Nemusí tě protějšek fyzicky přitahovat, přesto cítíš k němu obrovskou touhu. Intuice radí jemu se raději vyhni. Neposlechneš svůj vnitřní hlas, který tě chce ochránit. Tato osoba tě zajímá stále více, chceš ji poznat. Jsi okouzlená silnou vášní.

Začátek karmického vztahu bývá velmi intenzivní a magický. Prožíváš životní básně, které se čtou zvesela a krásně. Věříš, že jsi potkala osudovou lásku. Užíváš si své štěstí a radost.

Brzy se začneš zamotávat do bolestivého příběhu lásky plné lekcí, vášně, bolesti a slz. Nastává uplakané učení, kdy skončí zamilovanost plná citu a touhy. Závislost na něm přetrvává, přestože jen bolí. Krásný vztah dávno skončil. Nechápeš, proč se tak stalo. Pořád věříš, že prožiješ lásku jako na začátku. Nemůžeš se dlouho vymanit z těchto pout. Nemáš na to sílu. Tvá sebeúcta a důstojnost se ztrácí každý den. Jednou pochopíš, že se ti rozplynul velký sen.

Učíš se, dokud má probíhat tvá lekce. Častokrát býváš na konci svých sil. Odejdeš ze vztahu, ale většinou se opakovaně vracíš. Věříš, že všechno bude zase krásné a zalité sluncem. Na krátkou dobu prožíváš opět spokojený vztah, pak přijde další zklamání ještě bolestivější, než bylo to předchozí. Máš ještě měně sil, než jsi měla. Ztrácíš se sama v sobě, dokud nepochopíš, že nikdy to nebude pěkné, spokojené, naplněné.

Potkala jsi osudového učitele, který ti pomohl zesílit a naučil tě nastavit své hranice. Díky němu jsi pochopila, že milující láska neubližuje, krásně plyne a šíří dobro. Vnímáš samu sebe a ctíš svou hodnotu. Jsi sebevědomou ženou, která cítí, co potřebuje a taky to vyžaduje. Dovolíš si odejít od každého člověka, který se k tobě nechová s úctou a láskou. Mnohé tě naučil, co jsi neuměla. Poděkuj mu za všechny lekce a zkoušky, které ti dal. Byl nejlepším učitelem pro tebe. Buď vděčná Vesmíru, že ti ho poslal do života. Věděl, že ho potřebuješ, důvěřuj mu stále.

KDYŽ SE MÁŠ RÁDA, NEDRŽÍŠ VE SVÉM ŽIVOTĚ LIDI, KTEŘÍ V NĚM BÝT NECHTĚJÍ NEBO NEUMÍ OCENIT TVOU SKUTEČNOU HODNOTU.

S LÁSKOU
DANIELA

 

Volné pokračování článku Vztah spřízněných duší .

 

Zdroj: https://www.facebook.com/danielazemanova6/posts/313692285927378


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě