JUPITER V RYBÁCH - SNÍT VYŽADUJE ODVAHU

datum 15. 5. 2021
Zdroj: Pixabay.com

JUPITER V RYBÁCH - SNÍT VYŽADUJE ODVAHU, VZESTUP PSYCHICKÝCH SIL, KRÁSA A EXPANZE BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY + JEDNOTY

13. května se Jupiter, planeta expanze, štěstí, hojnosti a moudrosti, přesune do zasněného a vodního znamení Ryb. Tento tranzit je považován za velmi příznivý a laskavý. Ryby, 12. znamení zvěrokruhu, jsou známy tím, že představují soucit, citlivost, bezpodmínečnou lásku a Božskou ochranu.

Jupiter v Rybách je tu, aby rozšířil naši citlivost pro krásu, umění a duchovnost. Tento tranzit přinese opětovné připojení k našemu duchovnímu týmu + předkům. Laskavou a éterickou přítomnost bezpodmínečné lásky a podpory pocítí všichni. Je možné, že během následujících 2 měsíců mnoho lidí zaregistruje, jak jejich sny nabývají obrovského tempa. Bude zdůrazněno a hluboce pociťováno léčivé a prorocké vědomí.

Jupiter v Rybách zvýší naše schopnosti proniknout do neznámých a skrytých částí naší psychiky. Ryby přirozeně vládnou 12. domu našich podvědomých vzorců a psychologických traumat. Lidé by v tomto období mohli být přitahováni regresní terapií a vhledy z minulých životů, stejně jako alternativní formou léčení. Tento tranzit by také mohl ohlašovat hlavní filozofické úspěchy, smíchané s tajemnými předvídavostmi. Naše spojení s vodou by také mohlo být obzvláště aktivní. Planeta naděje ve znamení intuice zvýší naši úroveň soucitu a bude také lákat mnoho altruistických snah a příčin.

Tento tranzit je tak silný právě díky skutečnosti, že Jupiter je považován v Rybách ve svém „bydlišti“. Planety v jejich bydlišti jsou doma a jsou pohodlné, protože představují přirozenou vládu nad tímto konkrétním znamením. Před objevením Neptunu vládl Jupiter nad Rybami (a v mnoha astrologických systémech to stále dělá). Porovnávám to s tím, že jste se přestěhovali do prázdninového domu nebo na sdílené bydlení. I když to nemusí být váš skutečný „domov“, stále má podobné pohodlí a potěšení, které vám připadají známé a synchronizované s vaší bytostí. Jupiter zůstane v Rybách pouhé 2 měsíce, takže se jedná o letmý pohled na to, co má přijít koncem let 2021–2022, kdy se bude oficiálně přepravovat ve znamení Ryb po celý rok.

Naposledy byl Jupiter v Rybách v roce 2010. Možná se budete chtít ohlédnout za tímto rokem, abyste viděli, co se odehrává nyní, a věnovat zvláštní pozornost tomu, jaká pravidla Ryb ve vašem natálním žebříčku vládnou. Mohly by nastat podobné události a situace. Pro sebe jsem plánoval přesídlení do Austrálie z mého domova v USA. Je ironií, že Jupiter vládne mezinárodnímu cestování a znamení Ryb vládne mému 4. domu - domov, rodina a emocionální základy. Vzpomínám si, jak si moje rodina a přátelé mysleli, že jsem ztratil rozum. Přestěhovat se přes celý svět nebyl snadný výkon. Připisuji tranzitu Jupiteru v Rybách v té době, který mi dal naději a víru, zatímco jsem bojoval se složitostí mezinárodního tahu. Kamkoli spadá znamení Ryb ve vašem natálním grafu, očekávejte, že získáte podporu víry a optimismu. Mohlo by se vám zdát, že se spoléháte na slepou víru, ale přesto snít a prozkoumávat vyžaduje tuto slepou víru k potopení se do nekonečných vod možností.

Jupiter v Rybách je tu, aby rozšířil náš smysl pro intuici a připomněl nám sílu naděje a víry. V tomto tranzitu je tajemná atmosféra, ale také se zde vznáší atmosféra Božské ochrany. Plánujte snít ve velkém a odevzdat své ego. Pomoc a podpora by mohla pocházet z nebes. Toto je skutečně tranzit „Božského Načasování“. Jupiter v Rybách nám chce pomoci uzdravit se a připomenout nám sílu modlitby a úmyslu. Tento přechod přinese opětovné připojení ke ztraceným částem naší duše. Jupiter v Rybách je tu, aby umožnil naší fantazii a pocitu úžasu stoupat, prohloubil spojení s naším duchovním centrem + týmem a sílu poznat krásu sladkého odevzdání se tajemstvím vesmíru.

ZDROJ: © Astromomma, 2021
Sdíleno v soucitných energiích jemného objetí a v míru, který přesahuje veškerá pochopení,
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico