, který se k tobě nechová s úctou a láskou. Mnohé tě naučil, co jsi neuměla. Poděkuj mu za všechny lekce a zkoušky, které ti dal. Byl nejlepším učitelem pro tebe. Buď vděčná Vesmíru, že ti ho poslal do života. Věděl, že ho potřebuješ, důvěřuj mu stále.

KDYŽ SE MÁŠ RÁDA, NEDRŽÍŠ VE SVÉM ŽIVOTĚ LIDI, KTEŘÍ V NĚM BÝT NECHTĚJÍ NEBO NEUMÍ OCENIT TVOU SKUTEČNOU HODNOTU.

S LÁSKOU
DANIELA

 

Volné pokračování článku Vztah spřízněných duší .

 

Zdroj: https://www.facebook.com/danielazemanova6/posts/313692285927378


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png