Smrtí dítětě, karma a osud, jak to funguje, je to poslání, boží vůle, vyšší duchovní plán ….

O karmě jsem psala už mnoho článků svých vlastních autorských tak jsem vložila na blog českého tarotu i jiné články ze zahraničních stránek a úryvky z různých knih, … Karma a minulé životy Vás velmi zajímají a hodně se mně ptáte i na emailu či blogu a videích na různé otázky k tomuto tématu.
Je pravdou, že i minulé životy mi jsou velmi blízkým tématem a asi nejvíc mně baví z oboru esoteriky. Libí se mi ta různá rozmanitost a struktura, nic není stejné ač se vše opakuje, ….
Když dělám karmické vhledy a výklady do minulých životů libí se mi, jak jsou zvláštně přizpůsobené věci a detaily, které kolikrát ani nevnímáme a druhému spojují svou pavučinkou celý jeho život.
Víte netřeba se bát i když teď třeba neprocházíte dobrým osudem – životem a údobím. Nebojte se. Život jde dál. Snažím se vždy povzbudit, že opravdu nemá cenu si brát život a ukončit jej nešťastnou sebevraždou.
Život stále pokračuje a vždy stojí za to žít. Vždy. Věřte mi.
I po nejtemnější noci, znovu výjde slunce. Protože pokuď je srdce dost silné, duše se znovu rodí s každým dnem, život za životem, věk za věkem. Na vždy. (citát z filmu Drákula Untold)
Proč myslet zvlášt na tento život a ten příští, když se člověk rodí z minulého
Smrt dítěte
Když zemře dítě, zlobíme se na svět, Boha a celý Vesmír a máme i právo na zlobu a bolest.
Příjde nám to nepřirozené a pro náš život i je, nechápeme to a nechceme pochopit a říkáme si a začneme pochybovat o dobrotě Boha, o jednotě, lásce a síle a o karmě. Něco Vám teď zkusím jen malinko vysvětlit. Zabývám se karmickými výklady opravdu velmi dlouho, on každý karmalog má jiný způsob pro svoje výklady a práci se svými klienty, ale jedno zůstává stejné a to je práce s dušičkami tady a tam. Často se rodiče chtějí spojit s duší svého zemřelého dítěte, chtějí totiž nějakou odpověď, chtějí něco říct, vidět a poznat.
Jaký blázen by si psal do svého osudu smrt dítěte a já vám říkám a dost často to opakuji ano napsal a nejedná se jen o váš život. Stále máte pocit, že všechno jak v životě máte je jen vaše cesta, jenže ono je to bohužel složitější, ale skvěle detailně propracované.
Kam jde duše dítěte
No tohle bývá různé, někdy dítě, které zde zemřelo mělo jen malý vyměřený čas, aby vás mohlo poznat, mohlo se jednat o starého předka vaší rodové duše, mohl a měl třeba jen něco pozměnit a nepotřeboval na to žít zde po celou dobu inkarnace. Většinou duše zemřelých dětí, jsou velmi vyspělé, a nepotřebují už opakovat celou inkarnaci znovu žití. Narodí se nám jako naše děti a pak odejdou, nějakou smrtí, žádné smrt pro ně ale není krutá, protože s ní nějakým způsobem počítali, věděli o ní, byla napsána. Nebyla však napsána, aby Vám ublížila. To mi zde ve světe, v naší Zemi, v této realitě velmi lpíme na životě a hmotě. Tyt děti vždy byli poslem lepších zpráv to si pamatujte.
Hodně častým jevem, který mám za ty roky vypozorovaný je také to, že někdy opravdu mohou děti zemřít náhodně, ale zachrání tím někomu život na druhé straně světa. Nechci vysloveně říct, že se obětují, … Je to trochu složitější takhle vysvětlit. Spíše se jedná o jakou si propoutanost životů více četné reinkarnace. Každý z nás má zde jisté “astrologické dvojče” i když ani toto není tak úplně správný termín, ale někdo má prostě ve stejný den narození , stejně postavené planety a to i přesnou hodinu narození. Tyto duše bývají často mentálně spojeni na dálku. Takže tzv Dejavu, není vždy projevem minulého života, ale toho, co jste viděli, kde žijete za současného života, třeba na druhé straně planety. Vím asi, je to těžší vysvětlit a pochopit, … ale tak to opravdu je. No a dušička vašeho dítěte mohla takhle zachránit život na druhé straně, protože ten život byl jakoby z úhlu úkolů a karmy důležitější.
Vemte si třeba příkladem, že vaše dítě takto se jakoby obětovalo za někoho za dítě, z kterého vyroste třeba doktor, vědec, spisovatel, někdo, kdo třeba zachrání jednou desítky lidí atd. Víte vše má spojitost, i když teď tomu nerozumíte. Nám se to zdá velmi kruté, ale samotné duši, která se takto obětuje jí to příjde zcela přirozené, obětovat svojí inkarnaci za druhou. A nebojte se, že by dítě mrtvého dítěte, někdy dalece bloudila, inkarnace zpět je někdy velmi rychlá u dětí. Někdy se Vám dítě vrátí v novém životě nového dítěte, někdy se narodí jako dítě vaší nejlepší kamarádky, aby Vás opět svojí dušičkou mohlo spatřit.
Opravdu se nebojte, že by nějak trpělo. Ano smrt bolí vždy, to je naším údělem ve hmotě, ale bez bolesti by nebylo života ani smrti na to pamatuje a jak se říká Umřít je jednoduší než se narodit. Umřít se nám podaří hned na poprvé, … je to možná trochu cynické, ale je to tak.
My si všechno tady ve hmotě hrozně moc bereme, a žít životem pozemským je velmi těžké a Andělé si to uvědomují a uvědomují si to i jiné bytosti a všichni se nám snaží to trochu ulehčit, stačí jen se tomu trochu otevřít, věřit. Nejsou to plané naděje a sny a ono i kdyby byli i to je krásné.

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png