Jupiterský bonus generální zkoušky

datum 22. 11. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Slunko v sextilu k Plutu, konec společensky vyžadované formy, odmítám hrát hry, pravdu a nic než pravdu, kdyby mě to zabít mělo – a ono nezabije! Krom toho, tahle konstelace už odeznívá, naplno najetá tak tři dny zpátky a mluvili jsme o ní tady. Plus! Slunko v trigonu k Jupiteru, téma pravdy znovu na stole a tentokrát jde o pravdu osvobozující, růstovou a pozitivně motivují, o téma naděje a návratu víry v cokoliv, co už se zdálo ztraceno. I tahle konstelace je už za vrcholem, ale pořád ještě při síle.

Sečtěme tyhle dvě záležitosti, promíchejme a protřepejme. Přikápněme dnešní kvadrát Luny ve Vahách k Plutu a máme tu excelentní bonusovou šanci spatřit, uslyšet, sdělit či dozvědět se, co jsme rozhodně vidět, slyšet, říct a dozvědět se nechtěli. Anebo vlastně jo, chtěli, strašně moc jsme to chtěli a úplně stejně se strašně se báli, že by k tomu skutečně došlo. Děsili jsme se, že co se dozvíme, bude tak nesmiřitelně kruté, až nás to srazí do kolen. Hrozili se toho, že co řekneme, bude tak pravdivé a bez servítků, že už nedokážeme situaci narovnat. Že zabijeme poslední šanci na návrat k předchozímu uspořádání, spálíme mosty a nic už nikdy nebude jako dřív.

A přesně to se stane. Přesně to se děje. A je to tak intenzivní, až nám srdce bije v krku, a přesto se zdá, že to přežijeme. Nejen přežijeme! Tenhle okamžik absolutní pravdy – k sobě samému, k druhým, i pravdy těch druhých k nám – se stává tlustou čarou za minulostí a současně odrazovým můstkem naší budoucnosti. Tohle jsme potřebovali! Jupiterský bonus planety stacionární v nezřetelném, proměnlivém a hluboce emotivním území Ryb, kde naberete vodu do dlaní a ona proteče mezi prsty. Nezůstane nic, jen vlhké dlaně a pachuť rybiny. Až teď! Konečně dokážeme pojmenovat, co nám celou dobu unikalo. Zásah na komoru je slibovaným požehnáním oné zmiňované generální zkoušky. Jo, jo, je to síla, ale máme tolik podpůrných momentů - z jedné strany Jupiter, z druhé konjunkce Merkur + Venuše. Teď si to představte bez nich! A poděkujme za ty dary!

Zdroj: http://www.astropsychologie.cz/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico