Hnutí DUHA prosazuje zdravé prostředí pro život, pestrou přírodu a chytrou ekonomiku. Dokážeme rozhýbat politiky a úřady, jednáme s firmami a pomáháme domácnostem. Svých výsledků bychom nedosáhli bez podpory tisíců lidí, jako jste vy.

Stovky životů v divočině čekají na svého patrona.

Dobrý den,

ještě jednou Vám děkujeme za podepsání on-line petice za dobrý zákon o Šumavě, který umožní ponechat v našem největším národním parku ostrovy nedotčené přírody.

Pomozte nám v práci za záchranu pralesa se staletými stromy a tlejícími kmeny.

Zasaďte se spolu s námi o vznik nového života. Staňte se patronem roztomilého rysího kotěte, vzácného tetřevího kuřátka nebo malého stromečku, který se jednou stane letitým velikánem.

Patron mladého stromečku

Darujte 400 Kč a staňte se patronem mladého stromečku, který bojuje o život. Bez pomoci.
400 Kč

Patron rysátka

Darujte 1000 Kč a jako patron rysího koťátka mu pomůžete v nerovném souboji s pytláky.
1000 Kč

Patron tetřevího kuřátka

Darujte 600 Kč a staňte se patronem tetřevího kuřátka. Sám boj s developery nevyhraje.
600 Kč
Fascinujícím životům poskytuje nenahraditelné útočiště právě Šumava. Chceme, aby se území národního parku ponechané divočině postupně rozšířilo na 50 %. Také jí chcete dopřát o trochu víc?

Staňte se patronem života na Šumavě. Dejte prostor divočině ve svém srdci a pomozte i té šumavské.

Děkujeme,

Výtěžek z darů nám výrazně pomůže v prosazování zákona, který umožní rozšiřovat území divočiny na celých 50 %.

 Váš dar přispěje k lepší práci v ochraně šumavské divočiny a zajistí obnovu života v našem největším národním parku.

řekl Jaromír Bláha, expert na ochranu divočiny z Hnutí DUHA

Chytrá ekonomika

Prosazujeme moderní zelené inovace, které razantně sníží znečištění a čerpání přírodních zdrojů. Patří sem lepší energetická i materiálová efektivnost, lepší recyklace odpadů nebo energie z čistých, obnovitelných zdrojů. Srazí se tak dovoz surovin a posílí česká ekonomika.

Zdravá příroda

Chceme pestrou českou krajinu pro turisty s místy ponechanými divočině. Prosazujeme, aby část národních parků a přírodních rezervací byla vyčleněna pro divočinu bez zásahů člověka, která by byla domovem vzácných zvířat a rostlin. Usilujeme o zdravé hospodaření v lesích či v zemědělské krajině.

Kvalitní život

Hnutí DUHA prosazuje opatření, která zajistí zdraví a kvalitu života pro každého z nás. Chceme čistý vzduch, potraviny bez toxických látek a lepší recyklaci odpadu namísto skládek. Prosazujeme více cyklostezek ve městech a kvalitní veřejnou dopravu.

Aktivní veřejnost

Abychom dosáhli zlepšení našeho životního prostředí diskutujeme se zákonodárci, nebojíme se nahlas ozvat, když se překračuje zákon. Jedině tak můžeme zajistit dodržo-
vání občanských práv. Nejsme to jen my z Hnutí DUHA, ale i tisíce našich příznivců všech věkových skupin i profesí, možná i vy.

 

www.hnutiduha.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě