….Jako každý rok budeme i letos pořádat akce reagující na vánoční prodej kaprů a budeme se snažit upozornit na utrpení, které ryby prožívají, a na paradox mezi “svátky míru a lásky”, jak Vánoce nazýváme, a krvavým výjevem na předvánočních ulicích, kdy přehlížíme a nevidíme, co živé bytosti pod našima rukama prožívají.

Pokud byste měli zájem se zapojit do přípravy či realizace akcí, zveme Vás na informačně-plánovací schůzky, kde probereme a určíme podobu a termíny akcí. Počet a rozsah akcí, které uspořádáme, závisí zcela na tom, kolik nás bude, proto chcete-li se zapojit, určitě na schůzku doražte, ať víme, s kolika lidmi můžeme počítat.

Termíny schůzky jsou dva: středa 5. prosinec a pátek 7. prosinec, pokaždé od 19 h v restauraci Loving Hut v Truhlářské ulici. Na schůzce bude zároveň možné vyzvednout si letáky a samolepky k vánoční kampani, za jejichž šíření budeme velmi rádi.
Těšíme se na setkání a doufáme, že s těmi, kteří problém cítí podobně a mají chuť s tím něco dělat, vytvoříme smysluplné a kvalitní akce. Budete-li mít ke schůzkám či kampani jakýkoli dotaz, určitě napište na tento mail. Stejně tak máte-li zájem se akcí zúčastnit, ale nevyhovuje Vám ani jeden termín schůzky, ozvěte se prosím. Díky!

Restaurace Loving Hut: lovinghut.cz/kontakt-truhlarska.html
FB událost: facebook.com/events/369993599757033/
Web kampaně Vánoce bez násilí: vanocebeznasili.cz
Ochutnávka z minulých let: aktualne.centrum.cz/domaci/fotogalerie/2010/12/20/predvanocni-prodej-psu

Za Otevři oči,
Bára
(http://wellbekind.blogspot.cz/)


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png