Databáze míst, kde lze sebe prosvětlit, rozpouštět své bloky a pomoci sobě na duchovní cestě. Tyto místa obsahují světelné sloupy – energie Jednoty a Propojují Zemí a transformační radu řídící duchovní a vzestupné dění na planetě Zemi.Světelné transformační sloupy Vyšehrad a Okoř

V současnosti je možné navštívit v české republice energeticky velice silná místa v Praze na Vyšehradě a ve středočeském kraji je kousek od hradu Okoř ještě jedno táké velmi silné místo.
Navštěvou těchto míst můžete využít k meditaci, rozpouštění bloků a tudíš k vlastní transformaci. Energie je na těchto místech velice silná a vše funguje tak nějak rychleji.

Na Vyšehradě se tato místa vyskytují v v pakru se starou sochou svatého Václava a poblíž tohoto parku je ještě na parkovišti nakreslena mandala – labirint kopie z francouzkého Chartes, toto místo je také velmi silné (pokud Vám nevadí okolo stojící zaparkované automobily.

Na Okoři ať už přijede autobusem, (z Prahy jezdí linka 350 do konečné zastávky Okoř), nebo autem tak od mostu přes potok který lehce naleznete se vydáte cestou k hradu podél potoka míjíte po levé straně louku, v přibližně v polovině cesty alejí odbočíte vlevo a půjde nenápadnou cestičkou podél hradu jakoby okolo něj dozadu. Tam mezi stromy naleznete tzv medicine wheel – kamený kruh, který zde byl vytvořen jako označení místa a spojuje v sobě jak šamanské tradice tak energie moderních energetických systémů a je napojen přímo na nejvyšší Zdroj – Prapodstatu.

Postup meditace a napojení na těchto místech můžete využít Váš oblíbený jak jste zvyklí na sobě pracovat nebo využít tento jednoduchý návod, nicméně vždy pracujte poid vedením vaší intuice, duše a duchovního vedení.

Přejeme krásné prožitky a pomoc na Vaší cestě.

Dne 21.6.2010 byl zakotven nový světelný systém skrze kamenné kruhy rozmístěné po celé republice. Seznam míst ke stažení zde: svetelne-sloupy-sss-verejne.

Kdo by měl ještě zájem se připojit, může si vytvořit na zahradě nebo na veřejném místě libovolný kamenný kruh (kde je to nevhodné tak alespoň jeden kámen).
V den připojení pošlete během dne SMS s adresou kruhu na tel. 605291119. Zakotvení světelných energií bude probíhat každé Pondělí v 19:00, nutné zaslat SMS předem.

S láskou,
Cesty k sobě.

By the 21st June 2010 was started new luminous system through stone circles sited all over the republic. Database Light System Point – Download here: svetelne-sloupy-sss-verejne. If you want to join the system you can make your own random circle in your garden or at any public place(where it is unsuitable a piece of stone can be used as well).

On the day of adjunction just send SMS including the adress of your circle to the number: + 420 605 291 119. Fixing of luminous energies will be held every Monday at 7 p.m. Please, send SMS in advance.

With Love,
Cesty k sobe.


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě