Jupiter ve Vodnáři

views 1 469 datum 26. 12. 2020
Zdroj: Facebook.com/astrologverasourkova/
19.12.ve 14h08 vstupuje Jupiter do vzdušného znamení Vodnáře a setrvá v něm do 29.12.2021 - s drobnou přestávkou, od 14.5. do 28.7.2021 kdy se přesune do znamení Ryb.
Jupiter ve Vodnáři je přátelský, svobodymilovný, po všech stránkách nezaujatý a demokratický rovnostář. Je plný pochopení a miluje práci s lidmi a lidstvem. Přináší nové a originální řešení situací, chce pomáhat ostatním. Cítí, že abychom mohli načrtnout běh života do budoucnosti, je nutná nějaká forma shody názoru; že by se všichni měli shodnout, nebo alespoň shodnout na tom, že se naše názory budou lišit. Je tedy nezbytné, v zájmu rozvíjení a uskutečnění této jeho idealistické a humanitární filozofie, abychom sdíleli své osobní názory s ostatními, skrze přátelství, pracovní nebo jiné vztahy, skrze skupiny nebo jakákoli sdružení.
Jeho silnou stránkou je "víra v lepší zítřky" . Touha zlepšit svět, odvaha jít novou, nevyšlapanou cestou.
Záludností jeho nádherné představy, že celé lidstvo může být spolu jako Jeden, je v tom, že pro začátek musíme mít jenom toho „jednoho", tedy své vlastní, příliš lidské a nedokonalé já. Jinými slovy, abychom podpořili tento cíl, když zpočátku rozšiřujeme svou vlastní víru, měli bychome tak dělat s vědomím, že může mít jistý dogmatický a nerealistický obsah. Také to znamená vztáhnout na sebe stejně vysoké požadavky tolerance a otevřenosti k diskusi, jaké plodí samy naše zásady. Slabina, kterou to má, je typická pro Vodnáře, a to: použít ideál, se kterým všichni vaši přátelé a spolupracovníci souhlasí, aby mohly být ignorovány všechny naše osobní nedostatky při horlivém hledání „podstaty". Taková sdružení bývají nevyhnutelně nespolehlivá a rozpadají se, protože jsou založena na touze uniknout, a ne osvobodit.
Radosti dosáhneme tím, že si uvědomíme, že všichni máme něco společného, a že když budeme sdílet naděje i strachy, dosáhneme společného vědomí, souhlasu založeného na poznání, že láska a tolerance jsou počátkem i koncem lidské existence. Jinak radosti nedosáhneme.
Jupiter ve Vodnáři bude přinášet nové impulzy, nápady, příležitosti nám všem, ale samozřejmě nejsilněji se to bude týkat Vodnářů (a planet ve znamení Vodnáře - od května do července přichází pomoci Rybám), bude také podporovat Váhy a Blížence a do určité míry i Střelce a Berany. Příležitosti přijdou pro Lvy, Býky a Štíry, ale ti se musí realisticky zamyslet zda jejich vize a nápady jsou skutečně prakticky zrealizovatelné, a dát si pozor na to, aby neinvestovali svůj čas a své finance do "mýdlových bublin", které jsou sice krásné,ale záhy prasknou
Pokud znáte svůj horoskop narození, podívejte se ve kterém domě máte znamení Vodnáře: zde vám Jupiter přinese spoustu nových příležitostí 🙂
Zdroj: Lyn Birkbeck (Astrologie - Praktická příručka)

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico